Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2010 o 21:01, ww3pl napisał:

Kiepskiej reżyserii nie usprawiedliwiają zróżnicowane gusta.


Ja tak nie uważam i wiele osób, to czy jesteś nadal pewny swojego zdania ? Jak dla mnie sprawa gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, lepiej kupić wersję fat czy slim? Slim ma duży dysk, z którego zapewne nie będe kożystał, ale z kolei jest mała i żre mniej prądu, ale czy te różnice są aż tak odczuwalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że całość jest źle zrealizowana.
Są po prostu momenty, które na myśl przynoszą bardziej Jetix lub Planete, aniżeli dobre kino (vide końcówka rozmowy z prostytutką, jak każe nam się wynosić. "Proszę wyjść." "WYNOŚ SIĘ STĄD".
Aha. Tak krótki odstęp pomiędzy tymi dwoma stwierdzeniami zrobił z bohaterki panią z rozdwojeniem jaźni, aniżeli kogoś zdenerwowanego (kto widział, na pewno przyzna rację ;-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 21:05, ww3pl napisał:

Nie mówię, że całość jest źle zrealizowana.
Są po prostu momenty, które na myśl przynoszą bardziej Jetix lub Planete, aniżeli dobre
kino (vide końcówka rozmowy z prostytutką, jak każe nam się wynosić. "Proszę wyjść."
"WYNOŚ SIĘ STĄD".
Aha. Tak krótki odstęp pomiędzy tymi dwoma stwierdzeniami zrobił z bohaterki panią z
rozdwojeniem jaźni, aniżeli kogoś zdenerwowanego (kto widział, na pewno przyzna rację
;-) ).


A dałbym głowę sobie uciąć, że tam było "Wypier#%#$ stąd"... Jeśli tak nie było to zawsze można ustawić sobie głos angielski i polskie napisy, bo ta wersja na pewno jest ostrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, Pani Winter jest boska. Superman detektyw ją ratuje, po czym ta patrzy się na niego jak na idiotę i pyta normalnym, spokojnym, (prawie)słodkim głosikiem "Nic Panu nie jest?" (czy coś w ten deseń). To mnie jakoś tak wstrząsnęło, może to kwestia polskiego dubbingu, ale ton zupełnie nieadekwatny do sytuacji imho. No i ten drugi gość, Jayden czy jak mu tam, polski głos jest absolutnie fatalny.

Generalnie jednak wrażenia z demka mam pozytywne, szkoda jedynie, że to tylko dwie króciutkie sceny i tak naprawdę nie można na ich podstawie wyrobić sobie zdania na temat gry. Tym niemniej jeżeli w recenzjach wyczytam to, co chcę wyczytać, to na pewno kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się też HR podoba. Ja tam jakoś zbytnio wymagający nie jestem a nie gustuję w tego typu grach.
Demko dobrze dobrali. Żadnych spoilerów.

Polska wersja wyszła dosyć nieźle. Tylko że jakoś ciche głosy są trochę. Ale tak czy inaczej będę grał po Angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, oceniam wyłącznie samo demo.
... oceniaj demo po demie? ;D

Mimo wszystko.
KRZYSZTOF KRAWCZYK FTW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 21:04, franko113 napisał:

Jak myślicie, lepiej kupić wersję fat czy slim? Slim ma duży dysk, z którego zapewne
nie będe kożystał, ale z kolei jest mała i żre mniej prądu, ale czy te różnice są aż
tak odczuwalne?

Weź slima - mniejszy, lżejszy, mniej energożerny, większy dysk, a cena niewiele wyższa. Nie jest zrobiony z połyskliwego plastiku (jak fat), więc nie palcuje się tak i nie brudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 22:59, Mavarius napisał:

co do energożerności, to trzeba naprawdę DUŻO grać ,żeby się ta energooszczędność opłaciła

Konsola to nie jest zakup na kilka miesięcy czy na rok. Nawet grając umiarkowanie przez kilka lat żywotu konsoli można zaoszczędzić znaczną ilość energii. Ponoć slim zużywa ok. 1/3 prądu mniej - jak dla mnie to sporo.
Opłacalność energooszczędności nie może być rozpatrywana pod kątem oszczędności w portfelu -pamiętajmy też o środowisku. Ja wychodzę z założenia, że nawet małe oszczędności energii i surowców są ważne, czyli np. gaszenie niepotrzebnie świecących się żarówek, zakręcanie wody czy używanie toreb wielokrotnego użytku oraz właśnie sprzęty mniej prądożerne w stylu PS3 slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to do konsoli SLIM dokup również telewizor LED :), te wartości są lekko przekłamane, u mnie przy średniej grze na konsoli (FAT), rachunek za prąd mam 65zł na miesiąc, więc to nie jest zbyt duża suma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 11:47, Mavarius napisał:

to do konsoli SLIM dokup również telewizor LED :), te wartości są lekko przekłamane,
u mnie przy średniej grze na konsoli (FAT), rachunek za prąd mam 65zł na miesiąc, więc
to nie jest zbyt duża suma

Nie kupię LEDa, bo już mam TV. Poza tym LEDy są dużo droższe niż np. plazmy (które uważam za lepsze rozwiązanie niż LCD). Kolega franko nie ma konsoli i dopiero kupuje - skoro za niewielką dopłatą może mieć nowszą wersję konsoli, to ja bym się nawet nie zastanawiał.
A jaką masz pewność, że np. jakbyś miał slima, to czy nie miałbyś na rachunku miesięcznym 60 zł? Dałoby Ci to 60 zł rocznie - czyli jedna używana gierka rocznie gratis ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam takie pytanko. Osobiście nie posiadam jeszcze PS3 i zastanawiam się czy kupić Slim czy Fat?
Proszę o odpowiedź i wytłumaczenie dlaczego akurat ta wersja?
I gdzie najlepiej kupić ( w jakim sklepie? najlepiej WWW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 16:23, Lolko13 napisał:

Witam.
Mam takie pytanko. Osobiście nie posiadam jeszcze PS3 i zastanawiam się czy kupić Slim
czy Fat?
Proszę o odpowiedź i wytłumaczenie dlaczego akurat ta wersja?
I gdzie najlepiej kupić ( w jakim sklepie? najlepiej WWW)

Popatrz kilka postów wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dema heavy Rain, jest na prawdę kapitalne. Mimika twarzy, grafika, historia która nawet w małej pokazówce ciekawi, a także gameplay 9podpasował mi i to bardzo), to wszystko składa się na grę idealna czekam na pełną wersje i lecę do sklepu/zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować