Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2008 o 14:10, ImRo Nixon napisał:

> > Z tego co dzisiaj patrzyłem to w MM jest za 1700zł z 2 grami Uncharted i Heavenly

> Sword
> > (słyszałem, że świetnymi grami). Dobra cena, nie?
>
> W Media Markcie w legnicy jest za 1300 zeta. Bez gier i drugiego Sixaxisa.

Na to samo wychodzi kolego. Załóżmy, że jedna gra kosztuje 200zł... :P

Kurde kupiłbym tego PS3, bo mam kase z osiemnastki, ale rodzice mnie zabiją... mam zawalistego
kompa... jakbym kupił telewizor było mniej przypału... Ale postaram się namówić, aby
wziąść telewizor na raty, a ja bym już na przypał kupił tego PS3... zawalisty bym miał
komplecik... ale małe szanse...



Co to znaczy kupić coś na przypał. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:15, Wiecha14 napisał:

Co to znaczy kupić coś na przypał. ?

To znaczy kupić coś i mieć przerypane u rodziców/znajomych/przełożonych/wykładowców (niepotrzebne skreślić) :P

1700 za PS3 z grami to naprawdę tanio - polecam :-)

A gdyby kupować ''oddzielnie'' to wyszłoby 1300 + 140 (Uncharted) + 120 (Heavenly Sword) + 190 (Sixaxis) = 1750. Tak więc lepiej w zestawie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wie czy sa jakiekolwiek informacje dotyczoce pojawienia sie play station 3 80gb w Polsce.
A jelis bym kupil takowa konsole i by mi sie zepsula czy moglbym pojsci do bylejakiego salonu sony i zadac naprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 12:19, bercik112 napisał:

Moze ktos wie czy sa jakiekolwiek informacje dotyczoce pojawienia sie play station 3
80gb w Polsce.
A jelis bym kupil takowa konsole i by mi sie zepsula czy moglbym pojsci do bylejakiego
salonu sony i zadac naprawy


Co do wersji 80GB w EUROPIE, to póki co nie ma o tym mowy, choć SONY kręci tutaj jak nigdy. Mówili, że jedyna wersja jaka ma pozostać na rynku to 60GB. Jak się okazuje z MGSem pojawi się w USA wersja 80GB, z częściową wsteczną kompatybilnoscią i DualShockiem 3. :)


Europa nie ma na co liczyć, że tak powiem.

A co do serwisu SONY, jak jest gwarancja, to jest ona ważna w każdym salonie firmowym SONY, tam CI napewno przyjmą konsolę, a gdy będize brak gwarancji, to też przyjmą, lecz będziesz musiał za naprawę zapłacić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 12:19, bercik112 napisał:

Moze ktos wie czy sa jakiekolwiek informacje dotyczoce pojawienia sie play station 3
80gb w Polsce.
A jelis bym kupil takowa konsole i by mi sie zepsula czy moglbym pojsci do bylejakiego
salonu sony i zadac naprawy

Nie ma jeszcze nic pewnego, ale znając życie nie będzie ich u nas. W końcu Europa, to trzeci świat.
Zamiast czekać możesz spróbować dostać jeszcze gdzieś 60gb (czyli tą z 4 portami usb, czytnikiem kart i wsteczną kompatybilnością), choć pewnie już ich nigdzie nie dostaniesz, ja miałem problem z zakupem w listopadzie ;) Zresztą z tego co pamiętam, to te osiemdziesiątki różnią się tylko dyskiem, a ten przecież można do konsoli dokupić byle jaki.

Wiecha, jaką częściową wsteczną kompatybilnością? Nie ma czegoś takiego ;) I pomyliłeś się, teraz zostają tylko czterdziestki, nie sześćdziesiątki.
Z reklamacją jest trudniej, jasne, najlepiej oddać do punktu Sony najbliżej siebie lub do sklepu w którym się kupiło. Ale nie zapomnij wtedy spisać protokołu, pracownik musi podpisać papierek ze stanem faktycznym konsoli. Troche się naczytałem na necie o przekrętach przy oddawaniu konsoli, więc lepiej sie ubezpieczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 13:51, Shini napisał:

Wiecha, jaką częściową wsteczną kompatybilnością? Nie ma czegoś takiego ;)


Zapewne chodziło mu o emulację software''ową, nie sprzętową jak w starych, NTSCowych modelach 20 i 60 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 13:51, Shini napisał:


Wiecha, jaką częściową wsteczną kompatybilnością? Nie ma czegoś takiego ;) I pomyliłeś
się, teraz zostają tylko czterdziestki, nie sześćdziesiątki.
Z reklamacją jest trudniej, jasne, najlepiej oddać do punktu Sony najbliżej siebie lub
do sklepu w którym się kupiło. Ale nie zapomnij wtedy spisać protokołu, pracownik musi
podpisać papierek ze stanem faktycznym konsoli. Troche się naczytałem na necie o przekrętach
przy oddawaniu konsoli, więc lepiej sie ubezpieczyć ;)


Co racja to racja, My mistake. zostają tylko 40 nie 60''tki. :)

A co do częsciowej wstecznej kompat. czytałem że ma takowa być zaimplementowana w tych 80''tkach w USA i prawdopobnie bedzie taka jak w 60''tkach ktore były na polskim rynku jeszcze niedawno, teraz te 40GB modele nie posiadaja już żadnej. Ani hardware''owej ani software''owej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta w sześćdziesiątkach jest zajebista, jak na razie nie miałem problemu z żadną grą :) No, tylko częściowo z Metal Slug Anthology.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 11:42, ImRo Nixon napisał:

Gdzieś czytałem, że wcale nie potrzeba telewizorów Full HD aby się cieszyć przepięknym
obrazem z PS3... różnice do HD Ready są niewielkę i chyba nie opłaca się kupować telewizora
Full HD. Jak myślicie?
A właśnie wy jakie macie telewizorki podpięte do konsoli?


Co do tego to jeszcze w grę wchodzi to, że sporo gier jeśli nie znaczna większość jest robiona w 720, a nie w 1080.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 22:15, Meykan napisał:

Ja mam podobne pytanie.


Hm, najpierw powiedz jaki posiadasz monitor i jakie ma on wejścia.
Nowsze LCDki posiadają już złącza HDMI, dzięki czemu mógłbyś konsolę podłączyć kablem HDMI i uzyskać najlepszą jakość obrazu, starsze monitory natomiast nie posiadają tych złącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 11:47, Meykan napisał:


Hm, nie jestem pewien czy to złączę DVI to wejście czy wyjście...
No więc tak, jeżeli Twój monitor ma wejście DVI, to konsolę podepniesz do niego kablem HDMI > DVI.
Coś takiego będzie Ci potrzebne:
http://www.allegro.pl/item322589012_kabel_dvi_hdmi_v1_3b_3m_zloty_prof_d vi_24_1_khdg3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie którą podałem na samym dole jest napisane:

Kod: 99.L2E72.XSE
Matryca: 19" (1280 x 1024) TN
Czas reakcji: 2 ms
Jasność: 300 cd/m2
Kontrast: 700:1
Kąty widzenia: 160 / 160
Złącza: 1 x D-Sub, 1 x DVI-D

Więc chyba jest dobrze, teraz tylko zakupię ten kabelek.

Dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel to ma niewyobrazalnego farta . Znalzał w lomabardzie ps3 za 8 stów wraz z 5 grami ;/ Nie che mi sie aż wierzyć , i dlatego jako dobry kolega ide sprawdzic czy mnie nie kłamie ;)

Powiedzcie czy taka cena jest możliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trochę głupie pytanie: Czy da się jakoś (no właśnie nie wiem czy w ogóle się da) grać przez neta tak jak na kompie i jak to jest jeśli się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 10:07, trutututu napisał:

A ja mam trochę głupie pytanie: Czy da się jakoś (no właśnie nie wiem czy w ogóle się
da) grać przez neta tak jak na kompie i jak to jest jeśli się da?


Na PS3 jak najbardziej można grać przez neta, ale nie do końca tak, jak na kompie :) To znaczy, nie trzeba się bawić w stawianie zewnętrznych serwerów i takie tam. Tym zajmuje się wydawca gry. Na PS3 jest prosto: masz konsolę i grę z opcją online - możesz grać przez net. Do netu możesz się podłączyć kablem lub bezprzewodowo. Oczywiście, musisz mieć założony w domu dostęp do Sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 22:16, Ryan Kam napisał:

Powiedzcie czy taka cena jest możliwa ?


W lomardzie wszystko jest możliwe :) Zależy to od poziomu desperacji osoby która zostawia tam swój sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować