Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA nie przejmie Ubisoftu

39 postów w tym temacie

Domek

Od 2004 roku, kiedy to firma Electronic Arts wykupiła 20% udziałów w Ubisofcie, w branży krążą plotki o rychłym przejęciu francuskiego wydawcy i developera przez Elektroników. Dotychczas jednak do niczego takiego nie doszło i – jak zapewniają przedstawiciele Ubisoftu – nie dojdzie.

Przeczytaj cały tekst "EA nie przejmie Ubisoftu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, jeszcze tego by brakowało... wszedzie EA i EA... już się niedobrze robi... jakby HoM&M V był opatrzony logiem EA to bym się dłużej zastanawiał nad kupnem niż zastanawiałem się w rzeczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już się bałem, że będę musiał znosić świat M&M z logo EA... Na szczęście się myliłem :) ... Ciągle tylko EA i ich seryjne produkcje, z Heroesa zrobiliby nie wiadomo co... Tym Panom już podziękujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nigdy nie doszło do połączenia, przynajmniej do czasu aż nie będzie realnego konkurenta dla tych dwóch gigantów. EA oznacza dla mnie same wady - wysoka cena, mało kreatywne produkcji, lęk przed eksperymentowaniem z grami itd. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 12:13, Vangel napisał:

Oby nigdy nie doszło do połączenia, przynajmniej do czasu aż nie będzie realnego konkurenta
dla tych dwóch gigantów.

Przecież jest Activision, które jest chyba większe od Ubisoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, zobaczycie, że jeszcze UbiSoft przejmie nasze rodzime firmy i będzie takim potentatem monopolowym na polskim rynku jak TP.SA które wykupione zostało przez żabojadów... PHI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się cieszę, że EA nie przejmie Ubisoftu, aczkolwiek lubię obydwie te firmy. EA ponieważ wydaje FIFĘ, a Ubisoft ponieważ robi Heroes''y , Prince of Persia, Splinter Cella. Niech pozostanie na rynku gier tak, jak jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 12:51, Mr.Boom napisał:

cale szczescie ze nie przejmie. Ubisoft to bardzo dobra firma i nie ma potrzeby zeby EA ja
przejelo.

Nie wyobrazam sobie Prince of Persia z logiem od EA.


Dokładnie też tak pomyślałem .. PoP z logiem EA, albo HoMM V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 12:55, Powerslave napisał:

> cale szczescie ze nie przejmie. Ubisoft to bardzo dobra firma i nie ma potrzeby zeby EA
ja
> przejelo.
>
> Nie wyobrazam sobie Prince of Persia z logiem od EA.

Dokładnie też tak pomyślałem .. PoP z logiem EA, albo HoMM V

albo jakby miala wyjsc nowy czesc PoP wyprodukowana przez EA.
juz Prince by nie byl takim hitem. EA rzadko poprawia bledy poprzednikow ( najlepszy przyklad NFS Carbon ).
z reszta nie maja juz tyle nowych pomyslow jak kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że nie przejmą...tzn:
Gdyby EA faktycznie pozwalało różnym podległym jej firmom tworzyc gry bardziej...rozbudowane, pomysłowe i orgynialne, to nie miałbym nic przeciwko przejęciu - ale wszyscy wiem jaka jest prawda:
Wystarczy, że mamy taśmówki aktualne - czyli FIFA, NBA, NHL no i NFS(który notabene do Undergrounda 1 jeszcze sie rozwijał, a teraz mamy kolejne gry o nielegalnych ulicznych wyścigach - jeszcze do tego dojdzie, że będzie NFS 2007, 2008, 2009, bo taki tasiemiec się zrobi) oraz The Sims wraz z zatrzęsieniem dodatków(a właściwie to remake''ami dodatków do jedynki - bo nie można było dac wszystkiego w podstawce The Sims 2, bo by dalszej kasy nie było). Na szczęście nie czeka nas przyszłośc w której będziemy raczeni kolejnymi Splinter Cell''ami czy Prince of Persia''mi(jak wyżej ktoś wspomnial - 2007 etc.) za "jedyne" 159,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... też chciałbym, żeby były tylko dwie firmy produkujące gry - raz, że nie mogłoby by się przejąć, dwa, że byłaby konkurencja ;) I też chciałbym kupić KOTOR-a 2 za 100 zł... w sklepie gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA, EA, EA!!! Teraz większość przejęło EA!!
C&C, Burnout 3 (ale ten akurat jest dobry po przejęciu przez EA), Battlefield (który jest robiony przez DICE).. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Play''u czytałem, że w pierwszych miesiącach EA chciał przejąc całą resztę, lecz Ubi się nie ugiął... Ciągle powiększali cny swoich akcji, broniąc się tym, że niedługo wydadzą swoje sprwdzone marki (Splinter Cell: Chaos Theory, Ghost Recon: Advanded Warfighter), plus kilka nowych... Już w marcu 2005 zaczynało być pewne, że EA jednak Ubisoftu nie przejmie w całość... Ciekawi mnie czy kiedyś Ubisoft odzyska swoje 19,89%...

Zgadzam się z Tomkiem1990, ale jakby naprawdę żart Dincaaa się spełnił byłbym w niebo wzięty... I chyba pierwszy raz od czasu Fifa 99 kupiłbym nową Fifę... Jak by to brzmiało? "Ubisoft''s FIFA 2010"? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że EA nie przejmuje Ubisoftu. Jednak mimo, że większość z nas narzeka na taśmową produkcję EA, to ktoś te gry kupuje i to w niemałej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować