Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft na Tajwanie

25 postów w tym temacie

Jeśli chcesz być "omfg n33d t0 b3 t3h b3st!!1!!11!" to jasne, że jesteś na gorszej pozycji, ale przecież nie to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"omfg n33d t0 b3 t3h b3st!!1!!11! ??? Jestem mocno nie w temacie :)
Btw gdyby u nas można byłoby płacić za godziny grania to kto wie?? W aktualnej sytuacji mi się to nie opłaca, bo nie mam czasu na granie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się nieźle naczekali, prawie rok po premierze WoW - ale teraz mają szansę na pierwszy dreszczyk emocji:) Ech, te pierwsze minuty, godziny i dni grania... a później napięcie stopniowo wzrasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Szkoda, że u nas nie ma takiej moliwości. Wtedy nawet ja mógłbym cęściej grać, bo w dzisiejszymn casie nie mam pewności, że będę mógł grać w WoW''a przez miesiąc non-stop i wykorzystać dokładnie wszystko za co zapłaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jzu wprowadzili gopdzny to moze wprowadza dobry ??? :D:D Czyli kupujesz miech i wykorzystujesz go keidys chcesz i jak chcesz bezstresowo :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dodawać kolejne lampki na choince najpierw tą choinkę mogliby pozbawić korników i sprawić aby nie było opóźnienia z odblaskiem światła na bombkach (nie tylko hipermarkety mogą zaczynać swięta w listopadzie. I małe brawa kto zrozumie mój pokręcony tok myślenia:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dziwny tok myślenia.hehe. A co do abonamentu mogliby go rzeczywiście zmniejszyć bo według mnie przez to nawet sporo tracą, bo połowy graczy poniżej 18 lat nie stać na takie coś. W końcu za coś trzeba kompa ulepszyć itp.itd. A jak by abonament zmniejszyli, przybyło by więcej graczy i nic by pewnie na tym nie stracili a może nawet i zyskali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak przeczytalem ta czesc wiadomosci o metodach placenia za WoW w Taiwanie o tych godzinach to az im pozazdroscilem :/, tez bym tak wolal :|
90godzin za taka sama cene jak za miecha czyli 30dni, srednio 3h na dzien, no masakra, tyle to ja siedze max w jednym dniu w tygodniu przy kompie a czasem to nawet godzinke :/, a czasami kompa w gole nie odpalam :|
moim zdaniem jest to duzo lepsza metoda placenia, gdyby u nas takowa wprowadzili napewno bym skorzystal (przykladowo na tej open becie tw magiem gralem 24h wedlug tego licznika w grze a w rzeczywistosci smigalem kolo 7-8dni)
powinni sie zastanowic nad wprowadzeniem takiej metody wszedzie, albo chociaz w europie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i niezle to z godzinami ale jak patrzec na zarobki przecietnego auropejczyka to abonament miech wowa to 2h przy stawce minimalnejj np w niemczech wiec na znizenie abonamentu raczej nie ma co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha kiedyś kupiłem płyty CD do nagrywarki made in taiwan o boże całe były źle odlane powykrzywiane tak ,że niemogły się rozpędzić w odtwarzaczu haha i to jest właśnie MADE IN taiwaN :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mezoar i oto chodzi. To co sie dzieje w swiecie WoW te zgony podczas grania. Przeciez dzieciaki w wieku ponizej 15 roku zycia sa bardziej podatne na nalog. Grajac w taka gre moga sie bardziej uzaleznic, niz starsi tacy jak ja... Ja mam szkole i chce zdac mature, to hamuje mnie by dlugo siedziec przy kompie. A takie dzieci maja wiecej czasu na zabawy i gry. Przeciez w Gimnazjum to ja sie w ogole nie uczylem, a mialem same 4 5 i sporadycznie 6 T.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować