Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Loom&Kuki Show - forumowy program rozrywkowy

224 postów w tym temacie

************************* ZASADY ZABAWY *************************

Witamy serdecznie w nowym programie prowadzonym przez dwóch jakże znakomitych showmanów. Od dziś w każdą niedziele o 20 możecie cieszyć się naszym nowym programem rozrywkowym. Loom&Kuki Show ma na celu rozbawienie Was nasi drodzy "widzowie". Co tydzień wybieracie osobę z forum która ma wystąpić w programie jako nasz gość. Będziemy przesłuchiwać naszego gościa całe pół godziny i w tym czasie dowiemy się o nim wiele ciekawych rzeczy. Pamiętajcie nie boimy się zadawać trudnych pytań tak więc zabawa gwarantowana.

Zasady Show
Od przyszłego od poniedziałku do czwartku(do godziny 23.59) głosujecie, który forumowicz ma wystąpić w programie.
Osoba, która otrzyma największą liczbę głosów występuje w naszym programie.
Może się jednak zdążyć tak że wskazana osoba odmówi lub nie będzie mogła wystąpić udziału w programie , wtedy w programie występuje osoba, która zajęła drugie miejsce biorąc pod uwagę liczbę oddanych głosów itd.
Przesłuchanie trwa godzinę i w tym czasie forumowicz odpowiada na zadawane pytania.
PrZesłuchanie może odbyć się na gg, ircu, itd w dniach od piątku do niedzieli do godziny 18 we wspólnie z gościem ustalonych godzinach.
W każdą niedziele o 20(nie licząc weekendów i świąt ) następuje emisja programu.
Program kończy się wypowiedzią prowadzących oraz zaproszeniem na kolejny program

Zasady Konkursu zmienione i przypiete - Piotrek K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 14:58, Lumbago napisał:

Będziemy przesłuchiwać naszego gościa całe pół godziny


Tu piszesz, że przesłuchanie ma trwać pół godziny.

Dnia 11.10.2006 o 14:58, Lumbago napisał:

W każdą niedziele(nie licząc weekendów i świąt ;P) przesłuchujemy naszego gościa.


Myślałem, że niedziela to ostatni dzień weekendu :)

Dnia 11.10.2006 o 14:58, Lumbago napisał:

Przesłuchanie trwa godzinę i w tym czasie forumowicz odpowiada na zadawane pytania.


Tu piszesz, że ma trwać godzinę. To w koncu ile ma to trwać??


Dość ciekawy pomysł na zabawę forumową. A jaki rodzaj pytań bedzie serwowany, jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 14:58, Lumbago napisał:

Będziemy przesłuchiwać naszego gościa całe pół godziny[/]i

Dnia 11.10.2006 o 14:58, Lumbago napisał:

Przesłuchanie trwa godzinę


To moze sie zdecydujecie, co ;)? Do tego, nie kazdy musi byc/ma mozliwosc akurat na forum - co nie jest rozwnoznaczne z odmowieniem bycia pytanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej przygotowywać pytania i przesłać dla forumowicza, aby na nie szybko odpowiedział? A show jest super i jako świr reflektuję być pierwszym gościem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:07, hunter22 napisał:

Myślałem, że niedziela to ostatni dzień weekendu :)

;P

Dnia 11.10.2006 o 15:07, hunter22 napisał:

Tu piszesz, że ma trwać godzinę. To w końcu ile ma to trwać??

1 h

Dnia 11.10.2006 o 15:07, hunter22 napisał:

Dość ciekawy pomysł na zabawę forumową. A jaki rodzaj pytań będzie serwowany, jeśli można wiedzieć?

To będzie rozpatrywane indywidualnie.


Prosił bym któregoś moderatora o poprawę program ma trwać 1 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, interesujacy pomysl, ciekawe jak bedzie z wykonaniem i z jakoscia "showmenstwa" prowadzacych ;) W koncu beda oni musieli sie wykazac niebywala inteligencja ;] (to zalezy jeszcze od goscia ;)

Piotrek K. -> pewnie zawsze mozna przelozyc wizyte, o ile prowadzacy nie zmienia w tym czasie zdania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wystąpię w programie pod warunkiem, że będzie obrzydliwy, zakręcony, przegięty i diabelski...:)

Problem z tą niedzielą, bo ja dostęp do neta mam z reguły w tygodniu... Pomysł z wysyłaniem pytań wydaje się być najbardziej optymalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości... ktoś jeszcze ogląda mecze Polskiej reprezentacji? :> Dobrze by było ustalić jedną konkretną godzinę i wyraźnie zaznaczyć gwiazdę programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić szanownego moderatora o przeedytowanie tego posta na wariant godzinny? (póki co uprzejmie)

Co do ogólnego wyglądu tego programu to jeszcze trwają konsultacje. :) Wiadomo, że nie zawsze można mieć czas, dlatego bardzo prawdopodobne, że rozmowy będą wcześniej prowadzone na gg i potem będziemy wlepiać to co otrzymaliśmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł doprawdy przedni. Jednakże trzeba będzie obwarować takie przesłuchania milionem KOMUNIKATÓW dotyczących np. zakuazu wtrącania się pozostałych forumowiczów w sam wywiad. A może się mylę ... ;). Tak czy siak życzę powodzenia w realizacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby było na maxa nie-konwencjo_na*lne/ A mecze naszej reprezentacji - owszem, każdy chce się nieco pośmiać. Wtedy "włancza" się albo sejm, albo nasze orzełki. Jestem bardzo za@wp.pl ! Uprzejmie lub nieuprzejmie, ale niech to nie będzie klon grammunity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:24, Piotrek K. napisał:

Nie wiem jak to mam rozumiec. Czyli co? Jak nie zmienie to zaczniesz byc nieuprzejmy?

To był tak zwany zwrot pośpieszający wykonanie zadania. ;) Chodziło o to, że dopóki nie jesteś gościem to jesteśmy uprzejmi... Rozumiesz chodzi oto żeby ludzie na samym początku nie uciekli. :P

P.S. Do posta rozpoczynającego doszło jedno zdanie... Wysłałem Ci wersje ostateczną na gg, więc jakbyś był taki dobry i odebrał ją to byłbym razem z Loomem wdzięczny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować