Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Loom&Kuki Show - forumowy program rozrywkowy

224 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 15:46, Lumbago napisał:

Od tej pory Show będzie co 2 tygodnie ponieważ mi zbliżają się egzaminy i muszę pisać prace
kontrolne, a Kukowsky kupił sobie konia i spędza z nim co drugi weekend(razem jedzą siano i
oglądają mecze) ;).


Czyli w tym tygodniu nie będzie? No dobra..

PS jaki mają dekoder i jaką ligę oglądają? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nielegalnie się do sąsiadów podłączyli(koń stał na czatach Kuki przeprowadzał kabel jak coś koń miał puknąć kopytem 3 razy w drzwi zagadać sąsiada) i myśleli że będą mili cały pakiet ale sąsiedzi mają tylko odkodowane kanały poro i mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>i myśleli że będą mili cały pakiet ale sąsiedzi mają tylko odkodowane kanały poro i mecze.

No to się rozczarowali... Ale i tak pewnie nie narzekają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:34, syriusz.b napisał:

hmm program miał być co 2 tygodnie a tu już mija miesiąc co jest?

Po prostu koniec... Złe opinie o temacie i brak czasu ułatwił nam podjęcie decyzji według, której daliśmy sobie z tym spokój. W prawdzie na pewno mielibyśmy pomysły jak należy to zmienić, jednak ani Loom, ani ja nie mamy wystarczająco czasu. Idea umarła, więc temat może zostać zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:37, Kukowsky napisał:

> hmm program miał być co 2 tygodnie a tu już mija miesiąc co jest?
Po prostu koniec... Złe opinie o temacie i brak czasu ułatwił nam podjęcie decyzji według,
której daliśmy sobie z tym spokój. W prawdzie na pewno mielibyśmy pomysły jak należy to zmienić,
jednak ani Loom, ani ja nie mamy wystarczająco czasu. Idea umarła, więc temat może zostać zamknięty.


Powiem tak: ja do tematu nic nie miałem i zawsze czytałem co zamieszczacie - było fajnie ... i szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ponad rocznej przerwie wracają Wasi ulubieni, (nie)śmieszni szołmeni! Już niedługo będziecie mogli przekonać się o tym czy para Waszych ulubionych prowadzących choć trochę dorosła przez ten rok przerwy.

Uprzedzam od razu, że zmieni się trochę formuła programu, gdyż nie będziemy sobie narzucać żadnych terminów. Po prostu gdy znajdziemy czas na rozmowę to ją przeprowadzimy. Niestety tak to z czasem już jest, że ciężko jest nam go wygospodarować na tyle dużo by wprowadzić jakąś regularność. Nie będzie też głosowania na osobę przesłuchiwaną, gdyż nie sprawdziło się to. Jeśli ktoś będzie miał jakąś propozycję dotyczącą tego kogo mamy przesłuchać to po prostu da nam jakoś znać. (choćby na forum odpowiednio uzasadniając swoją sugestię)

A teraz trochę dla niezorientowanych:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12980&pid=93 - wywiad z Budo
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12980&pid=149 - wywiad z cinusem`
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12980&pid=183 - wywiad z WorldWar3PL

Warto dodać, że przynosimy szczęście... Dwie z trzech osób z którymi przeprowadzaliśmy wywiady zostało później moderatorami. ;)

A tak btw... Ponowne otwarcie tematu nastąpiło w urodziny Looma. Taki prezent dla niego. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:56, Kukowsky napisał:

Po ponad rocznej przerwie wracają Wasi ulubieni, (nie)śmieszni szołmeni!


Ja już się nie mogę doczekać :D Czy trzeba sobie wykupywać jakiś abonament albo chociaż rezerwować miejsce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 00:26, Remember_The_Name napisał:

> Po ponad rocznej przerwie wracają Wasi ulubieni, (nie)śmieszni szołmeni!

Ja już się nie mogę doczekać :D Czy trzeba sobie wykupywać jakiś abonament albo chociaż rezerwować
miejsce? :P


Wpłaty przelewem w postaci kraty Calsbergów należy uiścić 20 minet przed rozpoczęciem programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać reaktywacji tego jakże ciekawego i zabawnego show ;) Szczególnie, że jednym z prowadzących jest uwielbiany przez masy Kukowsky ;-) Śledziłem temat ochoczo, czytałem wszystkie wypowiedzi, aż do zdjęcia z emisji (na koncie... brata!). Widzę, że Kuk i Lumbago odzyskali wenę i znowu będą "męczyć" ludzi swymi wywiadami. Ciekawe kto tym razem będzie celem ich programu? Czekam - jak już wspomniałem niejednokrotnie - z wypiekami na twarzy. I mam nadzieję na więcej niż jeden, czy dwa "odcinki", mogłoby to trwać i trwać... Taka alternatywa :-) I niech przyciągnie nowych, głodnych tej dawki humoru forumowiczów. Mam nadzieję, że ich również zauroczy ta "Kukowska" bezpośredniość, tak jak to było ze mną... Tak czy inaczej - gorąco, ale to naprawdę gorąco - polecam ;)

Pozdrawiam bardzo gorąco - wasz demrenfaris ;)

PS Szybciej!
PS2 Jest już coś?
PS3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, odgrzewany kotle..., tfu to jest dinozaur wstał. Wątpię, by Wam się to zanadto udało, będzie pewnie na kilometr cuchnąć kultem RzePy, będzie średnio ciekawe etc., ale niech Wam będzie. Najpierw coś tam Wam się wymyśliło, później jak zrezygnowaliście Deih i Seph, teraz znów Kuk i Lum. Łeee, tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 18:57, Liqid napisał:

Oooo, odgrzewany kotle..., tfu to jest dinozaur wstał. Wątpię, by Wam się to zanadto udało,
będzie pewnie na kilometr cuchnąć kultem RzePy, będzie średnio ciekawe etc., ale niech Wam
będzie. Najpierw coś tam Wam się wymyśliło, później jak zrezygnowaliście Deih i Seph, teraz
znów Kuk i Lum. Łeee, tam...



Nikt Ci czytać nie każe, a ponarzekać zawsze możesz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby na obietnicach się skończyło. Coś się wydaje, że tak, najpierw każą się ludowi rajcować, a później znikają i nic... Nooo, nieładnie, robić coś, ale już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 13:02, Liqid napisał:

Czyżby na obietnicach się skończyło. Coś się wydaje, że tak, najpierw każą się ludowi rajcować,
a później znikają i nic... Nooo, nieładnie, robić coś, ale już :P


Spokojnie mamy już pierwszy wywiad teraz kwestia poprawek bo log się lekko skopał. Jak znajdę chwilkę to poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś długo te poprawki trwają tydzień dzisiaj mija a wywiadu jak nie było tak nie ma chyba potężny ten tekst jak poprawki tak długo trwają (czyżby ktoś cenzurę wprowadził)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 14:00, sir durin napisał:

coś długo te poprawki trwają tydzień dzisiaj mija a wywiadu jak nie było tak nie ma chyba
potężny ten tekst jak poprawki tak długo trwają (czyżby ktoś cenzurę wprowadził)


Pracowity tydzień wywiad nie jest długi tylko czasu brak. Dziś postaram się go wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować