Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Loom&Kuki Show - forumowy program rozrywkowy

224 postów w tym temacie

Teksty Buda (dobrze odmieniłem?) wymiatają:
<Budo> ja tam nie wiem <drapie sie za rogiem i poprawia skrzydla>
<Budo> a co do rzepów- to nieprawda, w zasadzie to nie wiem jak sie je obsługuje dlatego popylam w chodakach

i wiele innych są po prostu zabawne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:25, Budyn napisał:

Mam pomysł żeby zrobić wywiad ze WSZYSTKIMI z Andergrandu.


Nie ma szans. Wyobraź sobie, co by się działo, gdyby tacy mtwarog i Baali się pojawili. Masakra... Budo ''Master of the Spam'' by przy tym wysiadł :P.
Ale w sumie są tam takie osobistości, że o każdym możnaby dużo powiedzieć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, nawet tak dużo nie wycięliście :P
Co do samego wywiadu to wszystko było improwizowane, ich pytania i moje odpowiedzi, bo wzieli mnie z zaskoczenia xD
Fajnie że sie (przynajmniej niektórym :P) podoba, i dzieki dla LifaR''a którego głos zadecydował o moim udziale w tym całym show :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 21:38, Markus89 napisał:

Teksty Buda (dobrze odmieniłem?) wymiatają:

Oczywiście źle :P Teksty "Budy" się odmienia (bez urazy Budo, ale sam kiedyś napisałeś, że nie wiesz :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dobrze odmienił ciemnoty ludziom nie wciskaj ;]
Pisałem że sam nie wiem, ale dodawałem przy tym, że w żadnym wypadku nie powinną powstać forma Budy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 22:13, Furrbacca napisał:

Nie ma szans. Wyobraź sobie, co by się działo, gdyby tacy mtwarog i Baali się pojawili. Masakra...


nie byłoby wtedy co czytać, gdyż większość takiego wywiadu trzeba by było ocenzurować, a z cenzurą to by to bardzo dużo straciło na atrakcyjności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to uprzedzam, że już od teraz możecie wysyłać zaś swoje propozycje na gościa. :) Głosować na to kto będzie gościem możecie do czwartku i proponowałbym żeby od razu w mailu nadsyłać również ewentualne propozycje pytań, gdyż na nadsyłanie propozycji może być mało czasu, gdyż w piątek powiemy kto będzie gościem, a od gościa tylko zależy kiedy będzie chciał wywiad, bo jeśli w piątek wieczorem to najzwyczajniej w świecie na nadsyłanie pytań może nie być czasu... Cieszę się, że program się podobał, bo już miałem intencje zacząć pisać z nowego konta, jednak hormon obciachu wycięli już ze mnie bardzo dawno temu...

Przypominam maila:
kukowsky[at]gmail.com

oraz na wszelki wypadek numery gg

Kukowsky- 7795355
Lumbago- 7496950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wypadlo najgorzej na pierwszy raz, ale rozumiem, ze jeszcze sie prowadzacy bali pokazac swoje prawdziwe szalone "ja" :D Wypadlo w zasadzie bardzo fajnie, jestem zawiedziony cenzura, ale rozumiem - KRRiTV i takie tam :)

Budo - az sie zdziwilem, po pierwsze myslalem ze glos oddalo duzo wiecej niz 5 osob, a po drugie, ze na Ciebie ktos wiecej niz ja :) W kazdy razie "jur łelkom" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem będziemy ostrzejsi, nie chcieliśmy pierwszego gościa zjechać za bardzo bo reszta będzie się bała wystąpić ;P.

Jak widać jeszcze żyje, ale z tego wszystkiego spalił bym toster(Prawie 2 h był włączony) :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Swietny pomysl, a wykonanie jeszcze lepsze! :) Teraz tzreba to tylko ajkos bardziej zareklamowac an forum,z eby glosowalo wiecej niz 5 osob. :) Gratuluje jeszcze pomyslu na pytanie "jestes psychopata?"! xD Ciekawe dlaczego Budo nie odpowiedzial... :| ;) Jeszcze raz gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pomysł świetny. Zdecydowanie, będzie co czytać. Mam nadzieję, że kolejne wywiady będą równie ciekawe i zabawne co ten z Budo ... ba, oby były jeszcze lepsze.
No to powodzenia panowie i kolejny temat przypinam do ulubionych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, od kiedy można wysyłać głosy? Tyle ostatnio roboty, że nawet głosowanie na Buda przegapiłem... A taki ze mnie zacny forumowicz. Nie mogę sobie tego wybaczyć. ;)

Dam wam radę - matura jest do bani i nie podchodźcie do niej, będziecie mieli więcej czasu na granie i forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dużo tego podlizywania się pod adresem Kuka i Lumbago, nie wiem całkowicie za co.
Myślałem, że to rzeczywiście będzie coś wystrzałowego, a tu nic, nie ruszyło mnie wcale.
Zero zabawnych tekstów, Budo też jakiś taki nijaki. Szkoda czasu na czytanie tego*

Zdziwiło mnie, że tylko pięć osób zaproponowało kogoś, chyba więcej się w tym temacie wypowiadało.
No i te pytania... od razy rzuca się w oczy, że to wielka improwizacja. Następnym razem posiedźcie trochę nad nimi, na pewno wyjdą wam lepsze niż te improwizowane.
Jak na pierwszy raz nie najgorzej :)

*Tekstu poprzedzającego gwiazdkę nie należy brać na serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, tak jak pisałem wzieli mnie z zaskoczenia i sami nie mieli nawet pytań :P
Wyszło jak wyszło, jak na razie piewszy głos wyraźnej krytyki, nie tak źle :P
a btw czego sie spodziewałeś, fajerwerków?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek nawet się podobał. Następne będą pewnie lepse :] Powiedzcie mi po co Lum tak mało pytań zadawał ?:P A chciałem napisac, ze nie mogłem meila wysłać to napisąłem ci Kuki na gg kogo wybieram :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować