Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Loom&Kuki Show - forumowy program rozrywkowy

224 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 13:42, Budo napisał:

Hehe, tak jak pisałem wzieli mnie z zaskoczenia i sami nie mieli nawet pytań :P


A no właśnie, to największa wada. Oczywiście brak pytań, nie zaskoczenie Ciebie :)

Dnia 31.10.2006 o 13:42, Budo napisał:

Wyszło jak wyszło, jak na razie piewszy głos wyraźnej krytyki, nie tak źle :P


Nie tak dokońca wyraźnej, powtórzyłem tylko to co napisało kilka osób.
Gwiazdka dotyczyła trzech pierwszych linijek mego posta ;)
Co nie znaczy, że mi się nie podobało, chociaż może rzeczywiście spodziewałem się czegoś więcej.

Dnia 31.10.2006 o 13:42, Budo napisał:

a btw czego sie spodziewałeś, fajerwerków? :D


No ba, co to za impreza/szoł bez fajerwerków xD

=>Moras1990
>Powiedzcie mi po co Lum tak mało pytań zadawał ?

Bo więcej mu matka nie dała xD
Była improwizacja, więc i wymyślić się więcej nie dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:48, jaruczek napisał:

Ten program w jakiejś telewizji leci?

Tak w każdą niedziele w CNN o godzinie 20.30... ;) A tak szczerzę to jest to po prostu taka luźna rozmowa dwóch prowadzących z gościem poprzez kanał IRC. Po zakończeniu rozmowy jest ona poprawiana i publikowana na forum... Oto cały sekret. :)

Zgadzam się, że pytań nie przygotowaliśmy, gdyż Loom to nawet mnie wziął z zaskoczenia. :P Siedzę sobie spokojnie w andergrandzie, a ten już mi tu daje, że mamy szoł zaczynać, a ja mu, że nawet rozgrzewki nie miałem, jednak jak widać musiałem improwizować. ;) Cóż obiecuje, że tym razem nie dam się wziąć z zaskoczenia i w następnym programie postaram się być już przygotowany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuki wiesz jak u mnie z czasem na szybkości wszystko musieliśmy. Już mam kilka pytań w zanadrzu do nastepnego gościa choć nie wwzystkim bedę mógł je zadać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:48, jaruczek napisał:

Ten program w jakiejś telewizji leci?

nie no... nie moglem sie powstrzymac:D LOL! hahahaha! huhuhuhu! no, ulzylo mi. a pomysl fajny, jest zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do was propozycję. Noście ze sobą wszędzie jakaś niewielką karteczkę i coś do pisania. I jak przyjdzie do głowy jakieś fajne/interesujące/zabawne/inne* pytanie to od razu zapiszecie. Później wystarczy dobrać gotowe pytania do gości :)

A na przyszłość jak już uruchomią czat gram.pl fajnie byłoby już taki program na żywo zrobić. Tylko jak to rozwiązać, żeby nikt poza prowadzącymi się nie odzywał. No może i gościowi pozwolić się czasem odezwać :)

*niepotrzebne skreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydaloby sie wprowadzic do regulaminu info gdzie mamy wysylac glosy na goscia, bo nie jest latwo to info znalezc, moze dlatego tylko 5 osob zaglosowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm... W regulaminie jest napisane, ze glosowanie na goscia odbywa sie od poniedzialku do czwartku. Czy mimo to mozna jeszcze glosowac? Jak wiedze nie zostal ogloszony gosc tego odcinka, wiec chyba nic sie nie stanie, prawda? :) Z gory dzieki za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 11:53, Lumbago napisał:

W wyniku głosowania w programie w tym tygodniu wystapi Cinus`.


O_o
ja ciekaw jestem kto na mnie głosował? teraz będę musiał się oderwać od G3... no ale się postaram ;)
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 11:53, Lumbago napisał:

W wyniku głosowania w programie w tym tygodniu wystapi Cinus`. Program zostanie wyemitowany
w niedziele o 20. Seredecznie Zapraszamy.


A mozna wiedzieć na kogo jeszcze było głosowane, czyli kto był drugi, trzeci, itd., w głosowaniu? Cinus`wygrał miażdżącą liczbą głosów? Chyba te informacje to nie żadna tajemnica, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2006 o 12:08, cinus` napisał:

O_o
ja ciekaw jestem kto na mnie głosował? teraz będę musiał się oderwać od G3... no ale się postaram


No dobra ja też się przyznam , że oddałem swój głos na Ciebie. To za tą pomoc z Gothicem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 15:07, Lumbago napisał:

Vilmar -2 głosy WordWarIII - 2 głosy Cinus` - 3 głosy


Jak widać program nie cieszy się dużym zainteresowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować