Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Loom&Kuki Show - forumowy program rozrywkowy

224 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 15:36, Lamb3rt napisał:

Ale czy trzeba się samemu zgłaszać na kandydata, czy forumowicze decydują o dowolnej osobie?
(jak to pierwsze, to się zgłaszam ;) ).


heh, każdy by chciał - ale to lud decyduje... jak demokracja, to demokracja
ja również nie pozostanę gorszy: Ja też chcę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow.. Fajny pomysł zaiskrzył w waszych minds :} Jakieś ożywienie na forum się może zrobi. Mam nadzieję że pomysł wypali...co ja mówie . wiadomo że wypali :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:13, LifaR napisał:

Hmm, interesujacy pomysl, ciekawe jak bedzie z wykonaniem i z jakoscia "showmenstwa" prowadzacych
;) W koncu beda oni musieli sie wykazac niebywala inteligencja ;]


... bo jak nie to ... ktoś jeszcze gotów będzie oskarżyć ich o spam ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:42, Mudra napisał:

... bo jak nie to ... ktoś jeszcze gotów będzie oskarżyć ich o spam ;)))

- Hehe, to mozliwe ;)
A tak ogolnie, to forum ma (bedzie miec) juz jakis tok-shoł (zobaczymy jak z jego jakoscia ;), ma reality show - Forumowa Mafia, temat o polityce to material na niezly program publicystyczny, moznaby zmontowac ten niezly program sportowy - podejrzewam ze wyszlaby z tego calkiem udana stacja telewizyjna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:52, LifaR napisał:

A tak ogolnie, to forum ma (bedzie miec) juz jakis tok-shoł (zobaczymy jak z jego jakoscia
;), ma reality show - Forumowa Mafia, temat o polityce to material na niezly program publicystyczny,
moznaby zmontowac ten niezly program sportowy - podejrzewam ze wyszlaby z tego calkiem udana
stacja telewizyjna ;D


Zgadzam się :) na upartego to i nawet jakies kino nocne dałoby się zrobić. Transmutacja Loży w coś znacznie mroczniejszego i gotowe. Zresztą wszelkie wątki poświęcone poszczególnym grom to nic innego jak programy żywcem wyjęte z bloku telewizji edukacyjnej ... oj wypaliłoby to wypaliło ... pozdrawiam i kończe tego hmm, właściwie to offtopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobry pomysł, dobry :)
A jeśli można zagłosować na dowolną osobę z forum, to ja chcę, a wyśpiewał nam wszystko Budo ;] Jestem pewien, że to byłoby ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co w sprawie szoł? Bo zastój spory...

BTW trza było wpadać pod Jasną Górę jak byłem w Częstochowie. Z Jaromirem gadałem, a z Tobą nie. :P Ale to temat poza forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 21:11, lurynowicz napisał:

No i co w sprawie szoł? Bo zastój spory...

Spokojnie, pomalutku... wszystko będzie dobrze jakby to powiedział pan przewodniczący. ;) Nie bój się to po południu to nie było chwilowe zaćmienie rozumu mojego i Looma i pomysł na szoł (vel. szoła) ciągle jest i małymi kroczkami rozwija się. ;)

P.S. Za późno się dowiedziałem o tym co się na Jasnej Górze szykuje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
- Jestem za Budem ! To bedzie ciekawa rozmowa. Ciekawe tylko jak powstrzymaja jego spamerskie zapedy, mozliwe ze zacznie sie rozpisywac, zanim ktos jeszcze zada mu pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To głosowanie to kiepski pomysł, lepiej jakby prowadzący sami wybierali gościa. Może i jest to mniej sprawiedliwe, ale iniknie się śmietniku w temacie i nie dojdzie do sytuacji w ktorej kazdy głosowałby na kogoś innego.
Ja się zgłaszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, autorzy zbyt daleko odsuneli w terminie rozmowe z gosciem (lub zbyt wczesnie zalozyli temat ;) i wszyscy chyba o tok-szoku zapomnieli, a pomysl byl fajny. Autorzy - przpomnijcie sobie o wlasnym watku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować