Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy skład Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!

576 postów w tym temacie

numerowana tzn ze kazde z poszczegonych opakowan EK bedzie mialo swoj indywidualny nr. :D a skora jak mowia ze naturalna to pewnie świńska albo z czegos podobnego :P jak "ekologiczna" to juz nie bedzie prawdziwa :P sporo kasy jak na EK HOMM5 miałem za 120zl.. ale coz zawodowstwo kosztuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc trochę się zawiodłem. Porównując tę edycję do kolekcjonerskich HoM&M V czy Company of Heroes (albo cenegowego Obliviona ;p) i patrząc przez pryzmat ilości gadżetów i ceny, Gothic 3 wypada niezwykle cienko. Pamiętam, że negocjacje z niemieckimi firmami nie należą do najprostszych, ale wiadomo, że w sprzedaży liczy się cena.

To chyba pierwsza gra na którą tak bardzo czekam i nie kupię w wersji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nic. Dla kolekcjonerow i onanistow.

Co za ludzie , HOMMV bylo nie numerowane , zrobili 4 tys sztuk i wszyscy mieli pretensje ze za duzo i nie numerowane , potem CoH bylo malo to zle bo malo , teraz bedzie numeracja to tez zle bo ogarniecie po co jest za trudne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:28, Monastor napisał:

> To jest polska wersja albumu The Art of Gothic.
Czyli ten sam, ale przetłumaczony, tak?


Przetłumaczony, tak. Czy ten sam... no nie wiem. Mam w ręku angielską wersję, wydaną w zeszytowym formacie i z mięką oprawą. Wygląda... zwykle. My wydamy, w większym formacie (blisko A4) i w twardej okładce. Coś a la album z EK World of Warcraft, jeśli ktoś woli. Na wielu stronach szkice z procesu developerskiego, sporo opisów do rysunków, miodzio!

Dnia 11.10.2006 o 15:28, Monastor napisał:

a z czego ta skóra? z Warga może ? :)


Dowiem się z czego dokładnie, ale na pewno to prawdziwa skóra, a nie "skóropodobna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba trochę przeszarżowaliście z tą ceną. Z tego co już widać - wiele osób, które jeszcze wczoraj planowało zakup EK, w tej chwili sobie odpuszcza. Macie jeszcze czas żeby to zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Aż do dziś kiedy na skraj urwiska..." ...zjawiło się info o EK :P
"Skazańcze mam dla ciebie propozycje, te EK musi dotrzeć do gramowiczów gram.pl" :D
Ale mi odbija. Nareszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:37, Jay Z napisał:


Dowiem się z czego dokładnie, ale na pewno to prawdziwa skóra, a nie "skóropodobna".


Oby nie ze swini , wiesz niekoszerna i te sprawy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:37, Jay Z napisał:

> > To jest polska wersja albumu The Art of Gothic.
> Czyli ten sam, ale przetłumaczony, tak?

Przetłumaczony, tak. Czy ten sam... no nie wiem. Mam w ręku angielską wersję, wydaną w zeszytowym
formacie i z mięką oprawą. Wygląda... zwykle. My wydamy, w większym formacie (blisko A4) i
w twardej okładce. Coś a la album z EK World of Warcraft, jeśli ktoś woli. Na wielu stronach
szkice z procesu developerskiego, sporo opisów do rysunków, miodzio!

> a z czego ta skóra? z Warga może ? :)

Dowiem się z czego dokładnie, ale na pewno to prawdziwa skóra, a nie "skóropodobna".


Wypasik:D Znacie sie na rzeczy i na naszych potrzebach i to jest najlepsze!! Czekamy na info z czego skorka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:37, libero85 napisał:

Co za ludzie , HOMMV bylo nie numerowane , zrobili 4 tys sztuk i wszyscy mieli pretensje ze
za duzo i nie numerowane , potem CoH bylo malo to zle bo malo , teraz bedzie numeracja to tez
zle bo ogarniecie po co jest za trudne :/


Hehe, wszystkich niezadowolisz :) Stara prawda, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować