• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kocis1524

Przepadły mi WP

Pytanie

Nie wiem czy nie ma już takiego tematu ale chyba nie i czy czasem to nie jest rzecz normalna ale cóż mi szkodzi napisać. Miałem zamówionego Gothica 3. Teraz przyszła informacja o Edycji Kolekcjonerskiej. W Edycji Normalnej miałem wykorzystanych 30 WP. Teraz jak zmieniłem zamówienie na EK to te Wirtualne Pieniądze przepadły. Dlaczego tak się dzieje? Czy jest to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 11.10.2006 o 16:18, Kocis1524 napisał:

Nie wiem czy nie ma już takiego tematu ale chyba nie i czy czasem to nie jest rzecz normalna
ale cóż mi szkodzi napisać. Miałem zamówionego Gothica 3. Teraz przyszła informacja o Edycji
Kolekcjonerskiej. W Edycji Normalnej miałem wykorzystanych 30 WP. Teraz jak zmieniłem zamówienie
na EK to te Wirtualne Pieniądze przepadły. Dlaczego tak się dzieje? Czy jest to normalne?



a anulowałeś poprzednie zamówienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2006 o 16:19, Robot napisał:

> Nie wiem czy nie ma już takiego tematu ale chyba nie i czy czasem to nie jest rzecz normalna

> ale cóż mi szkodzi napisać. Miałem zamówionego Gothica 3. Teraz przyszła informacja o
Edycji
> Kolekcjonerskiej. W Edycji Normalnej miałem wykorzystanych 30 WP. Teraz jak zmieniłem
zamówienie
> na EK to te Wirtualne Pieniądze przepadły. Dlaczego tak się dzieje? Czy jest to normalne?



a anulowałeś poprzednie zamówienie??


No kliknąłem tylko na przycisk zmień zamówienie i automatycznie mi zmieniło na EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2006 o 16:27, Robot napisał:

no to jak klikles zmien zamówienie to ci chyba nie przepadły tylkop przeszły na tą EK, a jak
nie to ci wiecej nie pomoge


No przepadły i nie wiem czemu. A mojemu koledze też stało się to samo:( No trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2006 o 16:18, Kocis1524 napisał:

Nie wiem czy nie ma już takiego tematu ale chyba nie i czy czasem to nie jest rzecz normalna
ale cóż mi szkodzi napisać. Miałem zamówionego Gothica 3. Teraz przyszła informacja o Edycji
Kolekcjonerskiej. W Edycji Normalnej miałem wykorzystanych 30 WP. Teraz jak zmieniłem zamówienie
na EK to te Wirtualne Pieniądze przepadły. Dlaczego tak się dzieje? Czy jest to normalne?


W takich przypadkach proszę kontaktować się z działem obsługi klienta. Pisanie na forum nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2006 o 16:29, paweldomar1 napisał:

Po pierwsze - starajcie się ciąć cytaty
Po drugie - Napisz do pomocy technicznej. Jeśli już ktoś wie, jak pomóc, to na pewno oni:)


Pomoc techniczna nie zajmuje się sklepem, tylko problemami technicznymi związanymi z grami.

Sklepem zajmuje się dział obsługi klienta: http://sklep.gram.pl/pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować