• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
CH1CKEN

Procesory - marki, rodzaje, problemy, opinie.

Pytanie

Aż dziw bierze, że na nie znalazłem tu tematu o procesorach! Jest o kartach graficznych, jest i ogólnie o kompie. Dlatego tego zakładam. Jeśli Wy znajdziecie jakiś temat o prockach, to ten zamknijcie i podajcie link do niego. Dlaczego zakładam temat? Bo chciałem napisać coś o nowych dzieckach Intela - Core. Deklasują one AMD we wszystkich testach! (jedyny temat o "Conroe" jaki znalazłem to ten z marca...) Taki ogólny temat o prockach powinien się przydać tu na forum.
No to co wiecie, słyszeliście, widzieliście, sprawdziliscie jeśli chodzi o Intel Core?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3935 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.02.2008 o 22:10, Alexx1 napisał:

Stabilny tzn.? Czy się zawiesza i tym podobne?

Tak, oto mi chodzi, ale szczególnie o temp. bo na stabilność jest rada - zwiększyć napięcie, ale jeśli jest zbyt gorąco to nie radzę próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siema! Mam pytanie jaki polecacie tani i cichy wentylator na procka ,ja mam na mysli ARCTIC FAN PRO 2 TC czy on jest dobry ?? i czy da rade do tego zostawic radiator marki master cooler ?? Plyta to esc k7vta3 a procek duron 1200 .....nie za najnowszy ale zawsze jest xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

arctic cooling wg mnie jest bardzo dobra marka :) posiadam praktycznie wszystkie wiatraczki i elementy chlodzace w moich komputerach sygnowane AC :) - jak dla mnie mozesz kupowac w ciemno. bedziesz zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam sprzedałem an allegro procesor i się zastanawiam w czym mam go wysłać tzn. w jakim opakowaniu. bo procesory są małe i nie wiem czy jest taki kartonik żeby go tam włożyć... na poczcie też sprzedają takie koperty z "bąbelkami":P ale w taj kopercie za bardzo sie poobija wiec już nie wiem;/ HELP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kup 2 koperty z "bąbelkami"; jedną rozłóż na czynniki pierwsze - głównie chodzi o folię z "bąbelkami". Owiń nią procesor i oklej taśmą, zaś całość zapakuj do drugiej koperty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.02.2008 o 11:20, Speed 7 napisał:

Czy mój procesor jest dobry? Mam- Intel Core 2 Duo 6300 1.86 GHz



Jest dobry ale jego prawdziwa moc uwalnie sie po podkreceniu. Sam go mialem i krecilem go do 3,6GHZ rewelacja jak dla mnie, tyle ze sprzedalem wzialem E6750 ktorego przy dobrych wiatrach sprzedam jutro i wezme E8400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2008 o 21:00, MLODY2K6 napisał:

Wymienaim go poniewaz trafia sie okazja. Mam go 3 miechy wiec oddam go do kumpla do sklepu
a on go sprzeda jako nowke a ja doplace do tego interesu 100zl i bedzie E8400. 100zl
za 400mhz wiecej mnieszy pobor pradu i mniejsza ilosc ciepla to chyba rozsadna cena??

interes oczywiscie robisz dobry, ale przy okazji ciekawe rzeczy piszesz, 3 miechy masz procka (pewnie go tez kreciles), a gosciu sprzeda go jako nowke w sklepie. "Szczesliwiec" zakupi prawie nowy sprzet za cene nowego. Dlatego takie to jest wazne wiedziec gdzie sie kupuje czesci komputerowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.02.2008 o 11:56, MLODY2K6 napisał:

>/.../ sprzedam jutro i wezme E8400

I co, E8400 doszedł? Bo u mnie ma być 6 marca. I wcale nie powiedziane, że to ostateczny termin ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2008 o 11:54, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../ sprzedam jutro i wezme E8400
I co, E8400 doszedł? Bo u mnie ma być 6 marca. I wcale nie powiedziane, że to ostateczny
termin ;-(



dupa a nie doszedl. zniknely z actionu i trzeba czekac, czyli wogole do nich nie dojechaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2008 o 12:38, MLODY2K6 napisał:

dupa a nie doszedl. zniknely z actionu i trzeba czekac, czyli wogole do nich nie dojechaly

To już nie pierwszy taki numer. Kiedyś mieli mieć szybko po premierze GF 8800GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2008 o 12:43, Treant napisał:

> dupa a nie doszedl. zniknely z actionu i trzeba czekac, czyli wogole do nich nie
dojechaly
To już nie pierwszy taki numer. Kiedyś mieli mieć szybko po premierze GF 8800GT.



TAK TYLKO TO JEST JUZ DRUGI TERMIN ALE TERAZ MI SIE I TAK JUZ NIE SPIESZY BO GRAFIKI TEZ JUZ NIE MAM WIEC CZEKAM NA 9800GX2 i mam nadzieje ze owe czesci uda mi sie kupic w jednym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

> Nie zla cena za 9800 Gx2 okolo 500 euro !!!!.
>
>


mam 2250zl jak narazie, naszczescie kasa wpadla z korekty za uszkodzonego 8800GTX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 28.02.2008 o 13:45, MLODY2K6 napisał:

mam 2250zl jak narazie, naszczescie kasa wpadla z korekty za uszkodzonego 8800GTX


No to gdzies 6-10 marca powinny sie pojawic w sklepach gx2 9800.
Ciekawe jak z wydajnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2008 o 15:00, Misquamaqus napisał:


> mam 2250zl jak narazie, naszczescie kasa wpadla z korekty za uszkodzonego 8800GTX


No to gdzies 6-10 marca powinny sie pojawic w sklepach gx2 9800.
Ciekawe jak z wydajnoscia.



no to sie zobaczy. napewno nie kupie tej karty od razu poczekam na testy i dopiero bede inwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować