PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 15:01, Sareavok1 napisał:

Macie czasem problemy z połączeniem przez TCIP, ja mam i mam pytanie jakie to IP
ma być aby wszyscy się widzieli ?

Że co proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:09, Solus Ipse napisał:

Że co proszę?

Bo są jakieś rodzaje tych adresów a moi znajomi jakiegoś tam IP nie mają i nie możemy sobie pograć po necie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:11, Sareavok1 napisał:

> Że co proszę?
Bo są jakieś rodzaje tych adresów a moi znajomi jakiegoś tam IP nie mają i nie możemy sobie
pograć po necie ;].


Rodzaje adresów IP? Pomyślmy: IP może być zewnętrzny albo wewnętrzny. Ktoś, kto ma wewnętrzny (posiadacz Neo na przykład) to nie może hostować. Analogicznie gość z zewnętrznym może.
Poza tym posiadacze Neo mają IP dynamiczny, czyli zmienia się przy każdym połączeniu z Netem, ale początek zostaje. Na przykład: 83.29.11.01 i 83.29.33.53 <<< To ta sama osoba.

Masz Neostradę, czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:15, Solus Ipse napisał:

Rodzaje adresów IP? Pomyślmy: IP może być zewnętrzny albo wewnętrzny. Ktoś, kto ma wewnętrzny
(posiadacz Neo na przykład) to nie może hostować. Analogicznie gość z zewnętrznym może.
Poza tym posiadacze Neo mają IP dynamiczny, czyli zmienia się przy każdym połączeniu z Netem,
ale początek zostaje. Na przykład: 83.29.11.01 i 83.29.33.53 <<< To ta sama osoba.

Mam i jak zakładam serva to ci co mają inne usługi np. chello to się nie połączą, no i tak też jest odwrotnie.
Jak zaś zastosujemy hamachi co wyznacza to jakieś tam IP to czasami bywa że są błędy z połączeniem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:24, Sareavok1 napisał:

Mam i jak zakładam serva to ci co mają inne usługi np. chello to się nie połączą, no i tak
też jest odwrotnie.
Jak zaś zastosujemy hamachi co wyznacza to jakieś tam IP to czasami bywa że są błędy z połączeniem.

Powiedz o jaką grę chodzi, czy próbujecie połączyć się przez połączenie bezpośrednie (IP), czy może Gamespy albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ktorego nigdy wczesniej nie mialem, po okolo 30 minutach gry gra mi sie neisamowicie zacina! Tego nigdy nie bylo i niewzne czy to nwn2 czy just cause czy gothic 3! Po 30 minutach sie tnie nieziemsko! to robie przerwe i save i jest ok i po 10 minutach znowu sie tnie co sie dzieje1!1???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdź chłodzenie (ew zrezygnuj z overclockingu o ile takowy stosowałeś), procesory intela zmniejszają częstotliwość jeśli zaczynają się przegrzewać. Jak już ostygną wracają do normalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 16:54, sig. napisał:

sprawdź chłodzenie (ew zrezygnuj z overclockingu o ile takowy stosowałeś), procesory intela
zmniejszają częstotliwość jeśli zaczynają się przegrzewać. Jak już ostygną wracają do normalnej


No krecilem ostanio procek athlona 64 3000 pod s754 no ale z 2000 podkrecilem do 2200 i mam wentylator z anit cooling pro za 65 zl wiec nie powinno sie przegrzewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleść tematu ze sprzętem, więc pisze tu. Kumpel chce sobie kupić radiatorki (czy tam wiatraki), w każdym razie nie znam się. I chodzi przede wszystkim o to żeby były ciche. Chce kupić takie:
Grafika: ZALMAN VF900 Cu
Procesor: ZALMAN CNPS7000B-Cu
I pytanie brzmi czy są dość ciche i dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 18:22, Konrad162 napisał:

> pls niech mi ktos pomoze bo naprawde przesrana sprawa, grac sie nieda:(

próbowałeś grać bez podkręcania?


Po podkreceniu z miesiac grania wszystko bylo ok, przed podkreceniem tez, ale mowie po podkreceniu 1 miesiac gralem i bylo wszystko ok tylko teraz cos sie stalo i niewem co moze dlatego ze komputer dziala ktorys dzien z rzedu chyba 3 wiec niewiem czy to powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 19:09, t6h6c6 napisał:

> > pls niech mi ktos pomoze bo naprawde przesrana sprawa, grac sie nieda:(
>
> próbowałeś grać bez podkręcania?

Po podkreceniu z miesiac grania wszystko bylo ok, przed podkreceniem tez, ale mowie po podkreceniu
1 miesiac gralem i bylo wszystko ok tylko teraz cos sie stalo i niewem co moze dlatego ze komputer
dziala ktorys dzien z rzedu chyba 3 wiec niewiem czy to powod


możliwe może spróbuj formata? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się