PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

/.../

Zrobiłem tak jak mówiłeś. Wpisałem wszystkie dane z ipconfig do konfiguracji alternatywnej TCP/IP i teraz w podglądzie zdarzeń nie ma trójkącika a dla usługi Tcpip mam komunikat "System wykrył, że karta sieciowa \DEVICE\TCPIP_{A87457B7-F155-4075-B6C0-4FE74xxxxxxx} została podłączona do sieci i ma zainicjowane normalne działanie na karcie sieciowej.

Czy mam przez to rozumieć, że błąd/usterka została usunięta i karta pracuje prawidłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 22:41, mrosi napisał:

Czy mam przez to rozumieć, że błąd/usterka została usunięta i karta pracuje prawidłowo?

Może być też tak, że jakiś zgrzyt jest po stronie serwera DHCP. Teraz z niego nie korzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Co ciekawe dotychczas sieć chodziła bez zarzutu. Nie było jakiegoś momentu, że np. nie mogłem się połączyć. Ale wkurzają człowieka takie znaczki żółte albo jeszcze gorzej czerwone :-). Mam jeszcze jeden znaczek, ale jego nie wyeliminuję, bo dotyczy połączenia Bluetooth. Musiałbym wyłączyć je (krzyczy mi, że nie może autoryzować kluczem połączenia) kiedy nie używam.

Dzięki za pomoc Treant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 11:09, kaczmix napisał:

wiem że tego nie powinienem chyba tutaj o to pytac ale musze...miałem wirusa i usunałem go
avastem jednak kiedy chc wejsc na jakąś stronke ro wyskakuje mi http://iednserror.com/ i niemoge
tam wejsc prooosze pomóżcie mi

z daleka śmierdzi spyware, lepiej przeskakuj system spybotem albo adaware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 18:15, Dead-pl napisał:

> > ...
> >
> > umnie wszytko działą na WMC (windows media clasic) + kodeki od quicktime''a i reala

>
> Dzieki za pomoc mam nadzieje ze bedzie wszystko chodzic
>
http://www.free-codecs.com/download/Media_Player_Classic.htm<== media player clasic
http://www.free-codecs.com/download/QuickTime_Alternative.htm <== quicktime alternative
http://www.free-codecs.com/download/Real_Alternative.htm <== real alternative


Dzieki za pomoc ale i tak to nie pomogło bede dalej szukal pomocy z tym zwiazane.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sterownikami do karty graficznej typu Radeon. Ostatnio do starych sterowników doinstalowałem najnowsze i przy starcie Windowsa XP (Home Edition) pokazuje mi się okienko z błędem (patrz - obrazek). Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź/pomoc!!!!

20070120133106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 18:15, Dead-pl napisał:

> > ...
> >
> > umnie wszytko działą na WMC (windows media clasic) + kodeki od quicktime''a i reala

>
> Dzieki za pomoc mam nadzieje ze bedzie wszystko chodzic
>
http://www.free-codecs.com/download/Media_Player_Classic.htm<== media player clasic
http://www.free-codecs.com/download/QuickTime_Alternative.htm <== quicktime alternative
http://www.free-codecs.com/download/Real_Alternative.htm <== real alternative


Dzieki za pomoc ale i tak to nie pomogło bede dalej szukal pomocy z tym zwiazane.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 13:31, Pepper Ronie napisał:

Mam problem ze sterownikami do karty graficznej typu Radeon. Ostatnio do starych sterowników
doinstalowałem najnowsze i przy starcie Windowsa XP (Home Edition) pokazuje mi się okienko
z błędem (patrz - obrazek). Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź/pomoc!!!!

Trzeba było stare wywalić i zainsstalowac nowe. Spróbuj wywalić wszystkie i zainstaluj od nowa jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze pomuzcie mi z odtwarzaniem dobrze Filmów.Tak jak juz wspominalem w poprzednim temacie - filmy w pewnych momentach przeskakuja mi o 2 lub 3 sekundy i nie wiem co mam robic. Bardzo dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze pomuzcie mi z odtwarzaniem dobrze Filmów.Tak jak juz wspominalem w poprzednim temacie - filmy w pewnych momentach przeskakuja mi o 2 lub 3 sekundy i nie wiem co mam robic. Bardzo dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować nowe sterowniki do płyty głównej, karty graficznej i dźwiękowej. Jeśli to nie pomoże, to sformatuj komputer. Jeśli to nie pomoże oddaj kompa do fachowego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość pilne pytanie ostatnio postanowiłem sobie zagrać w Counter-Strike''a 1.6 no i 1 co powinno sie zrobić po zainstalowaniu no to skonfigurować gierkę.... tak dotarłem do opcji Video a tam widze 3 opcje (generowania grafiki) Software, OpenGL i D3D... którą z nich wybrać?? Zależy mi najbardziej na jakości grafiki. Moja karta graficzna Radeon 9600Pro na sterownikach Omega Drivers, rodzielczość 1024x768 i 16-bit głębia kolorów (na 32-bit''owej oczy mi się męczą za szybko)... Proszę pomóżcie sie zdecydować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 15:44, Konrad162 napisał:

Mam dość pilne pytanie ostatnio postanowiłem sobie zagrać w Counter-Strike''a 1.6 no i 1 co
powinno sie zrobić po zainstalowaniu no to skonfigurować gierkę.... tak dotarłem do opcji Video
a tam widze 3 opcje (generowania grafiki) Software, OpenGL i D3D... którą z nich wybrać?? Zależy
mi najbardziej na jakości grafiki. Moja karta graficzna Radeon 9600Pro na sterownikach
Omega Drivers, rodzielczość 1024x768 i 16-bit głębia kolorów (na 32-bit''owej oczy mi się męczą
za szybko)... Proszę pomóżcie sie zdecydować ;)


Software nie wybieraj bo będziesz miał piksle na pół ekranu :P Ja osobiście gram zazwyczaj na openglu bo mam wrażenie że działa jakoś lepiej moja krata graf Radeon 9550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 15:47, Nufiko napisał:

Software nie wybieraj bo będziesz miał piksle na pół ekranu :P Ja osobiście gram zazwyczaj
na openglu bo mam wrażenie że działa jakoś lepiej moja krata graf Radeon 9550


chyba trzeba będzie wziąć tego OpenGL bo jak włączam na soft to właśnie jest pikseloza a jak włączam na D3D to może i z grafą w porządku ale jak chce sie przełączyć do windowsa (w CS''a gram na pełnym ekranie) to później jak chce wrócić do gry to mam czarny ekran ://


Tak więc na OpenGL chyba wszystko w miarę przyzwoicie chodzi... ale nadal jestem ciekaw czy mój wybór między OpenGL a D3D ma jakiś wpływ na jakość generowanej grafiki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, mam taki uciążliwy problem z kompem, poza tym, ze generalnie zamula, to od pewnego momentu (nie wiem czym to jest spowodowane), gdy chcę wejść/wchodzę w Mój komputer (albo bodaj np. w skaner przy panelu sterowania) nagle zaczyna tak zamulać, zużycie procka podskakuje pod jakieś 90% i praktycznie nic nie mogę zrobić - tylko ctrl+alt+del i zakończ zadanie (komunikat, że dany program, czyli najczęściej explorer nie odpowiada). Mogę prosić o jakieś rady (poza tradycyjnym: format!). Bardzo dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dadza rade antywiry to spróbój przywrocic system do czasu przed zamulaniem. A jak i to nie pomorze to spraw sobie Avasta bo ma opcje skanu sytemu zanim sie on uruchomi , moze masz wira na sektorze startowym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się