PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 12:05, sig. napisał:

pal i ntsc to nie regiony, tylko standardy nadawania/odbioru sygnału telewizyjnego (różnią
się między innymi rozdzielczością). związków z pc nie mają żadnych, no chyba że chodzi ci o
tuner telewizyjny albo telewizora do pc.


Sprawa u mnie wygląda tak, mam odtwarzacz który nie obsługuje płyt NTSC, TV natomiast tak. Mam w domu media center- mam możliowść streamowania obrazu z PC na TV. Jeżeli kupię film w NTSC i puszczę go przez PC to nie powinno być żadnego problemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z CoD2.Instaluje gre poraz drugi i jak kilkam instaluj wyskakuje mi taklie cos:
Executable ''D:\setup\rsrc\cod2.exe''had the following unrecoveravle error:Couldnt''t find MSVR80.dll(requried by C:\Program~1\WINDOW~4\MpShHook.dll)Please ensure that it in instaled.

jak kilikam drugi raz to sie normanie instluje.

PS.Sry ze nie w temacie o CoD2 ale by tam nikt pewnie nie zerkna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:22, pendejo napisał:

mam uszkodzony sektor na dysku czy jest jakiś program darmowy do naprawy uszkodzonych sektorów?


To jest uszkodzenie sprzętowe. Nie da się go naprawić programem. Tak samo jak byś rozwalił monitor młotkiem i się zapytał czy jest program, który to naprawi.

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 00:40, Marcin220983 napisał:

Jak na moje to problem któregoś z kondensatorów na płycie głównej. Jeżeli bateria by padła
nie było by podtrzymania zegara i zerowałby się do daty wyjściowej ustawionej fabrycznie. znając
życie kondensator. Sprawdź czy któryś z nich nie jest spuchnięty w miejscu plusów.

------------------------------------------------------------------
WITAM mój problem polega na tym /ze od kilku dni mam problem z dyskiem baracuda 80 GB ata 100 -/// Dysk mi popiskuje jak doczytuje dane sprawdzałem go programem HDDlife i wykazał wszystko ok -mam go od 6 miesięcy (zrobiłem formata i piski znikły ale dalej występują bardzo rzadko) /// ALE mam drugi problem, od czasu pisków dysku /zegar systemowy, nie chce mi normalnie chodzić -Podaje przykład /wychodzę z peceta o 20 dnia 1 a następnego dnia mam te sama dane i czas 21 w systemie /wiec podejrzewam ze bateria siada na płycie -/// DZISIAJ też robiłem FORMAT i piski dysku wystepowaly w czasie instalacji systemu ale jak zainstalowalem stery i programy wszystko chodzi ok ale ten zegar systemowy dalej zle chodzi?????? ---MIAł KTOś PODOBNe PROBLEMy PROSZę WAS O POMOC z góry dziękuje
-------------------------------------------------------------
///Sprwadzalem plytę a jest marki ECS i nigdy nie miałem z nią problemu nie ma nic przypalonego wszystko ok
-dysk dalej mi piszczy ale nie tak często jak kilka dni temu -
-sam dysk sprawdzalem HDDlife i niewykazał mi nic złego ///wiec nie wiem co jest uszkodzone-dysk na gwarancji wiec go chyba wymienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy uruchamiam MP w CoD I to wyskakuje mi bład Instal Shield Wizard
i na dole Raport o błędach i opcje wyslij raport lub nie wysyłąj nie wiem o co chodzi ...
wcześnie jtak nie miałem a ten błąd dotyczy również innych gier np True Crime i HP 4 o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:35, Tomi_323 napisał:

> mam uszkodzony sektor na dysku czy jest jakiś program darmowy do naprawy uszkodzonych
sektorów?

To jest uszkodzenie sprzętowe. Nie da się go naprawić programem. Tak samo jak byś rozwalił
monitor młotkiem i się zapytał czy jest program, który to naprawi.

:P

Jedynie Format pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:43, witek194 napisał:

wlozeylem HoMMV i sie jakos normalnie instaluje:P

nie spamuj ! napisz to w jednym posćie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:46, Skarmory napisał:

> wlozeylem HoMMV i sie jakos normalnie instaluje:P
>
nie spamuj ! napisz to w jednym posćie

oooooh znalazl sie ten kto bedzie wrzystkich pouczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:50, witek194 napisał:

> > wlozeylem HoMMV i sie jakos normalnie instaluje:P
> >
> nie spamuj ! napisz to w jednym posćie
oooooh znalazl sie ten kto bedzie wrzystkich pouczał.

ja jush dostałem degrada za spam wiec jak chcesz tez dostac to rob jak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:42, witek194 napisał:

Jedynie Format


Jedynie kupno nowego dysku.

Dnia 17.02.2007 o 15:42, witek194 napisał:

pomoze?


Niestety, Mazowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2007 o 15:42, witek194 napisał:

>
Jedynie Format pomoze?


znalazłem program hdd regenerator i on naprawia bez formaty tyle, że nie jest darmowy i naprawia jeden sektor w wersji demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podlączyć laptopa do mojego komputera. Czy wystarczy mi kabel telefoniczny czy jakiś inny kabel. Jeśli to 1 to powiedzcie mi jak skonfigurować kompa i laptopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.
Mam wielki problem z komputerem. Otóż gdy gram np. w Guild Wars, albo Obliviona (w inne gry narazie nie gram), zdarza się, że nagle pokazują się takie paski, z tego co było na ekranie. Wtedy komputer nie reaguje na nic, działa jedynie reset. Czym może być to spowodowane? Ostatnio po takim zdarzeniu rozkręciłem szybko komputer i zobaczyłem czy jestem tam ciepło. Karta graficzna (GF 6800GS) : bardzo gorąca, zasilacz chieftec : ciepły, radiator(wiatraczek mam:) na procesorze athlon barton 2500 : bardzo gorący, dysk : ciepły. Proszę o pomoc!
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się