PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 13:02, legenda27 napisał:

Mój komp czasami jak w coś gram, to zaczyna piszczeć coś takiego ioioioioioioioioio.
O co chodzi?

może się proc za mocno nagrzewa ewentualnie któryś wentylator pada (pewnie na procesorze) jeśli komputer działa dalej to inne problemy raczej nie wchodzą w rachubę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 10:23, wychoniu napisał:

Mi w każdej grze po ok. 5min grania robi się czarny obraz i trzeba restartować kompa. Może
wiecie jak to naprwaić? GG: 8619407

a jeszczez jkaieś objawy toważyszące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:42, czaja24 napisał:

> gdy chce oglądnąc jakis filmik w Windows Media Player obraz jest bardzo przyciemniony
o co
> hcodzi ?? czy potrzebne są jakies sterwoniki jak tak to jakie ??? a mam Windows Media
Player
> chyba 6 bo miałem niedawno reinstalla
w opcjach sterownika karty graficznej np kart nvidii masz ustawienia nakładki video tam powinna
być korekcja gamma

wielkie dzięki pomogło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 13:02, legenda27 napisał:

Mój komp czasami jak w coś gram, to zaczyna piszczeć coś takiego ioioioioioioioioio.
O co chodzi?

jeżeli grasz... może wciskasz za dużo klawiszy na raz :p io io pippp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 19:40, Radzisz napisał:

> Mój komp czasami jak w coś gram, to zaczyna piszczeć coś takiego ioioioioioioioioio.
> O co chodzi?
jeżeli grasz... może wciskasz za dużo klawiszy na raz :p io io pippp ;p

to też może być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc
mam takie pytanie. mam athlona 2600xp i temperatura procesora wynosila 47 stopni jak gralem do dochodzila do 51. a ostatnio zauwazylem ze temp jak nic nie robie wynosi 56stopni.
dlaczego tak sie stalo??
jaka taki procesor powinien miec temperature??
pozdrawiam.
przemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spróbuj sprawdzić czy wentylator na procesorze obraca się. Jeśli tak to odkurz radiator i wentylator. Jeśli wentylator działa i nie jest zakurzony przyczyną podwyższonych temperatur może być pasta na procesorze, która straciła już swoje właściwości przewodzące. Sprawdź jeszcze wentylatory w obudowie (jeśli oczywiście masz rakowe zamontowane) - czy pracują poprawnie. Jeśli to nie pomoże - napisz, postaram się pomóc.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 19:40, Radzisz napisał:

> Mój komp czasami jak w coś gram, to zaczyna piszczeć coś takiego ioioioioioioioioio.
> O co chodzi?
jeżeli grasz... może wciskasz za dużo klawiszy na raz :p io io pippp ;p


Nie. Specjalnie zostawiłem na dłużej komputer i znowu zaczął. Ale tak się robi tylko z niektórymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 09:35, legenda27 napisał:

> > Mój komp czasami jak w coś gram, to zaczyna piszczeć coś takiego ioioioioioioioioio.

> > O co chodzi?
> jeżeli grasz... może wciskasz za dużo klawiszy na raz :p io io pippp ;p
>

Nie. Specjalnie zostawiłem na dłużej komputer i znowu zaczął. Ale tak się robi tylko z niektórymi
grami.

no to się pewnie wyłącza wentylator na procu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 22:59, mrosi napisał:

/.../

Spróbuj sprawdzić czy wentylator na procesorze obraca się. Jeśli tak to odkurz radiator i wentylator.
Jeśli wentylator działa i nie jest zakurzony przyczyną podwyższonych temperatur może być pasta
na procesorze, która straciła już swoje właściwości przewodzące. Sprawdź jeszcze wentylatory
w obudowie (jeśli oczywiście masz rakowe zamontowane) - czy pracują poprawnie. Jeśli to nie
pomoże - napisz, postaram się pomóc.
Pozdrawiam


czesc
mam kompa wlaczonego od godziny nie gram i temp procesora 45 stopni
czyli tak jak przedtem a nie rozkrecalem go.
moglo sie przedtem cos mu pomieszac??
mam jakies wirusy moze przez to??
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest jakiś sposób na usunięcie całkowite jakiegoś programu chodzi mi o daemona niby go odinstalowałem ale gdzieś musi dalej siedzieć. Nie chciał mi się włączyć riddick więc napisałem do cdp i powiedzieli żeby usunąć programy emulujące i tak zrobiłem a gra dalej nie chodzi proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 15:48, pendejo napisał:

jest jakiś sposób na usunięcie całkowite jakiegoś programu chodzi mi o daemona niby go odinstalowałem
ale gdzieś musi dalej siedzieć. Nie chciał mi się włączyć riddick więc napisałem do cdp i powiedzieli
żeby usunąć programy emulujące i tak zrobiłem a gra dalej nie chodzi proszę o pomoc

pewnie jakieś wpisy w rejestrze zostały, poszukaj programu do jego czyszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2007 o 16:08, sig. napisał:

pewnie jakieś wpisy w rejestrze zostały, poszukaj programu do jego czyszczenia


wyczyściłem boostspeedem i dalej dupa, a gdy prbuje zainstalować znowu tego daemona przy końcu instalcji wyskakuje mi błąd więc kicha a formata mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem co tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5145&pid=0

Nic nie pomaga, formatowałem dysk już wiele razy i dalej się tak dzieje :(
Moja konfiguracja jest w podpisie, jakiekolwiek przemyślenia co mogło się zrypać ?:/ Niby na gwarancji jest, ale wolę wiedzieć co mogło siąść.
Dodaje jeszcze moje screeny, ciekawa kompilacja :)

20070308184327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mógł być jakiś błąd pomiaru. Mógł się przyblokować wentylator procesora - powodów mogą być dziesiątki. Jakim programem odczytywałeś temperaturę?
Mimo wszystko proponowałbym przeczyścić kompa w środku, odkurzyć. I sprawdzić wentylator na procesorze.
Co zaś do samych temperatur to nie ma takiej tragedii. Ja na Athlonie X2 4200+ na wentylatorze boxowym miałem w stresie ponad 50*C. Procki AMD mają granicę poprawności pracy do 70*C (a przynajmniej większość z nich). Więc na razie nie musisz się obawiać.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:21, Radzisz napisał:

Hmm... Czy masz najnowsze stery do swojej karty graficznej? U mnie coś takiego wystepowało
na starym sprzęcie z cienkimi sterami... Po instalacji nowych było wporzadku...


Właśnie mam nowe, instaluje nawet stare i później nowe i to samo :| Wyskoczyło mi takie coś pierwszy raz gdy normalnie użytkowałem z komputera ok 2 miesiące temu, teraz coraz częściej się pojawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiedziałem to dać więc dam tu:P

Ostatnio zmieniłem internet z Neo na Chello Light. Od tego czassu mam pewien problem. Otóż gdy próbuję grać przez internet w CoD2, to prędkość ściągania map, modów itp. wynosi... 2 kb/s. Mam internet 1,5 mb/s:P. Ale to nie wszystko. Gdy próbuję zalogować się w programie SopCast, nie chce mnie połączyć z serwerem:/ Rzecz jest podobna z programikiem The all-Seeing Eye, tyle że tu nie chcę połączyć się z serwerem w czasie instalacji programu. Może ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się