PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 15:02, blacklio napisał:

no grafika moze być cieniutka pod to

no ale wejdzie nie musi bys pBynne ale czy wogule wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:05, Arclight napisał:

Nie słyszałem o planach wydania GTA IV na PC, więc jak chcesz sobie w to pograć to kup sobie
PS3 albo X360.

ale ja chce wiedziec czy mi wejdzie na kompa,dziex moze se kupie xbox360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wyjdzie na PC to jak ma na nim działać? Emulatorów nie ma.
Może ją na PC wydadzą, ale nie nastawiałbym się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:12, Arclight napisał:

Skoro nie wyjdzie na PC to jak ma na nim działać? Emulatorów nie ma.
Może ją na PC wydadzą, ale nie nastawiałbym się na to.

wyjdzie na pc wion 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz rozwiazalem problem ktory byl opisywany wczesniej. terazpojawil sie nowy, gdy zamykam system zamykanie staje na "trwa zamykanie systemu windows" i komp sie nie wylacza. co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:59, Noobio napisał:

juz rozwiazalem problem ktory byl opisywany wczesniej. terazpojawil sie nowy, gdy zamykam system
zamykanie staje na "trwa zamykanie systemu windows" i komp sie nie wylacza. co zrobic?


Dzieje się tak za każdym razem? Może robiłeś coś co mogło to spowodować, sprubuj sobie przypomnieć. Możliwe że to jakiś wirus przeskanuj kompa jakimś dobrym antywirusem z aktualną bazą danych oraz programem Spybot Serch & Destroy (do usuwania spywarów i trojanów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:59, Noobio napisał:

juz rozwiazalem problem ktory byl opisywany wczesniej. terazpojawil sie nowy, gdy zamykam system
zamykanie staje na "trwa zamykanie systemu windows" i komp sie nie wylacza. co zrobic?


A ile czekałeś przy wyłączaniu kompa? Spróbuj poczekać z godzinę przy tym napisie (poczytaj wtedy np. książkę :D) jeśli się dalej nie wyłączy to kiepsko. Bo możliwe, że jakiś program np. antywirusowy coś chce wyłączyć przy zamykaniu systemu. Tak też się dzieje, gdy Windows Update chce zainstalować nowe aktualizacje. Ale to wtedy pisze "System Windows instaluje aktualizacje".

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem podczas uzytkowania z kompa w roznym czasie raz po 5 jak po 30 minutach wyskauje :
System Windows musi byc uruchomiony ponownie, ponieważ usługa Zdalne wywołanie procedur (RPC) została nieoczekiwanie przerwana
(odlicza minute)
i komputer sie wylancza wiecie jak to naprawic czytalem ze jakis path tylko jakmi

PS. Nie mam czasu sukac czy jzu jets o tym topic odpiszcie fast z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:49, Robin Good napisał:

Witam mam problem podczas uzytkowania z kompa w roznym czasie raz po 5 jak po 30 minutach wyskauje
:
System Windows musi byc uruchomiony ponownie, ponieważ usługa Zdalne wywołanie procedur (RPC)
została nieoczekiwanie przerwana
(odlicza minute)
i komputer sie wylancza wiecie jak to naprawic czytalem ze jakis path tylko jakmi

PS. Nie mam czasu sukac czy jzu jets o tym topic odpiszcie fast z gory thx


Jaki masz system operacyjny?

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zacząć w końcu aktualizować system? to skutek działania blastera, łatka pojawiła się wieki temu (jest np w sp2). a doraźnie można po prostu wyłaczyć usługę posłaniec, służy ona do wysyłania sobie wiadomości po sieci lokalnej (coś jak połączenie komunikatora i e-mail, nie można gadać ze sobą w jednym okienku ale jak ktoś coś napisze to się samo pojawi).
ps zainstaluj sobie antywirusa i firewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:14, sig. napisał:

zacząć w końcu aktualizować system? to skutek działania blastera, łatka pojawiła się wieki
temu (jest np w sp2). a doraźnie można po prostu wyłaczyć usługę posłaniec, służy ona do wysyłania
sobie wiadomości po sieci lokalnej (coś jak połączenie komunikatora i e-mail, nie można gadać
ze sobą w jednym okienku ale jak ktoś coś napisze to się samo pojawi).
ps zainstaluj sobie antywirusa i firewala


mam oba i nic dajcie link do downlaod ze stronki microsoftu bo ja ni moge znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z pewnością jakiś wirus ... Też coś takiego kiedyś miałem ;/ Współczucia :-(

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się