PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2007 o 20:21, Virus 500 napisał:

A ja mam pytanie
Jak teraz wyszedł Direct 10 to będę musiał sobie taką kartę graf. kupować bo 2000 tys. zł .
żeby na tym grać czy będzie można instalować dx 10 na innych kartach tych mniej nowszych ?

Directx 10 będzie mógł być użyty tylko na kartach obsługujących tego directa (np GF 8800 GTS oraz GF 8800 GTX ), ale myślę, że za kilka miesięcy cena takiej karty spadnie do "normalnej" ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 20:32, Luke Shadow napisał:

> A ja mam pytanie
> Jak teraz wyszedł Direct 10 to będę musiał sobie taką kartę graf. kupować bo 2000 tys.
zł .
> żeby na tym grać czy będzie można instalować dx 10 na innych kartach tych mniej nowszych
?
Directx 10 będzie mógł być użyty tylko na kartach obsługujących tego directa (np GF 8800 GTS
oraz GF 8800 GTX ), ale myślę, że za kilka miesięcy cena takiej karty spadnie do "normalnej"
ceny.


Nie podałeś wszystkich, zalicza się również GF 8600, radzio HD2900XT, oraz 26xx i 24xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 21:13, Anais napisał:

Siema.
Mam problem, chcę kupić kartę, najtańszą, na której pójdzie DirectX 10.
Z góry dzięki.


http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/PCI_Express_x16/chipset_nVidia/GeForce_8500_GE/GeForce_8500_GE_Galaxy_256MB_ HDTV__DVI_PCI_E_/pelny,id,40805/

Ale nie opłaca się ....

A następnym razem takie pytania zadawaj tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&u=9043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się tylko tematów czysto sprzętowych ciężko wychwyć spośród innych, nawet nie ma w kategorii zeby było można filtrować a przydało by się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2007 o 21:10, blacklio napisał:

Nie podałeś wszystkich, zalicza się również GF 8600, radzio HD2900XT, oraz 26xx i 24xx

Nie podałem wszystkich, tylko dwie przykładowe. Takie, które wiedziałem, że obsługują dx10.. Co do innych nie byłem pewien, więc pominąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 11:31, Luke Shadow napisał:


> Nie podałeś wszystkich, zalicza się również GF 8600, radzio HD2900XT, oraz 26xx i 24xx

Nie podałem wszystkich, tylko dwie przykładowe. Takie, które wiedziałem, że obsługują dx10..
Co do innych nie byłem pewien, więc pominąłem.


Ja to rozumiem tylko osoba pytajaca zobaczy ile te modele kosztują i zrezygnuje ze swoich celów, lub co gorzej powie "nieznasz się to się nie odzywaj" miałem kilka takich przypadków, rózni są ludzie dlatego staram się żeby odpowiedzi były sprawdzone i rzetelne, a jeśli niewiem lub nie jestem pewny mówię to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, pomimo przeskanowania komputera antywirem i spyware doctorem cały czas wyświetla mi się ikonka system alert. Próbowałem wyłączyć ją na wszystkie możliwe sposoby, ale albo nie ma jej na liści e procesów menagera, albo ślepy jestem. Pomożecie?

20070607133414

20070607133445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... Zapomniałbym, po kliknięciu na dymek alertu otwiera mi podaną stronę internetową, choc przyznam szczerze, że wygląda ona dla mnie podejrzanie, bo po 1 system raczej wysyłał by mnie na jakąś firmową windowsa, a po drugie choć nie instalowałem tego spyloket''u to znalazł się na moim kompie i przyczepił się do niego zarówno antywir jak i spyware doctor... proszę o szybką odpowiedź co mogę zrobić (poza FORMATEM)

20070607134412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 13:47, kamiln napisał:

Aha... Zapomniałbym, po kliknięciu na dymek alertu otwiera mi podaną stronę internetową, choc
przyznam szczerze, że wygląda ona dla mnie podejrzanie, bo po 1 system raczej wysyłał by mnie
na jakąś firmową windowsa, a po drugie choć nie instalowałem tego spyloket''u to znalazł się
na moim kompie i przyczepił się do niego zarówno antywir jak i spyware doctor... proszę o szybką
odpowiedź co mogę zrobić (poza FORMATEM)


Dodatkowo przeleć spy- botem, zainstaluj NOD32 (demo 30 dni ) lub Kasperskiego i wtedy zobacz, lepsze to jak format

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Niedawno wymieniałem kartę graficzną na GF7600, przy okazji zaopatrzyłem się w Service Packa 2 (wcześniej jakoś tak wyszło, że go nie miałem). I od tego momentu nie mogę odtwarzać żadnych filmów na kompie. Nieważne jaki fromat czy odtwarzacz, odtwarzać mogę tylko muzykę. Nie pomaga instalowanie zadnych kodeków, przeinstalowywanie odtwarzaczy, przy próbie włączenia filmów po prostu zawiesza się cały komp. Wie ktoś może czemu tak sie dzieje i jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 14:46, Carl92 napisał:

Wie ktoś gdzie w OpenOffice 2.2 można ustawić automatyczne sprawdzanie pisowni?Tak jak na przykładzie
w Firefoxie 2, gdy piszę posty.

napisz dowolny wyraz z błędem, potem prawoklik na nim/pisownia i w opcjach będzie (przynajmniej jest u mnie, w wersji Linuksowej spolszczonej przez ux)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z oblivionem.Mianowicie:instaluje grę w połowie mam reset ,kasuje folder.Gdy chce ja ponownie zainstalować wyskakuje mi ze muszę ja odinstalować.Włącza sie pasek uninstalowania i nie idzie dalej.Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pasku z narzedziami masz ikonke ktora zawiera w sobie literki ABC i czerwony szlaczek pod nimi. Uaktywnij ja. Jesli nie dziala to zajrzyj do: Narzedzia -> Opcje. Potem rozwin drzewko przy ''Opcje jezykowe'' -> ''Jezyki''. I juz na samym koncu przy ''Domyslny jezyk dokumentow/Zachodnie wybierasz jezyk Polski. Jesli nie ma niebieskiego ptaszka przy tym jezyku to znaczy, ze musisz sciagnac PL jezyk na kompa. Skad? Zapewne ze strony Open Office''a. Google Twoim przyjacielem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 16:13, Carl92 napisał:

Tylko z tego co pamiętam dawniej miałem tak jak w Wordzie czyli wyrazy z błęndem podkreślało
mi.

paradon mój błąd (nie wziąłem pod uwagę że tobie przecież nie podkreśla, skoro chcesz włączyć). napisać wyraz z błędem, potem narzędzia pisownia i jak go podkreśli to wtedy prawoklik i dalej już jak pisałem wcześniej (od razu można tam tez język ustawić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się