PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 19:55, Baal Namib napisał:

Naprawdę to może być zasilacz ? A oddawał dziwne odgłosy, i wyłączał się ? Wszystko dokładnie
jak ja ? A czy procek miał wydajność 100% ?


Dziwne odgłosy? Miałem kiedyś to samo i pomogło dociśnięcie pamięci RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wtyczka od przy taśmie od zasilacza do płyty nie jest mniejsza od gniazdka na płycie? często zasilacze mają ją 2 częściową, bo obecne płyty pobierają więcej prądu niż kiedyś i dołożono jeszcze 4 linie z zasilaniem (może właśnie ta 2 mniejsza wtyczka nie jest podłączona, i stad niedobór mocy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:08, sig. napisał:

A wtyczka od przy taśmie od zasilacza do płyty nie jest mniejsza od gniazdka na płycie? często
zasilacze mają ją 2 częściową, bo obecne płyty pobierają więcej prądu niż kiedyś i dołożono
jeszcze 4 linie z zasilaniem (może właśnie ta 2 mniejsza wtyczka nie jest podłączona, i stad
niedobór mocy)


Ato może być powód takiego problemu? Jeżeli to coś zmienia to właśnie z ciekawości spojrzałem i jest 4 kwadraciki niepodłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:15, Baal Namib napisał:

Ale resetował, czy wyłączał ? To mówisz że to najprawdopodobniej Zasilacz ?


Chyba tak ale jak mówiłem sprawdź napięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:40, sig. napisał:

a master/slave ustawiłeś?


Wielkie dzięki :) Totalnie o tym zapomniałem... Tak samo, że istnieje ten temat, co zaowocowało kolejnym niepotrzebnym tematem :( Jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra słuchajcie , problem i to bardzo !
Na drugim kompie zainstalowałem Karspersky Internet Security 6.0 i jest git , pobierają się aktualizację itp.
Ale problem , nie działa mi żadna przeglądarka internetowa :O
A jak wyłączę całkowicie Karsperskiego to działa mi ..
nie wiem gdzie co ustawić , proszę o szybką pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:28, Virus 500 napisał:

Dobra słuchajcie , problem i to bardzo !
Na drugim kompie zainstalowałem Karspersky Internet Security 6.0 i jest git , pobierają się
aktualizację itp.
Ale problem , nie działa mi żadna przeglądarka internetowa :O
A jak wyłączę całkowicie Karsperskiego to działa mi ..
nie wiem gdzie co ustawić , proszę o szybką pomoc


w ustawieniach dostępu powinieneś dodać przeglądarkę do programów które mają dostęp do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej, te kwadraciki to dodatkowe zasilanie ;) teraz poszukaj wychodzącej z zasilacza wtyczki 2 na 2 kwadraty i ją tam podepnij ( powinna się dać jakoś spiąć w całość z tą co już jest podpięta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego miejsca na to dodatkowe zasilanie a mój ojczym mówi że to wina tego że płyta główna jest taka i żeby to zlikwidować trzeba by zmieniać model płyty głównej(co prawdopodobnie zrobię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:41, BaradMaster napisał:

Nie ma takiego miejsca na to dodatkowe zasilanie a mój ojczym mówi że to wina tego że płyta
główna jest taka i żeby to zlikwidować trzeba by zmieniać model płyty głównej(co prawdopodobnie
zrobię)

a to sory myślałem że masz te kwadraciki na płycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:50, Virus 500 napisał:

Sory ale w Karsperkim nie ma czegoś takiego jak dostęp

poszukaj po prostu w opcjach listy programów które mogą łączyć się z netem, ew włacz opcję dzięki której przy 1 próbie połączenia się danego programu wyskoczy okienko z pytaniem co z tym fantem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ostatnio taki problem jak uruchamiam system to po ekranie "zapraszamy" pojawia sie niebieski ekran z napisem
BAD_POOL_CALLER a pod tym

*** STOP:0x000000C2 (oxooooooo43,0xcd7ad000,0x00000000,0x00000000)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie pomóżcie mi z tym Karsperskim Internet Security 6.0
Zainstalowany jest to mi żadna przeglądarka internetowa się nie włącza , a jak wyłączę (całkowicie) go to włącza mi się już , dziw że jak jest on włączony to gg się jedynie włącza :O
przejrzałem wszystkie opcje i nic mi nie działa , nie mogę odblokować przeglądarek jak Internet Exploler lub mozilla Firefox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak naprawdę to najbardziej podoba mi się ten:

http://www.angela.pl/index.php?action=TowarPokaz&id_towaru=1531&cat=6&cat2=

Tylko nie wiem jaką ma dolną granicę obrotów wentyla, tzn. czy będzie mi obniżał 12cm wentyl np. do 700RPM.
Kolejna sprawa, nad którą zastanawiałem się - w którym miejscu przymocować czujnik od temperatury procka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 22:31, mrosi napisał:

Tak naprawdę to najbardziej podoba mi się ten:
http://www.angela.pl/index.php?action=TowarPokaz&id_towaru=1531&cat=6&cat2=

Nie ty pierwszy :)

Dnia 29.06.2007 o 22:31, mrosi napisał:

Tylko nie wiem jaką ma dolną granicę obrotów wentyla, tzn. czy będzie mi obniżał 12cm wentyl
np. do 700RPM.


Tego nie powiem bo nie wiem, np ten ma regulację do zera obrotów szkoda że nie ma czarnego bo się rozglądałem już za tym http://www.angela.pl/index.php?action=TowarPokaz&id_towaru=1412&cat=6&cat2=

Dnia 29.06.2007 o 22:31, mrosi napisał:

Kolejna sprawa, nad którą zastanawiałem się - w którym miejscu przymocować czujnik od temperatury
procka?


Poszukaj na innych forach, tego nikt tutaj nie powie zobacz na pclabie lub purepc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:40, blacklio napisał:

Tego nie powiem bo nie wiem, np ten ma regulację do zera obrotów szkoda że nie ma czarnego
bo się rozglądałem już za tym http://www.angela.pl/index.php?action=TowarPokaz&id_towaru=1412&cat=6&cat2=


Hmmm. Niestety mam obudowę ThermalTake Aguila Black więc srebrny panel pasowałby do niej jak pięść do nosa.

Dnia 29.06.2007 o 22:40, blacklio napisał:

Poszukaj na innych forach, tego nikt tutaj nie powie zobacz na pclabie lub purepc


Dzięks serdeczne za pomoc i poświęcony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się