PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2006 o 08:27, mikim napisał:

DVD+R DL pisze

Czyli plusy :) Podejrzewam, że obsługuje wszystko, bo innych nagrywarek od dwóch lat praktycznie nie sprzedają. Bardzo rzadko obsługują jeszcze DVD-RAM, ale to naprawdę ewenementy - sam nawet takich płyt nie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 09:00, Harmegidon napisał:

(...) może mi ktoś powiedzieć dlaczego u mnie w ustawieniach gadu gadu nie jest wykrywana karta
dźwiękowa.
Screen poniżej to przedstawia


Czekaj - niech tylko spojrzę w kryształową kulę i zaraz Ci powiem... grrr.


Jaką masz karte powiedz? Czy masz najnowsze sterowniki? Czy może coś wybrać z rozwijanego menu? Detale daj - to na pewno dostaniesz odpowiedź od kogoś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kiedy chciałem kiedyś zainstalować Jave wyskoczył błąd i instalacja zostałą przerwana. Teraz gdy chcę zainstalowac ponownie jest to nie możiwe, gdyż pisze, abym usuną starszą wersję. Jednak nie jestem wstanie tego zrobić (patrz screen). Usunięcie wpsiów w rejestrze z dodaj usuń nic nie daje. Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: skąd mogę wiedzieć że moja nagrywarka DVD może drukować różne rzeczy na płytach?
z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 16:06, mikim napisał:

mam pytanie: skąd mogę wiedzieć że moja nagrywarka DVD może drukować różne rzeczy na płytach?
z góry dziękuje za odpowiedź

musi obługiwać technologie light scribe (niwiem czy aktualnie taką znajdziesz w sprzedaży, akurat taa technologia przemineła bez wiekszego zainteresowania). Aczkolwiek taniej by chyba wsyzło na odpowiedniej drukarce, zwłaszcza że light scribe nie obsługuje kolorów i wymaga specialnych płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś ???
Czasami kiedy wyłączam kompa po wyłączeniu znowu się uruchamia. Żeby nie było niejasności klikam na WYŁĄCZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 17:01, Lex napisał:

Pomoże ktoś ???
Czasami kiedy wyłączam kompa po wyłączeniu znowu się uruchamia. Żeby nie było niejasności klikam
na WYŁĄCZ.


Nie wiem co się stało, ale ja też tak kiedyś miałem gdy źle wgrał mi się bios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 16:55, sig. napisał:

> mam pytanie: skąd mogę wiedzieć że moja nagrywarka DVD może drukować różne rzeczy na
płytach?
> z góry dziękuje za odpowiedź
>
musi obługiwać technologie light scribe (niwiem czy aktualnie taką znajdziesz w sprzedaży,
akurat taa technologia przemineła bez wiekszego zainteresowania). Aczkolwiek taniej by chyba
wsyzło na odpowiedniej drukarce, zwłaszcza że light scribe nie obsługuje kolorów i wymaga specialnych
płyt.


a skąd mam wiedzieć że taką technologię mam w nagrywarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 18:02, mikim napisał:

> > /.../
a skąd mam wiedzieć że taką technologię mam w nagrywarce?

Nie masz. Bo prawie nikt nie ma. Bo nagrywarka kosztuje trzy razy tyle co zwykła i mało płyt do niej i są drogie.
Masz rodziców Rockefelerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 18:19, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../
> a skąd mam wiedzieć że taką technologię mam w nagrywarce?
Nie masz. Bo prawie nikt nie ma. Bo nagrywarka kosztuje trzy razy tyle co zwykła i mało płyt
do niej i są drogie.
Masz rodziców Rockefelerów?

??? czy ja wiem czy 200zl to duzo jak na nagrywarke dvd.... a nagrywarki sa raczej dobrze dostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 18:37, gmx napisał:

> > > > /.../
??? czy ja wiem czy 200zl to duzo jak na nagrywarke dvd.... a nagrywarki sa raczej dobrze dostepne

Najnowsza nagrywarka LG obsługująca technologię LightScribe, to LGGSA-41166B za 255 zł. O ile wiem, jest też najtańsza (z tą technologia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 18:19, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../
> a skąd mam wiedzieć że taką technologię mam w nagrywarce?
Nie masz. Bo prawie nikt nie ma. Bo nagrywarka kosztuje trzy razy tyle co zwykła i mało płyt
do niej i są drogie.
Masz rodziców Rockefelerów?


nie pytam czy mam czy nie tylko jak rozpoznać taką nagrywarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 19:08, mikim napisał:

> > > > /.../
nie pytam czy mam czy nie tylko jak rozpoznać taką nagrywarkę

Sorry za dwa post, możesz jeszcze klikąć "moj komputer" Napęd CD(DVD) "właściwosci" , "sterownik". Jeśli ma standardowy sterownik Microsoftu, to nie jest z obsługa LightScribe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 18:53, KrzysztofMarek napisał:

> > > > > /.../
> ??? czy ja wiem czy 200zl to duzo jak na nagrywarke dvd.... a nagrywarki sa raczej dobrze
dostepne
Najnowsza nagrywarka LG obsługująca technologię LightScribe, to LGGSA-41166B za 255 zł. O ile
wiem, jest też najtańsza (z tą technologia).


199 - dwa modele LG z oferty komputronika i jeden LITE-ON za 235, innych nie sprawdzalem, ale dla mnie to raczej zbedny bajer... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hola. Pisze bo mam nadzieje ze ktos sie zna i mi pomoze. Mam odtwarzacz DVD Thompsona jakistam. Wyswietla napisy normalnie - problem w tym ze jaki sie nagrywa jakis film na plyte (np z urnodzin), razem z plikiem napisow (bo mam glucha babcie) to je odtwarzacz ucina. Znaczy sie ma taka ch***wa czcionke ze w lini mieszcza sie 4 sredniej dlugosci wyrazy, a lini moze wyswietlic tylko dwie na raz i ucina. (jak by co nie ma on zadnej opcji do zmiany czcionki, ale nie w tym rzecz)

Wlasciwa czesc tego posta:
Jakim programem moge naniesc na stale napisy na film?
Chodzi mi o cos w miare latwego w obsludze, fajnie by bylo jak by to byl freeware albo cos z czego mozna skorzystac nie siegajac do kieszeni.
Za pomoc bede wdzieczny, a wy poprawicie swoja karme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Od paru dni przy uruchamianiu kompa muszę się najpierw zalogować(nie wiem czemu, wcześniej tak nie miałem) Jak to wyłączyć, żebym nie musiał się logować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy może ktoś wyjaśnić owo zjawisko?
Mianowicie znajomy ma komputer z procescorem P4 3,00Ghz na płycie Asusa i ostatnio coś chyba sie stało z wskaźnikiem temperatury.
W biosie wskazywał temperaturę prawie 90 stopni, nawet przy zdjętej obudowie. Natomiast Asus PC Probe wskazywał po 5 minutach działania w trybie Idle około 80 stopni.
Wyglądało to tak jakby procesor dostawał porządnego kopa z zasilania. Wywalało także napis, że jakoby był overclocking faild, chociaż wiem że nie było nic takiego.
Na dzień dzisiejszy komputer jest sprawny i działa.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się