PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Mam problem i zwracam się do osób znających się na htmlu.
Otóż chcąc zrobić layout na myspace.com skorzystałem z generatora, tyle, że w tym kodzie generator zawarł reklamę serwisu. Teraz pytanie: czy ktoś zna się na hmtlu na tyle, żeby tę reklamę wywalić z kodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:08, squeglee napisał:

Mam problem i zwracam się do osób znających się na htmlu.
Otóż chcąc zrobić layout na myspace.com skorzystałem z generatora, tyle, że w tym kodzie generator
zawarł reklamę serwisu. Teraz pytanie: czy ktoś zna się na hmtlu na tyle, żeby tę reklamę wywalić
z kodu?

podejrzewam że pomogą ci w tym temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9276&u=259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo podlaczylem kompa pod telewizor za pomoca łacza scart i(karta ati radeon 9250 128 mb ramu celeron d 2,6 1200 mb ddr ) i no obraz na kreskowkach i takich tam malych plikach z youtube etc sie nie wiesza natomiast odtwarzany przez dvd już zdarza mu sie ciacha jak mam temu zaradzic?? i czego to wina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 17:55, RRohen napisał:

Jak sprawdzić czy mam DDR czy DDR2 i co to jest ?


Wyłączyć komputer, odłączyć od sieci zasiliania, rozkręcić obudowę, wyjąć kość/kości RAM i sprawdzić :P Przeważnie jest na niej naklejka z dokładnym opisem kości :) Ewentualnie możesz spróbować poszukać jakiegoś programu i w ten sposób to sprawdzić, ale sam nie wiem czy dowiesz się z tego to czego potrzebujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.

ostatnio notorycznie zawieszal mi sie komp zrobilem formata i zrobilem update biosu i wszystkie sterowniki najnowsze wgralem. komp normalnie dziala

czy walniety bios lub sterownik plyty glownej mogl byc przyczyna zawieszen? wiem ze pytanie laika ale odpowiedzcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 18:30, Noobio napisał:

witam.

ostatnio notorycznie zawieszal mi sie komp zrobilem formata i zrobilem update biosu i wszystkie
sterowniki najnowsze wgralem. komp normalnie dziala

czy walniety bios lub sterownik plyty glownej mogl byc przyczyna zawieszen? wiem ze pytanie
laika ale odpowiedzcie :P


pewnie ze tak. po za tym wystarczy zasmiecony system i tez sie wiesza albo resetuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 18:30, Noobio napisał:

czy walniety bios lub sterownik plyty glownej mogl byc przyczyna zawieszen? wiem ze pytanie
laika ale odpowiedzcie :P

Nie koniecznie...
Możliwe, jest że miałeś już "zasyfiony" komputer plikami,
albo miałeś jakiegoś wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 18:12, Virus 500 napisał:

DDR`Y mają taktowwanie do 400 Mhz a DDR2 mają do 1200 Mhz

Taaa...
DDRy mają zazwyczaj taktowanie do 200 MHz a DDR2 w wersji popularnej do 200 MHz. Chyba że patrzysz na tzw. "bus clock", wtedy odpowiednio 200 i 400 MHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problemik z moim laptopem .
Laptop jest firmy TOSHIBA
na nim jest karta graficzna Radeon X200 SERIES
I kurde chciałem zainstalować nowe stery do niej bo tamte są stare , ale jak chciałem zainstalować to wyskakiwał mi cały czas błąd związany z Jakimś kontrolerem VGA czy coś takiego , nie szło już nic dalej , instalacja wychodziła . Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 09:42, Virus 500 napisał:

A ja mam problemik z moim laptopem .
Laptop jest firmy TOSHIBA
na nim jest karta graficzna Radeon X200 SERIES
I kurde chciałem zainstalować nowe stery do niej bo tamte są stare , ale jak chciałem zainstalować
to wyskakiwał mi cały czas błąd związany z Jakimś kontrolerem VGA czy coś takiego , nie szło
już nic dalej , instalacja wychodziła . Proszę o pomoc

a to napewno sterowniki do mobilnych randeonów? pozatym może się okazać że najpierw trzeba odinstalować stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 10:56, Virus 500 napisał:

no kurde ściagam je z oficjalnej strony ati , nie ma innych

to w takim razie daj zrzut albo napisz dokładnie jaki to błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jest to problem z komputerem, ale pytanie z nim związane, a dokładniej z pamięcią
posiadam pamięc 512 RAM i chciałbym dokupic drugie tyle, bądź 1 giga, ale raczej drugą 512
i w związku z tym pytanie :
bo jeżeli się chce dokupic pamięc to musi ona byc ( podobno ) taka sama jak ta 1 i :
czy żeby sprawdzic tam jakieś informacje o tej pamięci to wystarczy rozkręcic kompa i tam jest jakaś nalepka z informacjami czy coś takiego, czy potrzeba oddac to do specjalisty w dziedzinie komputerów, który się poprostu na tym zna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 06:42, Sebo7 napisał:

nie jest to problem z komputerem, ale pytanie z nim związane, a dokładniej z pamięcią
posiadam pamięc 512 RAM i chciałbym dokupic drugie tyle, bądź 1 giga, ale raczej drugą 512
i w związku z tym pytanie :
bo jeżeli się chce dokupic pamięc to musi ona byc ( podobno ) taka sama jak ta 1 i :
czy żeby sprawdzic tam jakieś informacje o tej pamięci to wystarczy rozkręcic kompa i tam jest
jakaś nalepka z informacjami czy coś takiego, czy potrzeba oddac to do specjalisty w dziedzinie
komputerów, który się poprostu na tym zna ?



tak trzeba zobaczyć też czy masz zwykłe 512mb czy na DDR czy na DDR2 i chyba tylko to bo jak kupowałem ram to się tylko na to patrzyłem i kość idealnie pasowała :D ale ja się na tym tak dokłądnie nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się