PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Mam problem z akceleratorem 3D kiedy włączam grę Holiday World pokazuje mi się czarny ekran.A kiedy testuje czy będzie mi działała to pokazuje mi się brak akceleratora 3D.Co zrobić?
Mam akcelerator 3D.Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce 7300GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 10:35, movart napisał:

Mam problem z akceleratorem 3D kiedy włączam grę Holiday World pokazuje mi się czarny ekran.A
kiedy testuje czy będzie mi działała to pokazuje mi się brak akceleratora 3D.Co zrobić?
Mam akcelerator 3D.Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce 7300GS

a ta gra nie wymaga czasem opengl? jeśli tak, to musisz zainstalować sterowniki od nvidii bo microsoftowe go nie obsługują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koepi''s XviD Codec 1.1.0 Final and XviD Codec 1.0.3

Potrzebuję tego kodeka z działającym linkiem i downloadem - koniecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 11:34, TetraGramaton napisał:

Koepi''s XviD Codec 1.1.0 Final and XviD Codec 1.0.3

Potrzebuję tego kodeka z działającym linkiem i downloadem - koniecznie !

Ściągnij K-lite Mega Codec Pack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 10:43, sig. napisał:

> Mam problem z akceleratorem 3D kiedy włączam grę Holiday World pokazuje mi się czarny
ekran.A
> kiedy testuje czy będzie mi działała to pokazuje mi się brak akceleratora 3D.Co zrobić?

> Mam akcelerator 3D.Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce 7300GS
a ta gra nie wymaga czasem opengl? jeśli tak, to musisz zainstalować sterowniki od nvidii bo
microsoftowe go nie obsługują.

Jakie sterowniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zaytać więc zapytam tu, otóż mam problem z internetem.
Gdy dopiero dopale kompa net działa bez zarzutu, po jakimś czasie wogóle, ani Firefox, ani IE nie wczytuje żadnej strony:/ Ale jeśli zresetuje kompa to znwou net podziała chwile a potem znowu nie:/ Wczoraj formatowałem dyski i reinstalowałem system, nie wiem co sie dzieje:/

Jeśli to pomoże to mam stałe łącze 1mb z Dialogu. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeinstalowałem winde. Wszystko o.k , ale nie ma sterowników do karty muzycznej( nie działa dzwięk).
Ściągam z neta z kilku różnych adresów sterowniki do karty SiS 7012 Audio Device ale pod czas instalacjii pokazuje błąd: Fail to install audio driver for windows XP. Setup will exit.. Sterownik z żadnej strony nie działa! proszę pomocy
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypakuj pliki sterownika z archiwum (być może trafiły już do katalogu, w którym instalowałeś program), wejdź do menedżera urządzeń i samodzielnie podaj lokalizację plików wymaganych przez urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 13:09, Treant napisał:

Wypakuj pliki sterownika z archiwum (być może trafiły już do katalogu, w którym instalowałeś
program), wejdź do menedżera urządzeń i samodzielnie podaj lokalizację plików wymaganych przez
urządzenie.

Zainstalowałem jak m ówisz, pokazuje już że sprzęt jest na kompie(wcześniej nie pokazywało) ale dźwięk i tak nie chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno nową kartę (mowa o GF 8600 GT), i przez kilka dni wszystko chodziło całkiem nieźle. Pewnego razu włączam Flatout 2 i widzę pokaz slajdów, choć jeszcze tego samego dnia nie było żadnych problemów. Ten sam problem dotknął także kilka innych starszych gier, a przy życiu pozostawił demo Lost Planet i DiRT. Wydaje mi się, że to wina przestarzałych sterowników (nie mam internetu, pochodzą z płytki) z marca tego roku. Ktoś może wydać własną diagnozę i ewentualnie przepisać jakieś lekarstwa ? Tylko bez recepty, jeśli łaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 14:06, karollo1a napisał:

Mam pewny problem, a otóż nie mogę oglądać filmów. Proszę pomóżcie!
Z góry dziękuję :)


No cóż, powitaj więc z otwartymi rękami kino, bądź wydania DVD ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 13:57, Treant napisał:

Upewnij się, że dźwięk nie jest programowo lub sprzętowo wyciszony.

Nie rozumiem jak to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 14:08, MateoKiszlo napisał:

Kupiłem niedawno nową kartę (mowa o GF 8600 GT), i przez kilka dni wszystko chodziło całkiem
nieźle. Pewnego razu włączam Flatout 2 i widzę pokaz slajdów, choć jeszcze tego samego dnia
nie było żadnych problemów. Ten sam problem dotknął także kilka innych starszych gier, a przy
życiu pozostawił demo Lost Planet i DiRT. Wydaje mi się, że to wina przestarzałych sterowników
(nie mam internetu, pochodzą z płytki) z marca tego roku. Ktoś może wydać własną diagnozę i
ewentualnie przepisać jakieś lekarstwa ? Tylko bez recepty, jeśli łaska.

nowe stery:P bez recepty dostępne na nvidia.com przed użyciem prosze przeczytać ulotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 14:10, MateoKiszlo napisał:

> Mam pewny problem, a otóż nie mogę oglądać filmów. Proszę pomóżcie!
> Z góry dziękuję :)

No cóż, powitaj więc z otwartymi rękami kino, bądź wydania DVD ;]


Skoro już piszesz w tym temacie, to znaczy, że Ty/ktoś z Twoich znajomych/kafejka ma dostęp do internetu:). Jak ktoś ze znajomych, niech ściągnie z www.nvidia.com i nagra Ci na płytkę i żaden problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko:
mam w chacie internet przez kablówkę, podłączony przez modem do kompa stacjonarnego. Niedawno brat wszedł w posiadanie laptopa, do którego też chciałbym podłączyć neta, ale nie przez kabel, routery itp. Wiem, że jest coś takiego jak karta wi-fi, dzięki której w jakiejśtam odległości (czyli w domu) jest zasięg netu. Czy mam rozumieć, że wystarczy mi kupić np. coś takiego
(tu z USB - http://www.znak.pl/index.php?cid=18&scid=1544&prid=ubksUSB+PenhorNETlight)
za marne 50 zł, coś poustawiać (no właśnie, co? - tu proszę o pomoc) i będzie cacy net na laptopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 16:45, Badzi napisał:

Witam, mam pytanko:
mam w chacie internet przez kablówkę, podłączony przez modem do kompa stacjonarnego. Niedawno
brat wszedł w posiadanie laptopa, do którego też chciałbym podłączyć neta, ale nie przez kabel,
routery itp. Wiem, że jest coś takiego jak karta wi-fi, dzięki której w jakiejśtam odległości
(czyli w domu) jest zasięg netu. Czy mam rozumieć, że wystarczy mi kupić np. coś takiego
(tu z USB - http://www.znak.pl/index.php?cid=18&scid=1544&prid=ubksUSB+PenhorNETlight)
za marne 50 zł, coś poustawiać (no właśnie, co? - tu proszę o pomoc) i będzie cacy net na laptopie?

powinno się udać pod warunkiem że masz usługi iis w windows ale pamiętaj że wtedy musiałbyś mieć non stop dwa kompy włączone znacznie prostszym rozwiązaniem byłby router wifi wtedy masz sieć na dowolnym kompie bez włączania drugiego. Aha przy routerze modem do kablówki MUSI być podłączany do karty sieciowej http://pcmagnum.pl/product_info.php?cPath=34_52&products_id=445 np coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się