PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 00:56, Adam k. napisał:

Moja drukarka nie chce drukowac, gdy wybieram opcje drukuj ona wogole nie reaguje. Co mam zrobic?


P.S. Moja drukarka: HP Photosmart D5160 series

No i oprócz tego co napisał BzyQacz - upewnij się że jest odpowiednio podpięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 09:42, Son Goku SSJ5 napisał:

Mam pytanie jak gram albo z byt obciążam komputer zawiesza sie co mam robić? Mam wyświetlacz
wbudowany i pokazuje 45C* proszę o pomoc!

45 stopni do temperatura powietrza w obudowie, proponuję za pomocą programu dołączonego do płyty głównej sprawdzić temperaturę cpu pod obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 09:47, sig. napisał:

> Mam pytanie jak gram albo z byt obciążam komputer zawiesza sie co mam robić? Mam wyświetlacz

> wbudowany i pokazuje 45C* proszę o pomoc!
45 stopni do temperatura powietrza w obudowie, proponuję za pomocą programu dołączonego do
płyty głównej sprawdzić temperaturę cpu pod obciążeniem.


A nie lepiej nowy Zasilacz kupić? I mieć to z głowy? Właśnie kuzyn mi opisał mój problem! Ale pytam sie jeszcze was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 09:49, Son Goku SSJ5 napisał:

A nie lepiej nowy Zasilacz kupić? I mieć to z głowy? Właśnie kuzyn mi opisał mój problem!
Ale pytam sie jeszcze was :)


Sprawdź najpierw jaką masz temp procka i innych podzespołów a dopiero kombinuj, zrób tak jak radzi sig.
Bo nie powiedziałeś czego te 45C się dotyczy, i jak narazie jest to wróżenie z fusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! W grach po jakimś dłuższym graniu, ok.1 tydzień (w Hitmanie (ofcourse nie cały czas)) modele postaci robią się całe szare jakby nie pokryte teksturami. Mój komp: Core duo 2 E4300, 1 gb ramu, intel 82945G express chipset Family, płytę podam jak mi powiecie jak znaleść jej dane... POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 11:18, Buhahahahaha napisał:

Pomocy! W grach po jakimś dłuższym graniu, ok.1 tydzień (w Hitmanie (ofcourse nie cały czas))
modele postaci robią się całe szare jakby nie pokryte teksturami. Mój komp: Core duo 2 E4300,
1 gb ramu, intel 82945G express chipset Family, płytę podam jak mi powiecie jak znaleść jej
dane... POMOCY!


zacznij od napsiania ja masz karte graficzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 11:25, MLODY2K6 napisał:

> Pomocy! W grach po jakimś dłuższym graniu, ok.1 tydzień (w Hitmanie (ofcourse nie cały
czas))
> modele postaci robią się całe szare jakby nie pokryte teksturami. Mój komp: Core duo 2
E4300,
> 1 gb ramu, intel 82945G express chipset Family, płytę podam jak mi powiecie jak znaleść
jej
> dane... POMOCY!

zacznij od napsiania ja masz karte graficzna


Juz pisałem: intel 82945G express chipset Family, aha i mam XP proffesional + servis pack 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 11:26, Buhahahahaha napisał:

>
> zacznij od napsiania ja masz karte graficzna

Juz pisałem: intel 82945G express chipset Family, aha i mam XP proffesional + servis pack 2


na plycie glownej bedziesz mial model swojje plyty wiec sprzawdz i napisz nam co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 11:29, MLODY2K6 napisał:


> >
> > zacznij od napsiania ja masz karte graficzna
>
> Juz pisałem: intel 82945G express chipset Family, aha i mam XP proffesional + servis pack
2
>

na plycie glownej bedziesz mial model swojje plyty wiec sprzawdz i napisz nam co to jest


Płyta główna: Gygabyte 945GCM-S2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 11:31, Buhahahahaha napisał:

Płyta główna: Gygabyte 945GCM-S2


http://www.gigabyte.pl/products/mb/driver/ga-945gcm-s2_21.html

ale ostatnie drivery do niej sa z listopada 2006. Wiec nie wiem czy to ci pomoze sprobuj je przeinstalowac do tego przeinstaluj directx zessaj sobie czerwcowa wersje i powinno byc OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:11, Noobio napisał:

witam
jak mozna sprawdzic wersje sterownika plyty glownej?


Moj komputer menadzer urzadzen wybierasz plyte i tam masz numer sterownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:15, blacklio2 napisał:


> A nie lepiej nowy Zasilacz kupić? I mieć to z głowy? Właśnie kuzyn mi opisał mój problem!

> Ale pytam sie jeszcze was :)

Sprawdź najpierw jaką masz temp procka i innych podzespołów a dopiero kombinuj, zrób tak jak
radzi sig.
Bo nie powiedziałeś czego te 45C się dotyczy, i jak narazie jest to wróżenie z fusów


Ok. No to sprawdzę tylko mi niemów o wróżeniu z fusów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma od jakiegoś czasu problem z kompem i naprawdę jest zdesperowany. Chodzi o to, że jakiś czas temu komputer zaczął mu się sam resetować co 5 min. Jednak się tym nie przejmował, pomyślał że samo przejdzie, jednak jak się później okazało bardzo się pomylił... ;(
Po jakimś czasie resetowania kompa, kumpel nie mógł później w ogóle go włączyć! Tzn pokazywał się początkowy czarny ekran z konfiguracją komputera, a później wyświetlał się czarny ekran z małym poziomym wskaznikiem w górnym lewym roku ekranu. Później próbował sformatować dysk i zainstalować nowego windowsa, jednak to nic nie pomogło, bo w trakcie instalacji pokazywał się owy czarny ekran. Jaka więc może być tego przyczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:16, Seqiu napisał:

Mój kumpel ma od jakiegoś czasu problem z kompem i naprawdę jest zdesperowany. Chodzi o to,
że jakiś czas temu komputer zaczął mu się sam resetować co 5 min. /.../

Znam te objawy. Na 95% padł mu zasilacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 14:24, KrzysztofMarek napisał:

Znam te objawy. Na 95% padł mu zasilacz.

Hmm... no ja nie wiem, bo mówi że wiatrak mu się kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:35, Seqiu napisał:

/.../. > Hmm... no ja nie wiem, bo mówi że wiatrak mu się kręci...

Na inne przyczyny daję 5%. Mam za sobą dwa padnięte zasilacze, + jeden u żony. Reset, coraz częstrzy jest dość charakterystyczny - momencie startu komputer pobiera więcej energii. Pewnie, inne przyczyny też mogą być, trochę podobnie objawy miałem, jak mi radiator od chipsetu płyty głównej odpadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się