PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

ile może w serwisie komputerowym kosztowac wymiana chlodzenia na procesorze. takie kroki sa do wykonania:

1) zdjecie starego zestawu
2)wyczyszczenie starej pasty
3) nalozenie nowej
4) montaz nowego chlodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:34, MLODY2K6 napisał:

Nie wiem czy widzieliscie kiedys cos takiego ale jak nie to patrzcie :


Haha, nie wieże żeby być aż tak głupim... Koleś po prostu wymiata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z moim napędem. Otóz, niewidzi on niektórych płyt, nawet tych które wczesniej czytał bezproblemu. Mam naped LG. Próbowałem coś ze sterownikami zrobic,ale program update''ujacy stery niemogł wykryś mojego napedu czy cos w tym stylu...niby mały problem ale irytujacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 20:04, Noobio napisał:

ile może w serwisie komputerowym kosztowac wymiana chlodzenia na procesorze. takie kroki sa
do wykonania:

1) zdjecie starego zestawu
2)wyczyszczenie starej pasty
3) nalozenie nowej
4) montaz nowego chlodzenia


Bez przesady kolego razem z nowym chłodzeniem dostajesz instrukcję i instalujesz zgodnie z nią, oczywiście nie zapominając o oczyszczeniu procesora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 20:21, General Sturnn napisał:

A ja mam problem z moim napędem. Otóż, nie widzi on niektórych płyt, nawet tych które wcześniej
czytał bez problemu. Mam napęd LG. Próbowałem coś ze sterownikami zrobić,ale program update
stery niemógł wykryć mojego napędu czy coś w tym stylu...niby mały problem ale irytujący...


Czyli próbowałeś Flash biosu w napędzie, może już laser nie domaga i wymaga czyszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 20:27, blacklio2 napisał:

> ile może w serwisie komputerowym kosztowac wymiana chlodzenia na procesorze. takie kroki
sa
> do wykonania:
>
> 1) zdjecie starego zestawu
> 2)wyczyszczenie starej pasty
> 3) nalozenie nowej
> 4) montaz nowego chlodzenia

Bez przesady kolego razem z nowym chłodzeniem dostajesz instrukcję i instalujesz zgodnie z
nią, oczywiście nie zapominając o oczyszczeniu procesora



hmm taka sprawa ze probowalem sam zrobic i za kija nie wiem jak zdjac stare chlodzenie, a nie chce zepsuc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:34, MLODY2K6 napisał:

Nie wiem czy widzieliscie kiedys cos takiego ale jak nie to patrzcie :

Hehe widziałem to kiedyś, aż mi szczena opadła jak to zobaczyłem :D.
Ale wątpię czy ktoś mógłby być aż taki niekumaty. Podejrzewam że ktoś może dla beki specjalnie tak zamontował wentyl i zrobił fotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co można jeszcze zrobić po za defragmentacją dysku w celu "odmulenia" kompa. Od razu zaznaczam tutaj, że format nie wchodzi w grę, bo mam za wiele do stracenia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo gdzie o to spytać, więc spytam tu.
Czy jak wyłącze w dxdiag "przyspieszenie sprzetowe dźwięku" to będe miał normalnie głos w kompie?
Może głupie pytanie, ale ja sie na tym nie znam. Proszę o jak najszybszą odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 20:43, Seqiu napisał:

Co można jeszcze zrobić po za defragmentacją dysku w celu "odmulenia" kompa. Od razu zaznaczam
tutaj, że format nie wchodzi w grę, bo mam za wiele do stracenia... ;)

dużo lepsze efekty da jakiś program do oczyszczania ze śmieci najgorszego pomysłu microsoftu czyli rejestru (to właśnie on odpowiada za spadek wydajności tym większy im dawniej była reinstalacja systemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 21:10, sig. napisał:

> tutaj, że format nie wchodzi w grę, bo mam za wiele do stracenia... ;)
dużo lepsze efekty da jakiś program do oczyszczania ze śmieci najgorszego pomysłu microsoftu
czyli rejestru (to właśnie on odpowiada za spadek wydajności tym większy im dawniej była reinstalacja
systemu)

Nawet nie widziałem. Czyszczenie takie jest chyba mniej czasochłonne ? Kiedyś miałem chyba taki programi regcleaner czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 21:02, NuGGet napisał:

Nie wiem za bardzo gdzie o to spytać, więc spytam tu.
Czy jak wyłącze w dxdiag "przyspieszenie sprzetowe dźwięku" to będe miał normalnie głos w kompie?
Może głupie pytanie, ale ja sie na tym nie znam. Proszę o jak najszybszą odpowiedz:)


Nie. Może lepiej napisz, jaki masz problem i kartę dźwiękową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:01, ziptofaf napisał:

> Nie wiem za bardzo gdzie o to spytać, więc spytam tu.
> Czy jak wyłącze w dxdiag "przyspieszenie sprzetowe dźwięku" to będe miał normalnie głos
w kompie?
> Może głupie pytanie, ale ja sie na tym nie znam. Proszę o jak najszybszą odpowiedz:)

Nie. Może lepiej napisz, jaki masz problem i kartę dźwiękową.


Zeby miec glos to najpierw trzeb zainstalowac stery do karty muzycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:01, ziptofaf napisał:

Nie. Może lepiej napisz, jaki masz problem i kartę dźwiękową.

Problem mam z GTA SA, bo mi sie resetuje komp jak gram w tą gre. A słyszałem że jak wyłącze to "przyspieszenie" to wszystko będzie dobrze.
A karte mam niestety zintegrowaną:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:04, NuGGet napisał:

> Nie. Może lepiej napisz, jaki masz problem i kartę dźwiękową.
Problem mam z GTA SA, bo mi sie resetuje komp jak gram w tą gre. A słyszałem że jak wyłącze
to "przyspieszenie" to wszystko będzie dobrze.
A karte mam niestety zintegrowaną:/


Mi sie wydaje ze to nie przez karte muzytczn ci sie resetuje. A przyspieszenie nie wylanczaj. Przeinstalowales winde?? jak nie zrob to potem zainstaluj soboe nowe drivery do plyty glownej i karty graficznej i powinno byc OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:06, MLODY2K6 napisał:

Mi sie wydaje ze to nie przez karte muzytczn ci sie resetuje. A przyspieszenie nie wylanczaj.
Przeinstalowales winde?? jak nie zrob to potem zainstaluj soboe nowe drivery do plyty glownej
i karty graficznej i powinno byc OK

Formata i reinstalke robiłem przedwczoraj, i wszystko działa dobrze... Tylko GTA SA mi sie spuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:07, NuGGet napisał:

> Mi sie wydaje ze to nie przez karte muzytczn ci sie resetuje. A przyspieszenie nie wylanczaj.

> Przeinstalowales winde?? jak nie zrob to potem zainstaluj soboe nowe drivery do plyty
glownej
> i karty graficznej i powinno byc OK
Formata i reinstalke robiłem przedwczoraj, i wszystko działa dobrze... Tylko GTA SA mi sie
spuje:/



a jestes pewien ze to karta muzyczna??? sprubuj ja wylaczyc w biosie i wlaczyc gre wtedy bedziesz wiedzial czy to napewno jej wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z twardzielem a właściwie z plikami na nim.Wczoraj ściągnąłem kilka plików i dziś chciałem przenieść je do innego folderu ale mam problem bo nie da ich sie przenieść, ikonki i pliki wyglądają i mają właściwości jak pliki z MS-DOSu,gdy próbuje je uruchomić wyskakuje mi informacja że niemoże uzyskać dostępu do pliku. Co najgorsze to to że próbując przenieść inne pliki które sie uruchamiają do innego folderu tracą swoją ikonę i stają sie jakby plikami z dosu i też nie moge z nimi nic zrobić

proszę o pomoc

20070823132615

20070823132624

20070823132632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się