PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

tak, numery seryjne są blokowane wtedy jak kilka osób jednocześnie gra na tym samym serwerze korzystając z tego samego cd-keya. A i wtedy właściciel oryginału bez problemu uzyska od dystrybutora nowy klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:45, sig. napisał:

tak, numery seryjne są blokowane wtedy jak kilka osób jednocześnie gra na tym samym serwerze
korzystając z tego samego cd-keya. A i wtedy właściciel oryginału bez problemu uzyska od dystrybutora
nowy klucz

Co CD-KEY''ów to kolejne ostatnie pytanie:
Dlaczego po wejściu do sieci i wybraniu serwera na którym chciałem posmigać wywala komunikat
ZŁY CD KLUCZ czy cus takiego?

Zdziwiło mnie to ponieważ płyta oryginał a tu wejść nie moge i tak kilka razy się zdarzało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:54, Arclight napisał:

Akurat tak się zdarzyło, że coś było nie tak z CD-KEYami w Swat 4 + dodatek. Skontaktuj się
w tej sprawie z CDP.

Panie przewodniczący zaznaczam, ze jestem tu świerzutki i nowiutki więc nie wiem co to CDP. :(

Może dam sobie z tym spokuj chyba, ze gra jest warta świeczki? Chodzi mi o ustalenie tych błędów.
Podejżewam, że nic z tym nie zrobią bo muszą być swiadomi tego, że jakieś takie historie mają miejsce.

Dzięki sliczne raz jeszcze za pomoc. fajnie wiedzieć, że są ludzie tacy jak Wy :)

Pozdrowienia :) NEO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:59, 11neo11 napisał:

> Akurat tak się zdarzyło, że coś było nie tak z CD-KEYami w Swat 4 + dodatek. Skontaktuj
się
> w tej sprawie z CDP.

CD projekt, czyli dystrybutor gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:59, 11neo11 napisał:

Panie przewodniczący zaznaczam, ze jestem tu świerzutki i nowiutki więc nie wiem co to CDP.


CDP to CD-Project, dystrybutor SWAT4, na jego forum się znajdujemy.
Gra jest warta świeczki, będziesz dzięki temu mógł pograć w necie.
Tak w ogóle, to nie jest to najszczęśliwszy temat do takich rozmów (lepszy byłby ten o SWAT4), dlatego tam proponuję Ci się przenieść i zapytać o tą sprawę.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ale mam taki kolejny nietypowy problem .
Mam Kaspersky Internet Security 6.0 i super jest , ale cały czas ktoś próbuje się włamywać do mojego komputera , raz uzyskałem 5 ataków w ciągu dnia !!
Co jest ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:25, Virus 500 napisał:

Nie wiem co jest ale mam taki kolejny nietypowy problem .
Mam Kaspersky Internet Security 6.0 i super jest , ale cały czas ktoś próbuje się włamywać
do mojego komputera , raz uzyskałem 5 ataków w ciągu dnia !!
Co jest ?!


poprostyu wylacz system wykrywania atakow. on bedzie blokowal ataki ale nie vbedzie ci co chwile pokazywal tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nabądź jakiegoś FireWala.
Adres masz publiczny, czy zamaskowany? Adresy publiczne (np. własne) nie posiadają osłony jaką daje, np. UPC (sieć) oraz router. Mając powyższe rzeczy nie odnotowałem żadnego ataku oraz wirusa od początku założenia internetu na moim kompie. Przed ataki i wirusy zdarzały się raz na kilka miesięcy. Na podane linki przez nieznajomych nie odpowiadaj (emial), prawie gwarantowany szpieg lub wirus.

Na tym temacie znam się słabo, ale posiadam potrzebne artykuły.
Polecam kupić Ekspert nr. 6 na br. Tam jest dużo o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:24, MLODY2K6 napisał:

> Gdzieś czytałem, że Xi-Fi powoduje pod Vistą problemy z dźwiękiem, dlatego Creative udostępniło

> oprogramowanie ALchemy, ale to chyba naprawiało coś z 5.1 itd., ale może...

Zaczac trzeba od tego ze nie ma probelmow z dzwiekiem pod vista. ja nie mam na swoim X_FI FATAL1TY
EXTREME GAMER. Oprogramowanie Alchemy jest to specljalny sterownik ktory uzywazny jest do starszych
gier aby te mogly miec dzwiek 5.1 pod vista.


Jakie masz głosniki?

Mozesz mi powiedzieć dokładnie, najlepiej ze screenem kazdej zakładki, co masz ustawione w Creative Audio Console?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć spory problem, pisałem już o nim tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=130&pid=11362 ale chyba za dużo się rozpisałem, więc w skrócie- komputer sam mi się uruchamia, przeczyszczenie go od wewnątrz jak i wczorajszy format nie pomogły(teraz nawet jest jeszcze gorzej), po wysłaniu raportu o błędach pisze coś o device driver, a po kolejnym restarcie coś o hardware(nie doczytałem bo za każdym razem mi sie resetował). Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 06:45, Night Elf napisał:

Jakie masz głosniki?

Mozesz mi powiedzieć dokładnie, najlepiej ze screenem kazdej zakładki, co masz ustawione w
Creative Audio Console?


głosniki mam CREATIVE 6060 (2 drozne). Zdjecia nizej. zwaracaj uwage na zakladki ktore sa zaznaczone. Te zakladki ktorych nie mam na screenach onzaczaja ze tam nic nie ustawialem. Jest to tryb entertaiment. W trybie game wszystko jest ustwaione tak samo

20070829075744

20070829075804

20070829075818

20070829075845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo duży problem. Przy starcie komputera, każde białe tło, litera, stają się średnio różowe. Mój ekran jest czysto-krystaliczny (chyba tak sie to pisze), płaski. Może wiecie jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 11:25, Bafi Magii napisał:

Mam bardzo duży problem. Przy starcie komputera, każde białe tło, litera, stają się średnio
różowe. Mój ekran jest czysto-krystaliczny (chyba tak sie to pisze), płaski. Może wiecie jak
rozwiązać ten problem?



LCD po prostu, zainstaluj sterowniki najnowsze do karty graficznej i ustaw odpowiednie kolory dla swojego monitora i rozdzielczosc. ew. cos z kartą ale to juz w serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 07:57, Dard napisał:

ale chyba za dużo się rozpisałem, więc w skrócie- komputer sam mi się uruchamia, przeczyszczenie

Może kontroler klawiatury szwankuje (albo i sama klawiatura)? Bo przy niektórych płytach głównych da się wciskając odpowiednią kombinację klawiszy uruchomić kompa, spróbuj to wyłączyć w biosie, niestety nie mam zielonego pojęcia jak się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 07:59, MLODY2K6 napisał:

> Jakie masz głosniki?
>
> Mozesz mi powiedzieć dokładnie, najlepiej ze screenem kazdej zakładki, co masz ustawione
w
> Creative Audio Console?

głosniki mam CREATIVE 6060 (2 drozne). Zdjecia nizej. zwaracaj uwage na zakladki ktore sa zaznaczone.
Te zakladki ktorych nie mam na screenach onzaczaja ze tam nic nie ustawialem. Jest to tryb
entertaiment. W trybie game wszystko jest ustwaione tak samo


U mnie to Audio Console wyglada troche inaczej, zakladki mam w 2 szeregach nie 3... i jedyna opcja jaka inaczej mam ustawiona to EAX...

Do czego jest ten EAX? Czy jak go odznacze to EAX w grach bedzie mi działał normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\

Dnia 29.08.2007 o 17:20, Night Elf napisał:

U mnie to Audio Console wyglada troche inaczej, zakladki mam w 2 szeregach nie 3... i jedyna
opcja jaka inaczej mam ustawiona to EAX...

Do czego jest ten EAX? Czy jak go odznacze to EAX w grach bedzie mi działał normalnie?


to jest tylko efekt dzwiekowy pokoj lazienka jakis salon ja to mam wylaczone bo to nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem pewien czas mialem aresa ale ten poprostu po pewnym czasie sie zepsuł. Prubowalem z innymi programami ktore sa podobne ale zaden nie chce nic sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się