PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 12:25, szypek26 napisał:

ja mam taki problem, że czasami komp nie może skopiować kawałków tekstu... daję "kopiuj" ale
już "wklej" nie mogę... bo nie łapie że mam coś w schowku. tak samo ze skrótami ctr+c, ctrl+v
mam wrażenie, że to przez gg bo kiedy go nie używam, problem nie występuje. co prawda i tak
jest sporadyczny, ale bardzo wkurzający. co na to poradzić? i czy to faktycznie przez gg?


help. anybody?

mam też drugie pytanie - jest jakiś programik, co "łapie" creeny? do konkursu mi to potrzebne... a nie chce mi się z każdym jednym screenem alt+tab do windowsa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie mam pewną płynę DVD która raz chodzi a następnym razem już nie :/
Zauważyłem że nadpis na płycie nie jest w kształcie równego okręgu tylko krawędzie są takie faliste czy to powód dlaczego płytka chodzi w kratkę??


Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 11:18, klaser2 napisał:

> Mam taki mały problem z myszką często mi sie zawiesza a już ją rozbierałem co sie mogło
stać?
może ze starości


nie jest stara ma pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 12:58, scott napisał:

> Mam dośc banalny problem z Internet Explorerem-otóż niebardzo wiem jak mu zmienić stronę
domową,bo
> ciągle idzie domyślnie do strony msn.Poza tym chciałbym zmienić jego wygląd spowrotem
na wygląd
> IE6 tylko nie wiem jak :( Nowy wygląd IE jest beznadziejny i niefunkcjonalny :(
ad 1- narzędzia - opcje internetowe itd. tak jak w Ie 6 - ale może tak być żę wywali ci stornę
msn- więc tam wejdzę w ustawienia i zapisz i powinno pomóc
ad2 co do wyglądu to co masz dokładnie na myśli - ? paski zadać czy co ?

Chciałbym,żeby mój IE7 wyglądał dokładnie tak samo jak IE6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 04:03, Sth`Devilish napisał:

> witam. mam problem z podlaczeniem mikrofonu. nie wiem dlaczego nie dziala. przypusxzczam,
iz
> moze byc to zwiazane z tym co umiescilem na obrazku. wie ktos jak temu zaradzic??

Jaki to mikrofon? Zwykły, czy w zestawie słuchawkowym? I gdzie jest podłączony - do tylnego
czy przedniego panelu (jeżeli posiadasz takowy w obudowie)? Odnośnie obrazka - te suwaki dotyczące
tonów niskich i wysokich razcej nie mają znaczenia (u mnie też tak jest i mikrofon działa),
natomiast co do "1 MIC Boost" to radziłbym spróbować bez tego - o ile się nie mylę, ta opcja
służy do nieco innego zastosowania mikrofonu niż jego tradycyjnego używania do pogaduszek/grania
:)


mikrofon zwykly podlaczony do tylnego panelu. co do obrazka ma pan w obu przypadkach racje;]
byc moze jest to wina sterownikow, ale nie wiem. sprawdze;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie mozesz sobie zainstalowac jakiej peszje przegladarki niz IE. Ja uzywam Maxthona i jest to nakladka na IE i jest super naprawde rewelacja zapamietuje hasla doo stron ma czytnik rss no ogolem super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem z kompem.
Mianowicie, po ok. 30 min grania komputer się wyłacza i trzeba uruchomić go znowu...
Dzieje się tak tylko przy graniu. Dodam, że wymieniłem sobie karte graficzną oraz zasilacz.
Komp teraz wygląda tak:
PIV 3,2 GHz
1 GB RAM
Radeon X1950 Pro 512 mb
Zasilacz 450V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 19:50, GraczX napisał:

Pyt. Czy to występuje tylko w jednej grze czy zawsze gdy grasz?

W każdej grze. Przykłady: WoW, GoW, Wiedzmin, FEAR.

BTW.
Używaj przycisku "Odpowiedz".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 19:59, graczomaniak napisał:

> Pyt. Czy to występuje tylko w jednej grze czy zawsze gdy grasz?
W każdej grze. Przykłady: WoW, GoW, Wiedzmin, FEAR.

BTW.
Używaj przycisku "Odpowiedz".:)


1.Może masz jakieś wirusy (mało prawdopodobne).
2. Zainstaluj nowe sterowniki najlepiej do wszystkiego (Windows, Karta Grafiki itd.).
3. Może masz kartę zakurzoną i Ci "wiatraczek" nie chodzi tak jak powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:03, GraczX napisał:

1.Może masz jakieś wirusy (mało prawdopodobne).

skanowany był wczoraj i czysto.

Dnia 28.12.2007 o 20:03, GraczX napisał:

2. Zainstaluj nowe sterowniki najlepiej do wszystkiego (Windows, Karta Grafiki itd.).

Zainstalowane i zupgreadowane do najnowszych patch''y.

Dnia 28.12.2007 o 20:03, GraczX napisał:

3. Może masz kartę zakurzoną i Ci "wiatraczek" nie chodzi tak jak powinien.

Dziś zmieniłem kartę i wszystko jest w środku czyste.

Mogą to być skoki napięcia? Może jakaś listwa specjalna, do której mógłbym podłączyć kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:06, graczomaniak napisał:

> 1.Może masz jakieś wirusy (mało prawdopodobne).
skanowany był wczoraj i czysto.
> 2. Zainstaluj nowe sterowniki najlepiej do wszystkiego (Windows, Karta Grafiki itd.).

Zainstalowane i zupgreadowane do najnowszych patch''y.
> 3. Może masz kartę zakurzoną i Ci "wiatraczek" nie chodzi tak jak powinien.
Dziś zmieniłem kartę i wszystko jest w środku czyste.

Mogą to być skoki napięcia? Może jakaś listwa specjalna, do której mógłbym podłączyć kompa?

Wątpię bo "skoki" były tak częste i zdarzały sie akurat po 30 min.
Nie wiem o co może chodzić. Zastanowię się i może coś znajdę.

Takie listwy są od 30-paru zł do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 21:36, gothicsheep napisał:

Mam takie banalne zapytanie - gdzie w systemie (XP) mogę sprawdzić ile mój zasilacz ma wat
:P?

nie możesz, czegoś takiego to ci chyba nawet everest nie poda. trzeba więc rozkręcić obudowę, popatrzeć na naklejkę (gdzie będą dopuszczalne obciążenia dla poszczególnych lini napięciowych) i wziąść poprawkę na producenta (jak kiepski to może się okazać że podane wartości owszem osiąga ale tylko przez kilka sekund po botem się psuje (czasem zabierając ze sobą całą resztę kompa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam drobny ale denerwujący problem z Windows Professional+SP2,
wiecie może jak ustawić w systemie żeby można było za pomocą nazwy zmienić rozszerzenie plików,
np. Night Head Genesis - 01 Memory.FLV na Night Head Genesis - 01 Memory.TMP/ (lub inne...)
Dodam że darmowa licencja niektórych fajnych programów do zmiany rozszerzenia mi się skończyła,
poza tym nie chciałoby mi się w to bawić na wolnym laptopie ;/

20071229003027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste. Mój komputer -> Narzędzia -> Opcje folderów -> zakładka "Widok" i tam odznacz opcję "ukryj rozszerzenia znanych typów plików".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zmienić nazwy/rozszerzenia wielu plików to polecam totalCommandera i tam zaznaczasz wybrane pliki i Plik->Narzędzie wielokrotnej zmiany ustawiasz co i jak chcesz zmieniać i zmienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się