PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Przed chwilą skończyłem grać w Tomb Raider Legenda bo wyłączeniu gry pojawił mi się następujący komunikat. Chociaż podczas gry zauważyłem, że niektóre tekstury są kolorowe na różne kolory. Jak tęcza

20080521180548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 18:06, Carl92 napisał:

Przed chwilą skończyłem grać w Tomb Raider Legenda bo wyłączeniu gry pojawił mi się następujący
komunikat. Chociaż podczas gry zauważyłem, że niektóre tekstury są kolorowe na różne
kolory. Jak tęcza

Jaka grafika, jaki zasilacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 18:19, graczomaniak napisał:

> Przed chwilą skończyłem grać w Tomb Raider Legenda bo wyłączeniu gry pojawił mi
się następujący
> komunikat. Chociaż podczas gry zauważyłem, że niektóre tekstury są kolorowe na różne

> kolory. Jak tęcza
Jaka grafika, jaki zasilacz?

Grafika Geforce 7600GS zasilacz 350 Mode.. coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 18:23, graczomaniak napisał:

Hmm, to teoretycznie powinien uciągnąc. Próbowałeś grac w inne gry? Też masz taki komunikat?

Na razie w nic ale spróbuje jeszcze załączyć FERA. Karta nie powinna sie grzać było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 18:23, graczomaniak napisał:

Hmm, to teoretycznie powinien uciągnąc. Próbowałeś grac w inne gry? Też masz taki komunikat?

Niby wszystko ok, ale po wyłączeniu gry znów ten komunikat. Zresetowałem komputer i otrzymałem komunikat "System odzyskał sprawność po poważnym błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , od pewnego czasu mam pewien problem. Zauważyłem na sowim monitorze znaczne pogorszenie jakości wyświetlanego obrazu, nie wiem jak to opisać a screenu oczywiście nie dam. Ostatnio instalowałem nowe sterowniki do karty graficznej , czy to może być ich wina czy może z monitorem coś nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 18:39, napster6 napisał:

Witam , od pewnego czasu mam pewien problem. Zauważyłem na sowim monitorze znaczne pogorszenie
jakości wyświetlanego obrazu, nie wiem jak to opisać a screenu oczywiście nie dam. Ostatnio
instalowałem nowe sterowniki do karty graficznej , czy to może być ich wina czy może
z monitorem coś nie tak ?

Może być problem ze sterownikami , skoro zakładam ze na starych działało dobrze a na nowych gorzej.Ściągnij nowe ,jak nie zadziała to co innego sie spróbuje.Albo znowu wgraj stare i sprawdź czy jest lepiej.Jaki to monitor i karta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta to GeForce 7300 GT a monitor LG Flatron L1732S . Pobawię się ze sterownikami choć nie sądzę że to ich wina ze względu na to że nie pamiętam dokładnie od kiedy mam te pogorszenie obrazu , wygląda on jakby miał ustawione kolory pomiędzy 16 a 24 bity mimo iż w ustawieniach karty mam 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem dziś Spellforce z XK. Pprzy włączaniu pojawia się taki komunikat:
''Conflict: a hook process was found. Please deactivate all Antivirus and Anti-Trojan programs and debuggers.''
Mam Pandę Antivirus 2007 oraz Ashampoo Firewall, które wyłączyłem przy instalacji i włączaniu gry również. Wcześniej nie było żadnych problemów, także, gdy miałem wyłącznie Pandę. Co mam zrobić?

Mam jeszcze problem z Firefoxem. Otóż chociażby na stronie głównej gram wszystko się rozjeżdża i wygląda tak:

Kiedyś też tak było, lecz po kilku dniach samo (chyba) powróciło do normalnego stanu. Zna ktoś przyczynę tego problemu? (uznałem, że wspomnę o tym w tym temacie przy okazji, to też można zaliczyć do problemu z kompem)

20080521210117

20080521210333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 21:05, Zbyszlaw napisał:

Kiedyś też tak było, lecz po kilku dniach samo (chyba) powróciło do normalnego stanu.
Zna ktoś przyczynę tego problemu? (uznałem, że wspomnę o tym w tym temacie przy okazji,
to też można zaliczyć do problemu z kompem)

Próbowałeś odświeżyć stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, pomóżcie mi w rozwiązaniu tego problemu widocznego na screenie. Będę bardzo wdzięczny!

Ps. Chyba chodzi o problem z Flash playerem, instalowałem go ponownie, ale to nic nie daje.

POMOCY !!!

20080521222009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 22:20, Iqor napisał:

Proszę, pomóżcie mi w rozwiązaniu tego problemu widocznego na screenie. Będę bardzo wdzięczny!

Ps. Chyba chodzi o problem z Flash playerem, instalowałem go ponownie, ale to nic nie
daje.

POMOCY !!!


Może spróbuj z Mozillą? Zainstaluj, sprawdź czy tam też błąd występuje. Może to polegać na błędnym kodowaniu Explorera z YouTube. Jednak to tylko przypuszczenia, ja tam Explorera nie używam. ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 22:20, Iqor napisał:

Proszę, pomóżcie mi w rozwiązaniu tego problemu widocznego na screenie. Będę bardzo wdzięczny!

Ps. Chyba chodzi o problem z Flash playerem, instalowałem go ponownie, ale to nic nie
daje.

POMOCY !!!

Hej nie musisz panikować:) To nic poważnego pewnie jakiś problem. Wyczyść pliki cookie, i inne. I powinno być ok. Jak nie to na pewno przejdzie chwilowy problem.. U mnie jest to samo. Jak wyżej błąd w kodowaniu strony pod IE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi mikrofon. Jest włączony, w dobrym gnieździe. Komputer go wykrywa od razu, wszystko jest ok. Ale gdy chcę coś nagrać lub podłączyć kabel od gitary i włączyć efekty, to nie działa (tzn. nagrywam, chcę odtworzyć, a tu wyświetla się komunikat, że nic nie nagrano. Dodam, że mam nowy komputer, kartę dźwiękową (która poza tym działa świetnie), stery. Aha, jeszcze mam problem, jak włączam grę Civilization 4, to też jest jakiś komunikat na temat dźwięku, ale wszystko potem działa dobrze. Co mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 22:33, exlibris napisał:

Nie działa mi mikrofon. Jest włączony, w dobrym gnieździe. Komputer go wykrywa od razu,
wszystko jest ok. Ale gdy chcę coś nagrać lub podłączyć kabel od gitary i włączyć efekty,
to nie działa (tzn. nagrywam, chcę odtworzyć, a tu wyświetla się komunikat, że nic nie
nagrano. Dodam, że mam nowy komputer, kartę dźwiękową (która poza tym działa świetnie),
stery. Aha, jeszcze mam problem, jak włączam grę Civilization 4, to też jest jakiś komunikat
na temat dźwięku, ale wszystko potem działa dobrze. Co mam z tym zrobić?

ZAinstalowałas sterowniki dźwieku do płyty głównej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 22:37, graczomaniak napisał:

ZAinstalowałas sterowniki dźwieku do płyty głównej?


Tak. Wszystko, co się dało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel Sterowania - Dźwięki, mowa i urządzenia audio - zaawansowane regulatory głośności.

Sprawdź czy tam masz wszystko ustawione co do mikrofonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 21:45, sig. napisał:

Próbowałeś odświeżyć stronę?


Po prostu włączałem parę razy z zakładek. Jednak już działa ok, było, minęło. Jeśli będzie się pojawiać niespecjalnie często, to przeżyję. :) Raczej to nie były problemy z gram, bo na jednym z portali informacyjnych było podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się