PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Witam. Gdy gram w różne gry występują mi takie rzeczy na ekranie. Proszę o pomoc, robiłem juz prawie wszystko, przeinstalowałem stery od karty parę razy i nic to nie dąło

20080827084748

20080827084824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się stało z kompem. Co jakiś czas się wyłącza w taki sposób jakby ktoś go z gniazdka wyciagnał. Dziś już 2 razy tak zrobił. Przez co to się może dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 11:06, Tomek1120 napisał:

Coś mi się stało z kompem. Co jakiś czas się wyłącza w taki sposób jakby ktoś go z gniazdka
wyciagnał. Dziś już 2 razy tak zrobił. Przez co to się może dziać?


Zasilacz pada ? Przegrzanie kompa ?

Zdejmij obudowę i popracuj/pograj na kompie jakiś dłuższy okres czasu.


ps. jakiś czas temu miałem podobne objawy - jak sie okazało był to problem z listwą zasilającą (a dokładniej z przeciążeniem na fazie) ale to przypadek wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gram sobie w Guild Wars i po chwili grani robi mi sie teaki ekran jak na screenie. W innych grach nie mam tego problemu a i w samym GW nigdy nie miałem. Co mam zrobić ?

20080827122157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:22, Berooman napisał:

Mam problem. Gram sobie w Guild Wars i po chwili grani robi mi sie teaki ekran jak na
screenie. W innych grach nie mam tego problemu a i w samym GW nigdy nie miałem. Co mam
zrobić ?


domyslam sie ze ten maly kwadracik to kursor... mialem takie problemy jak padly mi pamieci na karcie graficznej (ale ona miala juz z 5-6 lat pracy wiec nie bylem zdziwiony)... tylko ze ja ten problem mialem wszedzie - na poczatku sporadycznie, a potem nawet w windowsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:22, Berooman napisał:

Mam problem. Gram sobie w Guild Wars i po chwili grani robi mi sie teaki ekran jak na
screenie. W innych grach nie mam tego problemu a i w samym GW nigdy nie miałem. Co mam
zrobić ?


Jeżeli EmperorKaligula :D mówi, że to sie rozwinie to ja bym dał karte do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:44, Dampi24 napisał:

hey mam mały problem z graniem przez siec w colin mcrae rally może ktos mi wyjasnic po
krutce jak to tzreba zrobic?

Którą część? :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś kilka razy miałem ten sam problem. Wtedy pomagało wyczyszczenie grafiki. Niedawno to robiłem. Ale dziwi mnie to, że tylko w GW to mam. A ten mały kwadracik jakby co to nie jest kursor. Pierwszy raz mi ten kwadracik sie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:51, Berooman napisał:

Już kiedyś kilka razy miałem ten sam problem. Wtedy pomagało wyczyszczenie grafiki. Niedawno
to robiłem. Ale dziwi mnie to, że tylko w GW to mam. A ten mały kwadracik jakby co to
nie jest kursor. Pierwszy raz mi ten kwadracik sie pojawił.


Moze zmień detale, rozdziałke itp. chyba nie tuningowałeś karty ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z internetem. Korzystałem z usług sieci Multicon i wszystko było dobrze - internet działał OK. Jednak Multicon przekazał swoje usługi firmie Limes. Od tego czasu pojawiły się problemy z internetem. Wygląda to mniej więcej tak: przez kilka godzin internet działa idealnie, potem przez kilka godzin raz działa raz nie (na około 20 sekund niedziałania przypada 10 sekund działania). Nie dzieje się tak w stałych godzinach (tj. raz internet się może zepsuć o 14, raz o 17 itp.) Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Wydaje mi się, że wina nie leży po mojej stronie, ponieważ przez pewien czas internet działa idealnie. Jednak Limes utrzymuje, że wszystko u nich jest OK. Nie mam poinstalowanych żadnych firewall''i (miałem Kaspersky''ego, ale odinstalowałem, gdyż myślałem, że internetu nie ma przez niego.. Windowsowy firewall też wyłączyłem).
Więc o co może chodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu mam taki problem.
Podczas uruchamiania kompa albo w trakcie jego działania bez wyraźnej przyczyny wyskakuje mi niebieski ekran z mniej więcej takim komunikatem:

"DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
......
STOP: 0X000000D1........
................ndis.sys
ADDRESS FFFFFA6000CD5820......"

Hilfe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też to mi się pojawia co jakiś czas od niedawna. ja obstawiam dwie przyczyny - Service Pack 3 albo sterowniki do kart ATI... niemniej nie mam pomysłu jak to rozwiązać i mówiąc szczerze, nawet nie próbuję, bo mi się nie chce, a wkurzające jakoś strasznie to nie jest, bo na razie dwa razy taką hecę miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem ze starszym kompem, w zasadzie raz to się pojawiło:
komp działa, działa i nagle system Windows XP się zamyka i po tym jak się zamknął komp zaczął piszczeć (krótkie szybkie piski, następujące po sobie, nie wiem ile pisków dokładnie) i pisało coś na ekranie Radeon 9800.
Kompa wyłączyłem na zasilaczu i za chwilę odpaliłem go bez żadnych problemów. Jak na razie nie powtórzyło się to. Przegrzanie karty odpada na pewno, bo wiem, że wtedy komp się zawiesza.
I konfig kompa:
AMD Athlon 1800+ (1,53GHz)
768MB RAM
Radeon 9800PRO 256MB/128bit
Asrock K7VT2 (czy jakoś tak...)
HDD Samsung 80GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 20:23, szypek26 napisał:

też to mi się pojawia co jakiś czas od niedawna. ja obstawiam dwie przyczyny - Service
Pack 3 albo sterowniki do kart ATI... niemniej nie mam pomysłu jak to rozwiązać i mówiąc
szczerze, nawet nie próbuję, bo mi się nie chce, a wkurzające jakoś strasznie to nie
jest, bo na razie dwa razy taką hecę miałem


Ja akurat mam NVIDIE ale już tyle wersji słyszałem..., że to karta, dysk, procesor, nawet sieciówka lub modem ale rozwiązań zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 21:05, T34 napisał:

Ja akurat mam NVIDIE ale już tyle wersji słyszałem..., że to karta, dysk, procesor, nawet
sieciówka lub modem ale rozwiązań zero...

to są tylko moje przypuszczenia, bo tylko takie oprogramowanie zmieniałem. jeśli to nie wina w/w, to musi być coś w sprzęcie [mechanicznie się psuje]... w październiku zmieniam dysk twardy i co za tym idzie - reinstaluję Windowsa - wtedy zobaczę, czy coś się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się