PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

wczoraj dodałem posta na tym forum pytałem o sterowniki od razu ktoś dał mi linki ale oma nie działają szukam ich już od 2 tyg ale nic morze ja mam poprostu zepsutą płytę główną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 19:32, Winter wind napisał:

wczoraj dodałem posta na tym forum pytałem o sterowniki od razu ktoś dał mi linki ale
oma nie działają szukam ich już od 2 tyg ale nic morze ja mam poprostu zepsutą płytę
główną


Rozumiem że te z tej storny nie działają?
http://www.biostar-usa.com/app/en-us/mb/driver.php?S_ID=337

Według mnie to sterowniki tak ogółem powinno sie instalować na świeży dysk, po formacie.
Jeśli źle odinstalujesz, albo coś zostanie z tych starych sterowników to te nowsze mogą sie nie zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 19:42, Cierpik14 napisał:

> wczoraj dodałem posta na tym forum pytałem o sterowniki od razu ktoś dał mi linki
ale
> oma nie działają szukam ich już od 2 tyg ale nic morze ja mam poprostu zepsutą płytę

> główną

Rozumiem że te z tej storny nie działają?
http://www.biostar-usa.com/app/en-us/mb/driver.php?S_ID=337

Według mnie to sterowniki tak ogółem powinno sie instalować na świeży dysk, po formacie.

Jeśli źle odinstalujesz, albo coś zostanie z tych starych sterowników to te nowsze mogą
sie nie zainstalować.

ale mój dysk jest po formacie i dla tego nie mam dźwięku w kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 13:18, ziptofaf napisał:

/.../
Oznacza to właśnie, iż trzeba włączyć pamięć wirtualną :) Nie ma to żadnego związku z
kartą graficzną.
http://windowshelp.microsoft.com/Windows/pl-PL/help/89ca317f-649d-40a6-8934-e5707ee5 c4b81045.mspx
Tu masz opisane, co i jak.

I rozumiem, że tam mogę ustawić sobie ilość pamięci wirtualnej np. 1024 mb ??? Dzięki za pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 13:18, ziptofaf napisał:

/.../
Oznacza to właśnie, iż trzeba włączyć pamięć wirtualną :) Nie ma to żadnego związku z
kartą graficzną.
http://windowshelp.microsoft.com/Windows/pl-PL/help/89ca317f-649d-40a6-8934-e5707ee5 c4b81045.mspx
Tu masz opisane, co i jak.

Zrobiłem dokłądnie to samo co było napisane na tamtej stronie i dalej wyświetla mi się ten komunikat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z otwarciem pliku o formacie TIF.
Próbowałem Wordem, notatnikiem, photoshopem, adobe reader ...
Żadnym nie mogłem.
Tak więc, jaki program pozwala otwierać pliki w tym formacie ?
Z góry dziękuję za informację ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Uruchamiam komputer, pokazuje się ekran ładowania Windowsa i nic. Moze pol godziny stac, pasek bedzie lecial a i tak komp sei nie uruchomi. Nie mam pomyslu co z tym zrobic, w trybie awaryjnym sie nie uruchamia, w ostatniej dobrze znanej konfiguracji tez. Pomocy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 09:29, Tokix napisał:

Witam.
Mam problem z otwarciem pliku o formacie TIF.
Próbowałem Wordem, notatnikiem, photoshopem, adobe reader ...
Żadnym nie mogłem.
Tak więc, jaki program pozwala otwierać pliki w tym formacie ?
Z góry dziękuję za informację ; )


Z tego co mi wiadomo TIF jest rozszerzeniem plików obrazów
Na twoim miejscu spróbowałbym IrfanView
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=667&IrfanView+4.20
albo XnView
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=359&XnView+1.95.1+Full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę problemów z działaniem\zainstalowaniem gier na Viście64, jedna to Assassin''s Creed, w trybie DX10 działa w oknie, a w DX9 normalnie, druga to NfS:MW, nie daje się zainstalować bo "nieaktualna wersja DX, a trzecia to pierwszy CoD, daje się zainstalować, ale nie działa, pomimo tego że demo działa, macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 09:58, azur65 napisał:

Mam parę problemów z działaniem\zainstalowaniem gier na Viście64, jedna to Assassin''s
Creed, w trybie DX10 działa w oknie, a w DX9 normalnie, druga to NfS:MW, nie daje się
zainstalować bo "nieaktualna wersja DX, a trzecia to pierwszy CoD, daje się zainstalować,
ale nie działa, pomimo tego że demo działa, macie jakieś rady?


Zainstaluj DX9.0c. Wiem, że to niby dziwne, ale tak trzeba. Dopiero wtedy wszystkie gry powinny działać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 10:00, ziptofaf napisał:

Zainstaluj DX9.0c. Wiem, że to niby dziwne, ale tak trzeba. Dopiero wtedy wszystkie gry
powinny działać normalnie.

A AC będzie działać w DX10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 10:02, azur65 napisał:

A AC będzie działać w DX10?

Tak. Będziesz po prostu miał dwa DirectX - 9 i 10. Jak jakaś gra będzie chciała "dziewiątki", to ją dostanie. A jak "dziesiątki", to wtedy też będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W windows xp jak miałem zainstalowane stery od geforce to na dole po prawej stronie koło zegara była ikonka nvidii , a w viście nie mam jest , jak ją uruchomić tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dziwny problem z nowymi sterownikami(178.24) do mojego GeForce 9600GT - otóż po instalacji zamiast pulpitu ujrzałem piękny "blue screen", na którym poza instrukcjami co dalej robić znajdował się także plik, który spowodował błąd - któryś z nowo zainstalowanych .dll Nvidi(zabijcie, ale nie pamiętam już który). Musiałem się ratować trybem awaryjnym i przywróceniem poprzednich sterowników. Ma ktoś jakiś pomysł, co może powodować takie "hece"??? Chciałem zaktualizować stery na nowe bo stare są z 24 marca dopiero, a tu taka niespodzianka się zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 11:46, caramondl napisał:

Mam bardzo dziwny problem z nowymi sterownikami(178.24) do mojego GeForce 9600GT - otóż
po instalacji zamiast pulpitu ujrzałem piękny "blue screen", na którym poza instrukcjami
co dalej robić znajdował się także plik, który spowodował błąd - któryś z nowo zainstalowanych
.dll Nvidi(zabijcie, ale nie pamiętam już który). Musiałem się ratować trybem awaryjnym
i przywróceniem poprzednich sterowników. Ma ktoś jakiś pomysł, co może powodować takie
"hece"??? Chciałem zaktualizować stery na nowe bo stare są z 24 marca dopiero, a tu taka
niespodzianka się zrobiła:)


Sciagnij i zaladuj stery:

http://www.nvidia.pl/object/winxp_180.43_beta_pl.html

Co prawda bety, ale sprobuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odinstalowac gry oprócz formata? Miałem reinstalke systemu, przez co jeden dysk ze systemem wyrzuciłem, a zainstalowałem nowy system na pozostałym zysku, na którym też były gry, tylko teraz nie moge ich usunąc ze panelu sterowania. Czyżby jedyny sposób to format?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:29, Wintesun napisał:

Jak odinstalowac gry oprócz formata? Miałem reinstalke systemu, przez co jeden dysk ze
systemem wyrzuciłem, a zainstalowałem nowy system na pozostałym zysku, na którym też
były gry, tylko teraz nie moge ich usunąc ze panelu sterowania. Czyżby jedyny sposób
to format?


Po prostu usuwasz całe katalogi z nimi poprzez wciśnięcie Shift+Delete :) Skoro nie ma ich w panelu sterowania, to i tak nic się nie stanie, jak je usuniesz w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:03, Misquamaqus napisał:

Sciagnij i zaladuj stery:

http://www.nvidia.pl/object/winxp_180.43_beta_pl.html

Co prawda bety, ale sprobuj.


Niestety, nic to nie dało, ale teraz przynajmniej zapisałem sobie co konkretnie wywala na blue screen:

"Stop: 0x000 00050(0xE1980000,0x00000001,0xBF9EB6DC,0x00000001)"
"nv4_disp.dll - Address BF 9EB6DC5000 base at BF9D5000 Datestamp 47e8719e"

Jak dla mnie jest to co najmniej dziwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 10:00, ziptofaf napisał:

Zainstaluj DX9.0c. Wiem, że to niby dziwne, ale tak trzeba. Dopiero wtedy wszystkie gry
powinny działać normalnie.

Nie podziałało (na NfSa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się