PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2008 o 22:41, Misquamaqus napisał:

Jesli chodzi o samo pykanie w gierki to tego keypada...jest niesamowity :))).


Serio? :) Masz go może? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 22:39, bartheez napisał:


Swoja droga... popatrzcie tutaj na opis :D.
"3x szybsze granie na klawiaturze" -> ciekawi mnie jak oni to obliczyli... spryciule. ;d

Osobiscie mimo wszystko bym bral te klawiature, bardziej uniwersalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 23:04, bartheez napisał:

> Jesli chodzi o samo pykanie w gierki to tego keypada...jest niesamowity :))).

Serio? :) Masz go może? ;)

>

Nie mam, ale oczy mi sie zrobily jakies duze na jego widok. My nawet nie wiemy ile jest ciekawych rzeczy na rynku :).
Szkoda, ze jestem splukany bo bym od razu lykal tego keypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie jestem na zakręcie :P Nie wiem, czy brać klawiaturę, czy keypada...

I też dylemat - w czym lepsza jest ta klawiatura od np. tej:

http://www.komputronik.pl/Klawiatury/Klawiatura_A4Tech_Xgame_MAX/pelny,id,63938/

A co do keypada, to jest jeszcze coś takiego:

http://www.komputronik.pl/Klawiatury/Klawiatura_A4Tech_Xgame_G100/pelny,id,63939/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 23:24, bartheez napisał:

No ja właśnie jestem na zakręcie :P Nie wiem, czy brać klawiaturę, czy keypada...


Nie no ja mialem na mysli kupno keypada tylko do grania. Do pisania musi byc normalna klawicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 23:40, Misquamaqus napisał:

> No ja właśnie jestem na zakręcie :P Nie wiem, czy brać klawiaturę, czy keypada...

>

Nie no ja mialem na mysli kupno keypada tylko do grania. Do pisania musi byc normalna
klawicha.


Do pisania mam normalną :D Chyba nie myśleliście, że chciałem mieć samego keypada :P Zastanawiam się tylko, czy można temu zaufać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 23:44, bartheez napisał:


Do pisania mam normalną :D Chyba nie myśleliście, że chciałem mieć samego keypada :P
Zastanawiam się tylko, czy można temu zaufać...

>

Kup go i napisz jak sie na nim gra :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:14, Chester001 napisał:

pytanie :
wł gg radio... i mam pytanie dlaczego muzyka nie płynie we wszystkich 5 głośnikach ?
tylko z przednich ? ( mam creativa 5.1 ) i viste


Pewnie dlatego, że jest zapisana w formacie przeznaczonym na głośniki w trybie 2.0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 00:06, Misquamaqus napisał:


>
> Do pisania mam normalną :D Chyba nie myśleliście, że chciałem mieć samego keypada
:P
> Zastanawiam się tylko, czy można temu zaufać...
>

Kup go i napisz jak sie na nim gra :)).


Ale to na gwiazdkę dopiero sobie sprawię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiatm. Mam mały prozaiczny problem. Otóż niechcący usunąłem z paska zadań ikonę do minimalizowania wszystkich otwartych okien (do paska zadań; nie do tray-a). Niby pierdoła ale dla mnie bardzo przydatna. Może ktoś mi pomóc i napisać jak to przywrócić. Szukałem tu i ówdzie i nie mogę tego znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 09:15, Bishoop napisał:

Dokładnie takie coś :)

>

stwórz sobie plik tekstowy

z taką zawartością:

[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe,3
[Taskbar]
Command=ToggleDesktop

nagraj do pliku np. Pulpit.scf (rozszerzenie .scf koniecznie, nazwa pal licho). będziesz miał skrót do pulpitu, schowaj sobie na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę pobrać Net Framework 3.5 dla Windows Vista Ultimate 64 bitowej ?
Bo jak klikam w Windows Update to nie wyświetla mi się możliwość ściągnięcia i zainstalowania

aha i co najpierw mampobrać Net 3.0 czy 3.5 od razu bo mam tylko wersję 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 19:21, kamil E napisał:

Chyba upgrade BIOSu nie będzie potrzebny. Otóż wszedłem w BIOS z czystej ciekawości i jest tam ten program
EZ Flash 2, włączyłem go i jest napisane, że mam akurat te najnowszą wersję, która jest na stronie Asusa. ;)


To spróbuj w BIOSie wcisnąć F5 i OK aby przywrócić BIOS do ustawień domyślnych. Jeśli nie pomoże to spróbuj zrobić flash nawet do takiej samej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny proszę ,o pomoc. potrzeba mi paczki dobrych kodeków, naljepiej napiszcie jak zrobic w ustawieniach przy instalacji (co zaznaczyc z skladników jakie są do wyboru itd.). Pomocy !!! Puki co instalowałęm Klitle Packa ale najpewniej ustawiałem złe filtry lub inne piździki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomożcie, moi rodzice sa za bardzo nadopiekunczy i stwierdzili ze moge korzystac z kompa tylko do godz 21. I cos mi w ustawieniach pozmieniali podobno z tego co słyszalem w jakimś "panelu sterowanie sprzetem" i teraz dokładnie o godzinie 21 mi sie wylancza cały internet:/ Pomożcie w koncu mam juz 17 lat i chyba takie ograniczenia to troche przesada. Wie ktos jak naprawic to zeby mi internet działal normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak napisałeś - nie pomogło. Zrobiłem upgrade biosu - też nie pomogło ;(.
Jest to problem naprawdę wkurzający, gdyż teraz prawie po każdym wyłączeniu kompa muszę wyłączyć listwę i włączyć ją z powrotem, aby komp się normalnie odpalił. Echhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się