PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 22:43, Mr X napisał:

Chyba nie dokładnie znam problem...

Dzięki, że ktoś wreszcie odpowiedział. :). Zobacz sobie wszystkie moje posty w tym temacie i podejrzyj link w jednym z nich się znajdujący, to dowiesz się o co chodzi.

>pobierz jakieś kodeki np K-Lite. Osobiście korzystam

Dnia 20.12.2008 o 22:43, Mr X napisał:

z odtwarzacza ALLplayer albo Sub-edit (moim zdaniem najlepsze).

Pobrałem i zainstalowałem bardzo dużo kodeków, łącznie z tymi,które wymieniłeś. Też mam ALLplayer''a, ale chciałbym móc oglądać również dzięki innym odtwarzaczom, np. Crystal Player.

Dnia 20.12.2008 o 22:43, Mr X napisał:


O_o co ja tam na screenie widzę... Internet Explorer? ja się boje go włączać...

Eeeee tam. :)

PS; Ludzi pomóżcie mi, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z karta graficzna Ge Force 7600GS 256DDr3/128bit- gdy włączam gry takie jak Guild Wars ,Spore albo BloodRayne 2 pojawia się tylko czarny ekran i tylko jakieś dźwięki słychac. Sterowniki są najnowsze, DirectX najswieższy, stery do płyty głównej świeże. Kartę kupiłem na Allegro i podejrzewam, że kolo sprzedał mi bubla :( Co zrobić ,żeby karta działała albo,żeby sprawdzić czy w ogóle jest sprawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:24, Jarzy napisał:

Mam problem z karta graficzna Ge Force 7600GS 256DDr3/128bit- gdy włączam gry takie jak
Guild Wars ,Spore albo BloodRayne 2 pojawia się tylko czarny ekran i tylko jakieś dźwięki
słychac. Sterowniki są najnowsze, DirectX najswieższy, stery do płyty głównej świeże.
Kartę kupiłem na Allegro i podejrzewam, że kolo sprzedał mi bubla :( Co zrobić ,żeby
karta działała albo,żeby sprawdzić czy w ogóle jest sprawna?



Odinstaluj Kodeki :P Miałem podobny problem z Commandosem. Jak nie pomoże odinstalowanie kodeków to sciagnij K-little codec Pack (jakoś tak to się pisało :D) i zrób tak:

Start -> Programy -> K-Lite Codec Pack -> Configuration -> ffdshow video decoder
Na liście filtrów odszukujemy Cinepack - wartośc obok (prawdopodobnie 'libavcodec') ustawiamy na 'disabled'. Klikamy OK

Start -> Programy -> K-Lite Codec Pack -> Configuration -> ffdshow audio decoder
Na liście odszukujemy MS ADPM - upewniamy się, że jest 'disabled' (jeśli nie to tak ustawiamy). Klikamy OK.

Start -> Programy -> K-Lite Codec Pack -> Configuration -> Codec Tweak Tool
Znajdujemy gałąź Codec Management [Microsoft Windows]
i w niej a dokładnie w gałęzi 'Enable the following filters' odszukujemy 'Cinepak' i Microsoft ADPM
Jeśli któreś z nich znajduje się w 'Disable the following codecs' to nie zaznaczamy go !

Klikamy Next i Finish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:30, Jarzy napisał:

/.../
Chodziło mi o to,że karta może być uszkodzona :/


Raczej jakby była uszkodzona, to by wcale nie chodziła. Jeśli byś miał problem z wiekszością gier a nie tylko z kilkoma, to byś mógl się zastanawiać. Spróbuj zrobic tak jak ci powiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie wyłącza się.W necie widziałem sporo przypadków, podobnych do mojego.Po Alt+F4 wracam normalnie du pulpitu. Generalnie sprawdzałem z grami wymagającymi mniej lub bardziej nowego 3D i w każdej sie psuło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komp zaczął się dziwnie zachowywać-co jakiś czas ekran miga 2 razy i wszystko po tym jest ok.Wcześniej tego nie miałem :( Wróciłem do starej karty Radeon''a 9550. wcześniej mój komp był zasyfiony dzięki jakiemuś RootKitowi i zastanawiam się teraz czy to miganie to nie jest efekt jego "pracy" :/ Ktoś zna jakieś rozwiązanie? Migający ekran jest irytujący :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:38, sig. napisał:

po 1 instalowałeś sterowniki od czipsetu (płyty głównej)?
po 2 sprawdziłeś czy port nie jest wyłączony w biosie?


1: zrobiłem już wcześniej i dalej nic
2: wchodziłem w bios, ale nie mam pojęcia, gdzie tam jest opcja odpowiedzialna za LPT (w sensie, że nie mogłem jej namierzyć) - mam płytę Asus K8N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 10:35, syriusz.b napisał:

2: wchodziłem w bios, ale nie mam pojęcia, gdzie tam jest opcja odpowiedzialna za LPT
(w sensie, że nie mogłem jej namierzyć) - mam płytę Asus K8N


wejdź w "kategorię" integrated prophets i tam szukaj parallel port (powinna być na on albo enabled

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wszystko fajnie,ale wydaje mi się,że to jednak wina grafiki :/ Wczoraj w nocy pograłem troche i niby nie migało. Zmieniłem głupie Omegi na oryginaolne Catalysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki głupi problem :) Chciałem spakować pewny plik na kilka partów Rarem, ale jak widać coś poszło mi źle i utworzyło mi się kilka tysięcy partów i co usunę z pulpitu je i włączę ponownie kompa pojawiają się i teraz pytanie jak się tego pozbyć?

20081221112750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<beczy>
POMOCY ! ! !


Włożyłem sobie dziś karte TV leadtek winfast xp 2000 expert , vista 64 bit. zainstalowała mi ładnie drivery... sam znalazłem na oficjanlej stronie soft Latest WinFast PVR2 provides you the most feature-rich video/audio entertainment.

http://www.leadtek.com/eng/support/download.asp?downlineid=67&downline=WinFast+TV2000+XP+Expert

wł aplikacje i po chwili mi wywala taki komuniakt :
skoro są drivery pod 64 to aplikacja chyba tez powinna byc ?

co mam zrobic ? prosze o w maire szybką odpowiedź.. ;(:(:(:(

20081221112946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam problem z grmai na Viście Home premium 64bit. podczas grania wyskakuje mi błąd aplikacji, że nie może działać poprawnie i zostanie zamknieta. i wraca do systemu. Co może być?? Z góry dzięki za szybką pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 11:29, Carl92 napisał:

Mam taki głupi problem :) Chciałem spakować pewny plik na kilka partów Rarem, ale jak
widać coś poszło mi źle i utworzyło mi się kilka tysięcy partów i co usunę z pulpitu
je i włączę ponownie kompa pojawiają się i teraz pytanie jak się tego pozbyć?

wyszukaj sie w systemie tj twój profil wejdz do folderu pulpit i sobie usuń co chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 11:33, sławek91 napisał:

Cześć. Mam problem z grmai na Viście Home premium 64bit. podczas grania wyskakuje mi
błąd aplikacji, że nie może działać poprawnie i zostanie zamknieta. i wraca do systemu.
Co może być?? Z góry dzięki za szybką pomoc!!

uruchom w zgodzie z jakims systemem z listy moze to pomoze a jak nie to.. ci nie pujdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło odpalenie w trybie zgodności z Xp. Jakieś inne rozwiązania?? Musi chodzić, u kolegi działają wszystkie na viście i ma słabszego kompa. może coś nie tak z podzespołami u mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się