PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2009 o 20:41, rafekx 12 napisał:

i zasilacz nowy dzis kupiony,karta to Radeon 4850 Asus a zasialcz to Chieftec 450 W


A może zasilacz jest za słaby i komp sie resetuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 21:14, Ludvic napisał:

> i zasilacz nowy dzis kupiony,karta to Radeon 4850 Asus a zasialcz to Chieftec 450
W

A może zasilacz jest za słaby i komp sie resetuje ?


No nie wiem,raczej nie zasilacz tez dziś kupiony,a w sklpei móili ze pod mego radka spokojnie wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 19:18, kuba9876543210 napisał:

Z tym się muszę zgodzić, ale już postanowiłem: nie będę kupował Visty, skoro pewnie za
rok będziemy już mieć Windows Seven... Miejmy nadzieję, że będzie lepszy od poprzedniczki.
Na razie, mimo że sprzęt mam dosyć dobry, wystarcza mi poczciwy XP.

Wczesne wersje beta już działają szybciej niż xp (o Viście nawet nie wspominając), a do premiery pewnie się to jeszcze poprawi (na wskutek optymalizacji kodu). Ponoć ma mieć nawet niższe wymagania niż vista (a co za tym idzie więcej "mocy przerobowych" zostanie na potrzeby programów uruchomionych przez użytkownika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 21:22, rafekx 12 napisał:

No nie wiem,raczej nie zasilacz tez dziś kupiony,a w sklpei móili ze pod mego radka spokojnie
wystarczy...

A jakiej firmy ten zasilacz? bo jak taki za 40 czy 50 zł to nie był bym taki pewien...... są robione w myśl zasady "byle taniej" wiec realne możliwości mogą odbiegać od tych na nalepce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 21:44, sig. napisał:

> No nie wiem,raczej nie zasilacz tez dziś kupiony,a w sklpei móili ze pod mego radka
spokojnie
> wystarczy...
A jakiej firmy ten zasilacz? bo jak taki za 40 czy 50 zł to nie był bym taki pewien......
są robione w myśl zasady "byle taniej" wiec realne możliwości mogą odbiegać od tych na
nalepce.


Firma Chieftec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 21:46, rafekx 12 napisał:

Firma Chieftec...

Aha czyli powinno być ok (chociaż ponoż zdarzają im się kiepskie serie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki mały problemik ^^

Przesyłane na E-maila (ale także systemowe) .doc windowsik [Vis64] chce mi otwierać za pomocą wordpada, co naturalnie mija się z celem. Mam OO 3.0, przez jakiś czas wszystko było OK ale teraz coś się przekonfigurowało... Gdzie znajdę opcje, jakie rozszerzenia do jakiego programu? W "Opcjach Folderu" nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:06, Misquamaqus napisał:

Sig pisze o problemach...
GTA 4 to syf....niszczy karty.
Prosze poczytac fora.


sorka nie mogłem znaleźć gdzie takie masz opinie? (bo mam zamiar sobie kupić GTA 4)


PS chodź po obejrzeniu tego filmiku (nie czytałem wszystkich dopisków pod spodem bo zachowują się jak dzieci)
http://www.egielda.com.pl/forum/index.php?showtopic=15038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie mogą być maksymalne różnice napięć jeśli na jakiejś lini jest za duże napięcie albo za male zeby komp sie uruchomił? Bo mam 12.60V i -11.37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:06, Misquamaqus napisał:

GTA 4 to syf....niszczy karty.

Mogę wiedzieć w jaki sposób? bo wg mnie to niemożliwe..... no chyba że chodzi o określoną serię kart (np tylko g-gforce serii 8xx to można podejrzewać buga w biosie/sterownikach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 16:11, Ludvic napisał:

Jakie mogą być maksymalne różnice napięć jeśli na jakiejś lini jest za duże napięcie
albo za male zeby komp sie uruchomił? Bo mam 12.60V i -11.37.

dopuszczalne odchylenie to 5%, więc 1 jest na granicy a 2 już poniżej niej (bo w tym przypadku takowa wynosi 0,6v)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 16:43, sig. napisał:

> albo za male zeby komp sie uruchomił? Bo mam 12.60V i -11.37.
dopuszczalne odchylenie to 5%, więc 1 jest na granicy a 2 już poniżej niej (bo w tym
przypadku takowa wynosi 0,6v)


Aha ok dzięki.Bo właśnie komp nie chce się uruchomić i czy to może być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi co zrobic aby działało gadu radio, klikam na słuchawki ,wybieram kanał i nic, klikam play i tez nic.Co powinienem zrobic, w wersji beta najnowszego gadu miałęm radio, a w starszym 7.7 nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 17:23, Konrad162 napisał:

> Aha ok dzięki.Bo właśnie komp nie chce się uruchomić i czy to może być przyczyna?

>
>
:F zasilacz?


Taki zasilacz Modecom MC-350 W do:

Procesor : AMD 4800+
Pyta głowna : Gigabyte GA-Ma69-S2
Pamięć : Kingston 1GB 667 MHz
Grafika zintegrowana
Zasilacz Modecom MC-350 W
Dysk: Segate 250 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 16:54, Logan10 napisał:

powiedzcie mi co zrobic aby działało gadu radio, klikam na słuchawki ,wybieram kanał
i nic, klikam play i tez nic.Co powinienem zrobic, w wersji beta najnowszego gadu miałęm
radio, a w starszym 7.7 nie działa.

Spróbuj zainstalować WMP albo inne kodeki lub sterowniki.
Jeśli nie pójdzie to spróbuj przeinstalować gg lub sprawdź aktualizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się