PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2009 o 21:33, sig. napisał:

> To który z tych trzech kabli to słuchawki który czytnik a który USB???
usb to ten szeroki....... co zaś sie tyczy słuchawek i mikrofonu, to ich pomylenie nie
niesie za sobą negatywnych konsekwencji. więc podpinasz i sprawdzasz czy np słuchawki
działają na tych gniazdku co chcesz, jak na tym drugim to zamieniasz kabelki miejscami


To pod które piny mam go podłączyć?
Na płycie są dwa wejścia USB45 9PIN i 9PIN USB67

http://img89.imageshack.us/my.php?image=dsc00036bd9.jpg
A czytnik? Do słuchawek i mikrofonu jest tam osobny kabel pisze na wtyczce SPEAKER podłączyłem go pod gniazdo speaker ale go nie wykrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:03, szypek26 napisał:

A ty jesteś pewny, że to PES? Ja tu widzę screena z MoH Airborne...
a) ściągnij sam plik dx cośtam kropka cośtam z neta - są strony, na których pojedyncze
takie pliki można ściągnąć i wrzuć do katalogu z DX-em zainstalowanym
b) ściągnij najnowszego DX-a z neta i zainstaluj (chyba listopad 08 jest najnowszy, jeśli
chodzi o 9.0c)

c) jeśli to faktycznie MoH i jeśli na płycie jest DX, skopiuj zawartość płyty na dysk,
wywal ze skopiowanego folderu katalog z DX-em i instaluj z dysku
d) lub spróbuj instalować z płyty, instalując jednocześnie DX-a dorzuconego do gry

Edit: O, sposób #1 to nawet linka masz w poście powyżej ^^

To nie MoH, grę odpalałem na drugim kompie, gdzie nie ma neta, a screen to nie z mojego systemu, chciałem Wam tylko pokazać jak to wygląda. Dzięki za pomoc, spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:19, ..::leŚniak::.. napisał:

Dopiero teraz piszę, bo nie miałem dostępu do tego komputera. Numer błędu:
Mam takie informacje po stop: 0x0000007E (0x0000005, 0xF7AB746D, 0xF9D04A54, 0xF9D04750)
i niżej jeszcze
portcls.sys address F7AB746D base at F7AB7006, datestamp 48025ccc

Będę dozgonnie wdzięczny za szybką pomoc.


Masz zainstalowany serwis pack 3 ?.
Zainstaluj i zobaczymy czy cos sie poprawilo.

Tu jeszcze sobie poszperaj

http://support.microsoft.com/search/default.aspx?query=stop%3A+0x0000007E&mode=r&catalog=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po wgraniu nowych sterów do karty graficznej,włóż płytę ze sterownikami do płyty głównej i pozwól Windowsowi automatycznie wyszukać brakujących sterowników z płyty. Powinno pomóc, sam miałem ostatnio identyczny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 22:48, BoloMaster napisał:

po wgraniu nowych sterów do karty graficznej,włóż płytę ze sterownikami do płyty głównej
i pozwól Windowsowi automatycznie wyszukać brakujących sterowników z płyty. Powinno pomóc,
sam miałem ostatnio identyczny problem

Jutro spróbuje to zrobić i powiem jaki będzie wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,... mam następujący problem: (postanowiłem wkleić mojego posta jeszcze tu - może ktoś pomoże prędzej )

...posiadałem DDR2 1GB PC2-5300 DIMM GR667D264L5/1GB i po jakimś czasie dokupiłem sobie dodatkowo w jednej kości DDR2 2GB PC2-6400 DIMM GR800D264L6/2G i krótko potem komputer przy pierwszym uruchomieni zaczynał się wyłączać ( niebieski ekran i reset ) działo się to raz lub dwa razy po włączeniu i chodził normalnie,... więc pomyślałem, że może pamięci się gryzą ( obie firmy GOOD RAM ale 667 i 800 ) ,... więc postanowiłem wymienić sobie 1GB667 na 1GB800,........ i kupiłem DDR2 GOOD RAM 1GB PC2-6400 DIMM GR800264L5/1G,... i zamieniłem ją z pamięcią 667,...

Włączam kompa i zonk zaczyna piszczeć,... łooo rozebrałem go i zamieniłem pamięci miejscami i się włączył wszystko działało i myślałem, że jest ok,... ale tak jakoś naszło mnie aby zerknąć do panelu sterowania i luknąć co pokazuje system i łoooooooooo tylko 1GB ,....

Teraz mam zainstalowane GOOD RAM DDR2 2GB PC2-6400 DIMM GR800D264L6/2G nową kość wyjąłem i wszystko działa komp się nie wyłącza ale chciałem mieć 3GB!!!!!!!!!!!!

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie,... ale czy powodem konfliktu pamięci tej samej firmy jest to, że kość 2GB ma oznaczenie L6/2G, a kość 1GB ma oznaczenie L5/1G ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu mi sie dlugo windows laduje odnistalowalen anti vira nic z av tez nic, nie mam zadnych wirusow ( NOD32) bynajmniej jak skanuje to nie ma zadnego... Komputer bardzo glosno chodzi oddalem do naprwy wyczyscili tylko ale ciagle chodzi glosno ( 8miesiecy temu kupilem go) co moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 00:17, NouSia napisał:

A czemu mi sie dlugo windows laduje odnistalowalen anti vira nic z av tez nic, nie mam
zadnych wirusow ( NOD32) bynajmniej jak skanuje to nie ma zadnego... Komputer bardzo
glosno chodzi oddalem do naprwy wyczyscili tylko ale ciagle chodzi glosno ( 8miesiecy
temu kupilem go) co moze byc?


Ale co chodzi glosno ?.
Wentylatorki, twarde dyski czy cos innego ?.Otworz bude i sie przysluchaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 00:29, Misquamaqus napisał:

> A czemu mi sie dlugo windows laduje odnistalowalen anti vira nic z av tez nic, nie
mam
> zadnych wirusow ( NOD32) bynajmniej jak skanuje to nie ma zadnego... Komputer bardzo

> glosno chodzi oddalem do naprwy wyczyscili tylko ale ciagle chodzi glosno ( 8miesiecy

> temu kupilem go) co moze byc?

Ale co chodzi glosno ?.
Wentylatorki, twarde dyski czy cos innego ?.Otwurz bude i sie przysluchaj.



komputer nie wiem co dokladnie nie moge otworzyc bo sa blomby jak otworze to jak cos sie stanie na gwarancje nie przyjma mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 00:31, NouSia napisał:

komputer nie wiem co dokladnie nie moge otworzyc bo sa blomby jak otworze to jak cos
sie stanie na gwarancje nie przyjma mi ...


No to jak Ci pomoc ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 00:32, Misquamaqus napisał:


> komputer nie wiem co dokladnie nie moge otworzyc bo sa blomby jak otworze to jak
cos
> sie stanie na gwarancje nie przyjma mi ...
>

No to jak Ci pomoc ?.


no wlasnie nie wiem, oddalem do naprawy powiedzieli ze zrobili a nic nie zrobili... jeszcze raz im dac? Niech zrobia a nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 00:39, NouSia napisał:

no wlasnie nie wiem, oddalem do naprawy powiedzieli ze zrobili a nic nie zrobili... jeszcze
raz im dac? Niech zrobia a nie...


Jak komputer halasuje, to oddaj go jeszcze raz i popros o dokladny przeglad. Jak coolerki halasuja, to niech je puszcza na nizszym napieciu.
Mozna taka sugestie przedstawic w sklepie.
Poza tym jak dalej komputer wolno chodzi, to chociarz zrob defragmentacje partycji systemowej.
Wolny start systemu moze byc spowodowany zbyt duza iloscia startujacych programow. Sprawdz to i ewentualnie pousowaj zbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dość poważny problem - nie mogę wejść w normalny sposób na żadną partycję, poza systemową C. Jedyna droga aby wejść na pozostałe (D i E) to Eksplorator. Kiedy chce na którąś z nich wejść wyrzuca mi komunikat błędu (obrazki). Co ciekawe komunikaty są różne w zależności od sposobu:

2 razy LPM - obrazek nr 1
PPM -> Otwórz - obrazek nr 2

Miałem na dysku wirusa, ale oczywiście został usunięty (przypuszczam, że on coś popsuł). Przywracanie systemu nie pomogło.

Any ideas?

EDIT: Wszystkie aplikacje i gry zainstalowane na tych partycjach działają poprawnie.

Tu obrazki, bo zapomniałem dodać ;|
1 - http://www.iv.pl/images/bi8h3zbrnw24aa4c4t2m.jpg
2 - http://www.iv.pl/images/7on35myjoub665x0zvnb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szerzy się informacja na temat określonych modeli dysków Seagate, które padają wskutek wadliwego firmware. Jak łatwo się domyślić mój dysk jest na tej liście. Cóż zrobić po ściągnięciu i zainstalowaniu SeaTools? Jak upgrade-ować firmware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mój dość nietypowy problem wygląda tak, że wszystkie pozostawione "luzem" na partycji e pliki po jakimś czasie nie dają się odczytać (odmowa dostępu). Dziś zrobiło mi się tak nawet z umieszczonym tam folderem zdjęc, nie da się w ogóle do niego wejść, rzekomo ma 0 bajtów i odmowa dostępu. Usunąć tych plików też się nie da. Da sie to jakoś naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem z nie wiem czy z monitorem czy z czymś innym ale dzieje się tak tylko gdy np. widzę pulpit czy siedzę na necie, gdy gram nie ma problemów a mianowicie :

Jakoś u góry monitora widzę to co powinienem ale jest to takim przetłuszczonym i trochę zamazanym drukiem napisane, nie wiem czego to może być wina ale dzisiaj instalowałem FIFE 09 i się rozdzielczość jakoś dziwnie zmieniła ale tylko w grze i od tego czasu tak jest, rozdzielczość jest ustawiona tak jak zawsze czyli : 1440 na 900 pikseli
wcześniej przy tej rozdzielczości wszystko wyglądało normalnie i działało bez problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam starą kartę graficzną GeForce 7300 GS i przy graniu w gry "bardziej wymagające" wyskakują artefakty tylko takie na cały monitor lub "ekran śmierci" jest jakaś szansa na zreanimowanie jej ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się