PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2009 o 15:14, Nufiko napisał:

A czy w BIOSie wyłączyłeś startowanie po dostaniu zasilania, miałem kiedyś coś podobnego
i wyłączenie tej opcji pomogło.


Niestety przy kompletnym sprzęcie komp nie wstaje i do biosu się dostać nie mogę - podłączam zasilanie, komp od razu startuje, ale obrazu nie ma no i piszczy. Tak samo piszczy jak do płyty nie jest nic podpięte, oprócz pocka, wiatraka na radiatorze procka i zasilania płyty.

sig. - odłączyłem wszystko, przycisk power w pierwszej kolejności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pliki wymagane do prawidłowego działania systemu windows zostały zastąpione nie rozpoznanymi wersjami. Aby zapewnić stabilność systemu windows musi przywrócić oryginalne wersje tych plików. Wkładam płytkę z windy i pisze że nieprawidłowa płytka... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 22:27, Bartuc napisał:

> A czy w BIOSie wyłączyłeś startowanie po dostaniu zasilania, miałem kiedyś coś podobnego

> i wyłączenie tej opcji pomogło.

Niestety przy kompletnym sprzęcie komp nie wstaje i do biosu się dostać nie mogę - podłączam
zasilanie, komp od razu startuje, ale obrazu nie ma no i piszczy. Tak samo piszczy jak
do płyty nie jest nic podpięte, oprócz pocka, wiatraka na radiatorze procka i zasilania
płyty.


A takie pytanie czy sprawdzałeś co to piszczenie oznacza, bo ono często dość jednoznacznie potrafi określić problem. Tu masz wyjaśnienie: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1235473.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 23:31, Maciek2194 napisał:

Czy gdzieś w kompie są przechowywane informacje o otwieranych stronach internetowych
w Internet Explorerze?

jak najbardziej, nazywa się to historia. A w pamięci podręcznej są nawet kopie ostatnio oglądanych stron (coby je szybciej wczytać jak zdecydujesz się tam wrócić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem ze stacją cd-rom. Chcę podłączyć do komputera drugi dysk twardy. Tak więc odłączam jeden z dwóch cd-romów i zamiast niego podłączam dysk. Jednak gdy to robię komputer czyta oba dyski twarde, lecz w ogóle nie wyszukuje cd-romu. Dodam jeszcze, że dysk twardy który podłączam jest podpięty do tej samej taśmy co cd-rom. Wie ktoś może co należy zrobić żeby wszystko działało poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko
Czy jakiś kodek Audio może powodować w grach jakiś zgrzyt dźwięku , czy jakieś strzelanie w głośnikach czy też zanikanie dźwięku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 20:28, Misquamaqus napisał:

Zresetuj bios. Blad odnosi sie do karty dzwiekowej. Nie wiem czy korzystasz ze zintegrowanej
karty czy z osobnej.



Wszystko pięknie, łdanie.. Zrobiłem reset biosa tak jak mówiłem i dalej się wyświetla błąd..;/ (mam wbudowaną, przy płycie kartę dźwiękową czyli chyba zintegrowaną..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 16:19, Crew 900 napisał:

Czy jakiś kodek Audio może powodować w grach jakiś zgrzyt dźwięku , czy jakieś strzelanie
w głośnikach czy też zanikanie dźwięku ?


Może. Może powodować zniekształcenia, zanikanie dźwięku, zgrzyty, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się