PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Mam nastepujące problemy z moim nieszczęsnym PC-tem.
Pierwszy jaki to jest że słyszę dwa piknięcia ze strony biosu podczas normalnej pracy tzn Pik--Pik mam Bios Award-Phoenix.
Drugi to to, że okienka same mi się uruchamiają mojego komputera albo foledrów, okienka gg mi się same wyłączają itp. Skanowałem komputer kilka razy i nic Avirą skonfigurowaną oraz Spy-botem i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Format dobry na wszystko xD.A tak serio co do tych okienek to zdecydowanie wygląda na worma a ze scanowales to niewiem co sie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym o danie mi linku do sterowników ekranu czy jakoś tak do karty graficznej ati radeon HD 2600 seriers
poszukałbym sam ale na angliku sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik , cały czas miałem taki z XP
Otóż , mam ustawione max dźwięk , ale dźwięki klikania słabo słychać nie wiem czemu , w grach otoczenie normalnie słychać , tylko już strzelanie to już za głośno nie wiem czemu .
Jak z tym się uporać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wyjaśnić czemu mam napisane że dysk ma wolne 5 GB z 465, a po zaznaczeniu wszystkich folderów dysku mam zajęte 400GB? Poza tym ostatnio często mam bluescreeny:
INTERRUPT EXCEPTION NOT HANDLED
SYSTEM SERVICE EXCEPTION
PAGE FAULT IN NONPAGED AREA
IRQL NOT LESS Or EQUAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starszy mój ma pewien problem z kompem. Wszystko chodzi idealnie, jest tylko jeden problem - komp co jakiś czas się resetuje. To na pewno nie karta graficzna, bo sprawdzone, chyba, że slot zepsuty. Co może to powodować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:33, JayL napisał:

Starszy mój ma pewien problem z kompem. Wszystko chodzi idealnie, jest tylko jeden problem
- komp co jakiś czas się resetuje. To na pewno nie karta graficzna, bo sprawdzone, chyba,
że slot zepsuty. Co może to powodować?

Tuż po ressecie wejdź do biosu i sprawdź temperatury, coś się pewnie przegrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 19:22, sig. napisał:

> Starszy mój ma pewien problem z kompem. Wszystko chodzi idealnie, jest tylko jeden
problem
> - komp co jakiś czas się resetuje. To na pewno nie karta graficzna, bo sprawdzone,
chyba,
> że slot zepsuty. Co może to powodować?
Tuż po ressecie wejdź do biosu i sprawdź temperatury, coś się pewnie przegrzewa

Wydaje się to być mało prawdopodobne, bo po pierwsze nie jest to zależne od wykorzystania zasobów (SupCOm chodzi i nic, następnego dnia włączam kompa, firefoxa i bluescreen po 3 min., a po drugie mam CM Cosmos S i Mugena na niekręconym procesorze. A jak włączyć pokazywanie plików ukrytych w Viście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 00:07, S.V.P.A.M napisał:

Potrzebuję konkretnej listy procesorów 64-o bitowych intela. Wiem lamowato pytam.


A konkretniej? Są procesory do komputerów klasy PC jak i laptopów. Proponuję udać się na stronę Intela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 09:30, myniekka napisał:

> Potrzebuję konkretnej listy procesorów 64-o bitowych intela. Wiem lamowato pytam.


A konkretniej? Są procesory do komputerów klasy PC jak i laptopów. Proponuję udać się
na stronę Intela.


No właśnie byłem na stronach intela. I wszędzie mi pisze że wszelkie ich procesory mając zestaw instrukcji EM64T tylko emulują tak naprawdę 64-o bitowość. Chyba że źle zrozumiałem. Ale jeśli dobrze to co... niema procesora 64-o bitowego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 10:43, S.V.P.A.M napisał:

zestaw instrukcji EM64T tylko emulują tak naprawdę 64-o bitowość. Chyba że źle zrozumiałem.
Ale jeśli dobrze to co... niema procesora 64-o bitowego ???

techniczne rzecz biorąc akurat w przypadku architektury x86 są to procesory 32 bitowe "rozbudowane" do 64 bitów, dzięki czemu mogą działać w obu trybach (a co za tym idzie działa na nich 32 2 bitowy os i takież oprogramowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2009 o 13:44, sig. napisał:

techniczne rzecz biorąc akurat w przypadku architektury x86 są to procesory 32 bitowe
"rozbudowane" do 64 bitów, dzięki czemu mogą działać w obu trybach (a co za tym idzie
działa na nich 32 2 bitowy os i takież oprogramowanie)


Czyli w zasadzie fizycznie 64-o bitowego proca niema w ofercie intela. Hmmm Chyba czegoś nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem kiedy se gram w world of warcraft to mi sie czasami komp zawiesza po zrestartowaniu pojawia się komunikat że sterowniki do ekranu moze mi ktos dac mi link do tegiego sterownka mam karte fraficzna radeaon 2600 HD seriers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się