PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Witam

Wczoraj zepsuł mi się komputer. Otóż jak chce wejść do windowsa (wszytsko sie uruchamia itp) gaśnie mi ekran i nie mogę nic zrobić, pomimo,że komputer dalej działa (nie ma obrazu). Obraz mam jedynie na trybie awaryjnym windowsa. Komputer robił debugowanie dysku, ale to nic nie daję. Mogę tylko być na trybie awaryjnym z rozdzielczością 640 na 480 :( Sprawdzałem czy to wirus, ale to nie to jest przyczyną problemu.

proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 13:51, Ryan-Kam napisał:

Witam

Wczoraj zepsuł mi się komputer. Otóż jak chce wejść do windowsa (wszytsko sie uruchamia
itp) gaśnie mi ekran i nie mogę nic zrobić, pomimo,że komputer dalej działa (nie ma obrazu).
Obraz mam jedynie na trybie awaryjnym windowsa. Komputer robił debugowanie dysku, ale
to nic nie daję. Mogę tylko być na trybie awaryjnym z rozdzielczością 640 na 480 :(
Sprawdzałem czy to wirus, ale to nie to jest przyczyną problemu.

proszę o pomoc !


Sterownik Siadł , Btw. płyta wydaje jakieś dźwięki podczas startu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma problema. Zostawił rodzince kompa i jego siostra nie umiała zsynchronizowac myszki bezprzewodowej z nadajnikiem, więc skombinowała sobie przewodową i podłączyła. Jednak i ona nie działała, więc z powrotem podłączyła bezprzewodówkę, lecz teraz przy restarcie systemu zawsze przed ładowaniem Windy po "Veryfing Data Pool" czy coś takiego włazi napis "Aplikacja EES jest wyłączona, proszę ją włączyc! Aby kontynuowac nacisnij klawisz" lecz na żaden przycisk nie reaguje i nie idzie dalej. Co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z laptopem. Nie wiem o co chodzi może ktoś miał podobny kłopot, a może to wina laptopa i trzeba go oddać na gwarancje. Mianowice gdy piszę w różnych aplikacjach kursor przeskakuje mi w inne miejsca, np. z początku wersu do środka kartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam jeszcze to: http://www.allegro.pl/item724226925_linksys_wag200g_e1_przejsciowka_rj11_na_rj45.html
Cus widze, ze sprzedajacy przedstawil to jako dedykowane dla 1 routera.
Dla czystego spokoju ducha pytam - bedzie dzialac na innym? (przypominam - moj router to D-Link DIR-300, a moj problem polega na tym, ze ze strony gniazdka mam miejsce na 4 zylowy kabel (bodajze RJ11), a na urzadzeniu mam slot na 8 zylowy(RJ45))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 18:56, Desann235 napisał:

Kurde. Coś źle przycisnąłem na kompie i teraz jak włączam menedżer zadań pokazuje mi
się coś takiego jak na zdjęciu. Wie ktoś co z tym zrobić?


Kliknij 2 razy w miejsce powyżej paska tam gdzie Użytkownik, Stan itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrzut pamięci powiadasz? No to wyciągnij płytki z RAM-em, i przedmuchaj zarówno ich złącza jaki gniazdka. Pewnie kurz się dostał i zakłócenia wprowadza. Biorąc pod uwagę ten sam adres istnieje też niestety możliwość że któraś jest uszkodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem i prosze o pomoc....mianowicie rok temu kupowalem kompa...i placilem za nagrywarke dvd z lightscribem...ale nie uzywalem dziadostwa az do dzisiaj...po drodze pare reinstalli systemu bylo...i jakiez jest moje zdziwienie gdy nie moge wypalic plyty lightscribem...komp zachowuje sie jakbym mial zwykla nagrywarke...moze nie instaluje jakos sterownika albo co??? skad sciagnac sterownik dla visty 64 bo jakis sciagnalem to komp mi sie wieszal....(a moze jakos da rade sprawdzic czy mam lightscribe''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 19:04, Pawlo09 napisał:

Może byś opisał bardziej w szczegółach ten problem?

Kiedy się przenosi plik z okna do okna(z dyskietki czy cd-romu na HDD) to następuje kopiowanie i jak wiemy jest oczywiste ale u mojego kolegi od pewnego czasu tak się nie dzieje a powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witom,
mam pytanie z innej beki :)

Jak nazywa się ta stronka, gdzie można sprawdzić czy dana gra wejdzie i czy komputer chociaż trochę spełnia wymagania? Ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 21:03, Budep napisał:

Jak nazywa się ta stronka, gdzie można sprawdzić czy dana gra wejdzie i czy komputer
chociaż trochę spełnia wymagania? Ktoś kojarzy?


http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest <- o to chodziło?
Ale za bardzo wynikami bym się nie przejmował - na starym komputerze twierdził, że ani Dark Mesiaha ani WH40k:DC nie odpalę, a obie poszły bez problemu (no, może DM trochę ciął :P). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się