PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Programik stwierdzil, ze moj win 7 64 bit nie nadaje sie do niczego. Zadna gra nie powinna odpalic.Poza tym musze kupic jakiegos radka, bo gtx 285 jest za slaby wedlog tego testu :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gdy zmieniam opcje nagrywanie dźwięku na mikrofon z kamery internetowej po kliknięciu Zastosuj opcja nagrywania wraca na domyślne urządzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kompem...
Podczas wyłączania komputera pojawia mi się blue screen z błędem 0x0000000A. Czytałem trochę na necie o tym błędzie i piszą że problem ze sterownikami lub z ustawieniami biosu. Nie chce grzebać w biosie bo się mało znam. Może miał ktos podobny problem i zna rowiązanie?

PS: Teraz tak patrze w menadżer i pisze że nie ma sterowników "kontroler magistrali zarządzania systemem".. Co to wogole jest? I czy może wywoływać problem? Ew. skąd wziąć stery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączam komputer i albo od razu albo za jakiś czas nagle się wyłącza, ale sam komputer tak nagle po czym nie chce się ponownie włączyć. Za 1 razem wyłączył się , próbowałem włączyć i nic, dopinałem kabel zasilający i nic, wypiąłem i wsadziłem ponownie i się wyłączył... znów się wyłączył więc znowu próbuję włączyć i ruszać kalem i nic, odłączam od komputera i podłączam i też nic więc odłączam od kontaktu i podłączam - pomogło, za 3 razem wszystko powtórzyłem aż do odłączenia od kontaktu co tym razem nie pomogło, (muszę szybko pisać bo zaraz znowu się wyłączy...) więc podpiąłem go do innego kontaktu ii... pomogło ! Ucieszyłem się, że pewnie przedłużacz był zepsuty ale 4 raz się wyłączył i ponownie nic wcześniejsze nie pomogło... wkurzyłem się i wymieniłem wg kabel ii... pomogło ! Włączył się i... od razu wyłączył. Mam pewność, że to nie jest wina kabla :-) Więc czego ? Zasilacz się nie spalił bo teraz właśnie piszę z tego kompa w strachu, że w każdej chwili może się ponownie wyłączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:45, Cierpik182 napisał:

/.../

Spróbuj przywrócić ustawienia początkowe w BIOS-ie. Może jakieś napięcia, albo temperatury
skaczą.


Teraz jeszcze zauważyłem, że wyświetlacz na obudowie gdzie jest podana temperatura, godzina itd się nie świeci. Ma to jeszcze jakieś znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy wszystkie kabelki masz dobrze podłączone. Pewnie kabelek zasilający od panelu w obudowie się poluzował (nie powinno to mieć nic wspólnego z wyłączaniem się kompa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem sam sie rozwiązał:

Kiedy pierwszy raz instalowałem windowsa to nie kopiowało mi niektórych plików. Dlatego ten błąd się pokazywal.

Kiedy drugi raz instalowałem windowsa to kopiowało wszystkie pliki. Później było wszystko ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:50, Cierpik182 napisał:

Sprawdź czy wszystkie kabelki masz dobrze podłączone. Pewnie kabelek zasilający od panelu
w obudowie się poluzował (nie powinno to mieć nic wspólnego z wyłączaniem się kompa).


Nie mam wg dostępu do tego panelu od wewnątrz...

>Spróbuj przywrócić ustawienia początkowe w BIOS-ie. Może jakieś napięcia, albo temperatury skaczą.

Tzn ? I co to da ?

Przed chwilą mi się też wyłączył komputer i wszystkie kabelki ruszałem itd. i nic, nie chciał się z powrotem włączyć. Wyłączyłem przedłużacz (Tzn. przycisk nacisnąłem xD - tak dla ścisłości ;D) i od razu włączyłem i komputer się włączył. Daje to jakieś naprowadzenie dlaczego tak się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym kompie pojawia mi sięblue screen z błędem 0x000000C5 a na drugim i z błędem 0x0000004E.. Co jest? Jak mam to naprawić? Czytałem trochę w google nic z tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

>Tzn?
Wejdź w BIOS i wybierz coś takiego jak przywróć ustawienia początkowe (najczęściej odpowiada za to któryś z klawiszy F1-F12)

>I co to da?
jak mi się komp wyłącza jak Tobie to tak na wszelki wypadek to robię ;)

EDIT:Jeśli nic wcześniej w BIOS-ie nie grzebałeś to nie masz co się bać przywracania ustawień początkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się