PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Na moim laptopie na którym mam viste chce zainstalować Daemon Toolsa, kiedy chce to zrobic to wyskakuje mi "NSIS Error" oto treść tego błędu: "Installer integrity check has failed. Common causes include incomplete download and media. Contact the installer''s author to obtain a new copy."
A co najlepsze tak nie dzieje sie tylko z jednym plikiem instalacyjnym, ściągalem z neta kilka wersji Daemona dla Vista i ciągle wyskakuje to samo ;/
Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa problemy, pierwszy zwiazany jest z podkręcaniem proca. Gdy podkrece proca komp włącza sie bez problemow,nie zawiesza sie ani nie przegrzewa,ale gdy go wyłącze to musze znów manualnie podkrecac procesor i jest to troche denerwujace bo trzeba tak robic przy kazdym włączaniu:(( drugi problem to znikajace miejsce na dysku, mam dysk podzielony na 4 partycje, PARTYCJA C jest systemowa i ma ona ok 15Gb. Jestem 2 tyg po reinstalce i zostało mi 300MB wolnego miejsca na dysku, wszytskie programy instaluje na F, na c mam tylko system i ster. Windows zajmuje mi 5 Gb a program files ok 1 Gb to gdzie jest to 8Gb :((?? bardzo prosze o pomoc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś problemy z głosem w grach. Otóżw paru grach, jak główne postacie coś mówią to nie słychać głosu. Również ten problem mam w PESie że nie słychać komentatorów. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam takie pytanie. Gdzie mógłbym znaleźć coś takiego jak na tym obrazku, lub działające podobnie? http://img100.imageshack.us/img100/1412/mhp1.jpg

Muszę podpiąć dwa źródła dźwięku (tak jak tutaj, komputer i konsola) do jednego zestawu głośników. Głośniki 2:1 więc wystarczy mi stereo + bas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z pamięcią wirtualną, koszem, punktami przywracania systemu, tempami, plikami (nie skrótami do nich) na pulpicie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 10:12, mariowsad napisał:

może masz wyłączone głośniki?

To nie możliwe bo wszystkie inne głosy i efekty dźwiękowe słyszę tylko nigdy nie słyszę głosy głównych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 10:14, Ziggy napisał:

> może masz wyłączone głośniki?
To nie możliwe bo wszystkie inne głosy i efekty dźwiękowe słyszę tylko nigdy nie słyszę
głosy głównych bohaterów.

może pliki z dzwiękiem z gry ci się usuneły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 10:14, Ziggy napisał:

> może masz wyłączone głośniki?
To nie możliwe bo wszystkie inne głosy i efekty dźwiękowe słyszę tylko nigdy nie słyszę
głosy głównych bohaterów.

pewnie w ustawieniach coś ci się pochrzaniło spróbuj ustawić suwak na pozycję taką jak na zdjęciu wejdź w narzędzia diagnostyczne i tam to ustaw w zakładce dźwięki powinno już działać normalnie

20090925101852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 10:15, mariowsad napisał:

> > może masz wyłączone głośniki?
> To nie możliwe bo wszystkie inne głosy i efekty dźwiękowe słyszę tylko nigdy nie
słyszę
> głosy głównych bohaterów.
może pliki z dzwiękiem z gry ci się usuneły

Też raczej mało prawdopodobne bo w ten problem miałem już w paru gierkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 10:19, mariowsad napisał:

> > może masz wyłączone głośniki?
> To nie możliwe bo wszystkie inne głosy i efekty dźwiękowe słyszę tylko nigdy nie
słyszę
> głosy głównych bohaterów.
pewnie w ustawieniach coś ci się pochrzaniło spróbuj ustawić suwak na pozycję taką jak
na zdjęciu wejdź w narzędzia diagnostyczne i tam to ustaw w zakładce dźwięki powinno
już działać normalnie

Czaiłem wszystkie głośniki są włączone i głośność ustawiona na fulla. A na te narzędzia diagnostyczne to jak wejść bo szukam i znaleźć nie mogę.
PS: Nie wiem czy nie musiałbym może jakies stery ściągnąć czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Otwórz narzędzie diagnostyczne DirectX, klikając przycisk Start, wpisując w polu Wyszukaj polecenie dxdiag, a następnie naciskając klawisz ENTER.

nie nie trzeba sterowników to raczej tam musisz poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 12:51, mariowsad napisał:


Otwórz narzędzie diagnostyczne DirectX, klikając przycisk Start, wpisując w polu Wyszukaj
polecenie dxdiag, a następnie naciskając klawisz ENTER.

nie nie trzeba sterowników to raczej tam musisz poszukać

No dzięki. Wszedłem tak jak piszesz i mam ustawione tak jak u ciebie a problem dalej występuje. A jeżeli zainstalowa bymł OpenAl to pomogło by może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mój problem polega na tym , że ostatnio w grach pojawiały mi się dziwne paski i komp się zawieszał , pomagał reset. Teraz te paski są cały czas . Czy to awaria karty graficznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 15:26, 663marcin napisał:

Witam . Mój problem polega na tym , że ostatnio w grach pojawiały mi się dziwne paski
i komp się zawieszał , pomagał reset. Teraz te paski są cały czas . Czy to awaria karty
graficznej?

prawdopodobnie tak możliwe jest że karta się przegrzewa sprawdź jej temperatórę albo czy działa ci chłodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 15:26, 663marcin napisał:

Witam . Mój problem polega na tym , że ostatnio w grach pojawiały mi się dziwne paski
i komp się zawieszał , pomagał reset. Teraz te paski są cały czas . Czy to awaria karty
graficznej?


Na to wyglada.
Zaraz pojde do kuchni i sprobuje cos wyczytac z fusow odnosnie jaka to karta i reszta sprzetu.
Zmien sterowniki.
Sprobuj jeszcze wyciagnac karte z komputera, sciagnac chlodzenie i zmienic paste na gpu i pamieciach (jak pamieci sa chlodzone).
Jak nie pomoze, to zmien bios w karcie a jak to nie pomoze, to zanies karte do kolegi i sprawdz czy dziala.
Jak nie dziala, to karta zepsuta i tu nawet swiety turecki nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się