PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

możecie mi pomóc?? Nie mogę od dłuższego czasu usunąć głupiego antyvirusa mam avasta... nie ma wogóle ikonki odinstaluj, nigdzie nawet w dodaj lub usuń programy jak próbuję recznie odinstalować typu prawy usuń, pojawia się błąd że plik jest używany... Próbowałem to usunąć w regedid.exe i nic nie dało ponieważ też wyskakiwał błąd... CO MAM ROBIĆ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 11:55, mariowsad napisał:

możecie mi pomóc?? Nie mogę od dłuższego czasu usunąć głupiego antyvirusa mam avasta...
nie ma wogóle ikonki odinstaluj, nigdzie nawet w dodaj lub usuń programy jak próbuję
recznie odinstalować typu prawy usuń, pojawia się błąd że plik jest używany... Próbowałem
to usunąć w regedid.exe i nic nie dało ponieważ też wyskakiwał błąd... CO MAM ROBIĆ??????????????


Wykasuj pliki zwyczajnie, potem ręcznie usuń wpisy z rejestru albo jakimś reg cleanerem. Polecam TweakNow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 18:41, blacklio2 napisał:

wywal ikonę z traya ( koło zegara ) i wtedy uruchom deinstalację

nie mam w trayu ikonki... nie mam nigdzie ikonki antywirusa

NIŻEJ ZDJĘCIE PIERWSZE przedstawia folder na dysku z zainstalowanymi plikami od tego antywirusa których nie mogę usunąć

a obok błąd który wyskakuje gdy prubuję odinstalować ten program poprzez dodaj lub usuń programy

<b>CO MAM ROBIĆ ŻEBY TO BADZIEWIE WRESZCIE SKASOWAĆ???</b>

20091023202956

20091023203121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 13:02, Aurelinus napisał:

> możecie mi pomóc?? Nie mogę od dłuższego czasu usunąć głupiego antyvirusa mam avasta...

> nie ma wogóle ikonki odinstaluj, nigdzie nawet w dodaj lub usuń programy jak próbuję

> recznie odinstalować typu prawy usuń, pojawia się błąd że plik jest używany... Próbowałem

> to usunąć w regedid.exe i nic nie dało ponieważ też wyskakiwał błąd... CO MAM ROBIĆ??????????????


Wykasuj pliki zwyczajnie, potem ręcznie usuń wpisy z rejestru albo jakimś reg cleanerem.
Polecam TweakNow.

nie da się zwyczajnie wykasowĆ PLIKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artefakty pojawiające się na ekranie po jakimś czasie pracy przy komputerze + konieczność restartowania go (chociaż tak naprawdę wyłączenia, bo po restarcie znów będzie problem z obrazem) = konieczność wymiany karty graficznej, czy można coś z tym jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że się zwyczajnie przegrzewa, prawdopodobnie na wskutek zbyt dużej ilości kurzu na chłodzeniu karty (przy okazji usuń go też z reszty kompa, ja używam do tego odkurzacza z giętką, plastykową rurą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem z kartą graficzną. Ciągle gdy włączam kompa wyskakuje mi że karta graficzna jest nie podłączona. Ale po kilku próbach gdy już sie włączy próbuje odpalić jakąś grę ostatnio np. Władca Pierścieni Podbój a wtedy gra sie zawiesza i nie mogę odpalić żadnej innej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:57, S1G napisał:

Podejrzewam że się zwyczajnie przegrzewa, prawdopodobnie na wskutek zbyt dużej ilości
kurzu na chłodzeniu karty (przy okazji usuń go też z reszty kompa, ja używam do tego
odkurzacza z giętką, plastykową rurą).


Akurat wyczyszczenie kompa nic nie dało, ale wymiana sterowników już tak, wszystko jest w porządku. :) W sumie trochę spanikowałem, ale to był dość nieprzyjemny widok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 22:15, Dark_Kuba napisał:

Ja tez mam problem z kartą graficzną. Ciągle gdy włączam kompa wyskakuje mi że karta
graficzna jest nie podłączona. Ale po kilku próbach gdy już sie włączy próbuje odpalić
jakąś grę ostatnio np. Władca Pierścieni Podbój a wtedy gra sie zawiesza i nie mogę odpalić
żadnej innej gry.


1.) Jaka karta?
2.) Jaki zasilacz?
3.) Podłączyłeś do karty dodatkowe zasilanie?
4.) Od jak dawna masz ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer został zainfekowany jakimś świństwem prawdopodobnie z pendrive kolegi :/
Na dysk wlazło mi kilka trojanów pozbyłem się ich,ale teraz nie mogę otworzyć żadnego dysku wyskakuje mi : "otwórz za pomocą"
W jaki sposób się tego pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 12:30, Gordon92 napisał:

W jaki sposób się tego pozbyć?

To znane paskudztwo... Możesz przeskanować Kasperskim / Nodem 32 (oba wykrywają) albo ręcznie wywalić toto (chociaż nie ma pewności, że nie wlazło ci coś jeszcze).
Po włączeniu opcji ''pokazuj ukryte pliki i foldery'' oraz wejściu w lokalizację C:/ D:/ itd będziesz miał plik autoruna - wywal dziada. Gdzieś też podziewa się paskudztwo, podszywające się pod svchosta, prawdopodobnie będzie nazywało się svchcst - ikonka wygląda jak WMP. Wywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 13:05, szypek26 napisał:

> W jaki sposób się tego pozbyć?
To znane paskudztwo... Możesz przeskanować Kasperskim / Nodem 32 (oba wykrywają) albo
ręcznie wywalić toto (chociaż nie ma pewności, że nie wlazło ci coś jeszcze).
Po włączeniu opcji ''pokazuj ukryte pliki i foldery'' oraz wejściu w lokalizację C:/
D:/ itd będziesz miał plik autoruna - wywal dziada. Gdzieś też podziewa się paskudztwo,
podszywające się pod svchosta, prawdopodobnie będzie nazywało się svchcst - ikonka wygląda
jak WMP. Wywal.

W tym jest sęk, że ta opcja nie chce się akceptować jakby wirus blokował możliwość jej włączenia. Jeszcze raz spróbuje przeskanować kompa Kasperskym.
I najgorsze jest, żę za każdym razem kiedy skanuje kompa antywir coś nowego zawsze znajdzie. Chyba nie do usunięcia są:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 13:17, Gordon92 napisał:

W tym jest sęk, że ta opcja nie chce się akceptować jakby wirus blokował możliwość jej
włączenia. Jeszcze raz spróbuje przeskanować kompa Kasperskym.

O.. to coś nowego. Ja nie miałem problemu z ręcznym usunięciem

Dnia 24.10.2009 o 13:17, Gordon92 napisał:

I najgorsze jest, żę za każdym razem kiedy skanuje kompa antywir coś nowego zawsze znajdzie.
Chyba nie do usunięcia są:/

Ewentualnie możesz spróbować skanowania w trybie awaryjnym (o ile wtedy KAV działa) albo z płyty ratunkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pilna sprawa. Kupiłem Bitwę o Śródziemię 2, ale mam najgorszą nagrywarkę świata Samsung SH-182 D, i płyty mi nie czyta. W ogóle różne gry czyta, niektóre wcale, inne po paru próbach, ale nie o to chciałem zapytać. Chcę wiedzieć czy istnieje możliwość "połączenia" się z laptopem, na którym płyta działa i zainstalować gry przez sieć lokalną? Tak mi radzili koledzy, nie wiem jednak jak te 2 komputery ze sobą połączyć i czy to w ogóle możliwe. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się