PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2011 o 06:59, S1G napisał:

Tak, co do rysowania to podejrzewał bym raczej pudełko na płytę

A dlaczego pudełko? Przecież to najlepsze miejsce na przechowywanie płyty. Etui się do tego nie nadaje, zostaje pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 09:19, barth89 napisał:

A dlaczego pudełko? Przecież to najlepsze miejsce na przechowywanie płyty.

Tylko jak jest czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie znalazłem tematu wiec mam problem z drukarką HP F2180

Problem polega na tym ze 3 dni temu wyskoczył problem z jedna kasetą drukujacą, wiec kupiłem nowy tusz, wczoraj, dziś drukowałem i wyskoczył kilka chwil taki problem:
- są dwie kasety drukujące i ze z 2 jest problem, swieci się kontrolka na drukarce ze coś z kasetami i za zadne skarby nie znika, wiec nie moge drukować

Wydałem 100 zł i nadal jest probem z drukarka. Otóż kupowałem zamienniki Active Jet, drukarke mam ponad 3 lata i nigdy nie było problemu a teraz są 2 nowe tusze i jest jeszcze gorzej

Dziś kopiowałem i w trakcie 3 strony kopiowanej kartki robi kopie 2 dobre a wkąłdam nastepna kartke i kartka wychodzi czysta i po tym zaswieciła sie kontrolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogły zabrudzić ci się styki w karetce. Możesz mieć również uszkodzoną elektronikę lub samą stację. Najlepiej było by włożyć oryginalne tusze hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim temacie nikt za bardzo nie chcę odpowiedzieć, więc zapytam tutaj. Niedawno stałem się posiadaczem wieży Technics HD505. I mam problem. Podłączam wszystko jak należy a i tak nie ma dźwięku. Tak jakby jej nie wykrywało. Sterowniki do karty mam standardowe od MS. Może w tym tkwi problem? Zdjęcia wieży:
http://audio.mm-team.com/opis.htm,9474,Doskon...Y%20SS-H3600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis jeszcze drukowała, styki są czyste na tuszach.

A co są problemy z zamiennikami ?
Jeden tusz active jet a drugi tb

Nie wiem co robic dawac do naprawy, opyla się ?

najbardziej ze kase wydałem i nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie bardzo rozumiem...
Co ma ją wykryć...? Czy co ona ma wykryć?
Domyślam się, że chcesz podłączyć ją tak, aby odtwarzała dźwięk z komputera. NIc nie musi się ani czegokolwiek wykrywać. Musisz mieć przewód 2 x cinch <-> jack stereo 3,5mm. Jack podłączasz do zielonego gniazda w komputerze, cinche do gniazd z tyłu wieży (czerwone i białe, oznaczone jako "In" lub "Wejście"). Wówczas wieżę wystarczy przełączyć w tryb "AUX" i możesz cieszyć się dźwiękiem komputera odtwarzanym przez wieżę.

Jeśli o to chodziło, to tak powinieneś zrobić. Jeśli nie, to napisz o co właściwie chodzi (sformułuj poprawnie pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze najlepiej kupować tusze hp.
Co do naprawy to zależy ile ci zaśpiewają. Teraz drukarki są dość tanie tak że lepiej chyba będzie nową kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć słuchajcie mam problem z internetem z orange, moja mama wzięła najtańszy bez przewodowy internet dla firm, oprogramowanie się instaluję git itd... łączy się nawet dobrze, jak jest zasięg to super, ale jak przyjdzie do wchodzenie w przeglądarke to google się wczytują 10min, nie łączy się przez 3g tylko przez edge bodajże, jak go poprawie skonfigurować ? jest to modem e1752, internetu w ogóle nie da się przeglądać, bo często strony się nie wczytują, choć jest połączenie. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam problem z podkręceniem procesora Intel Core 2 CPU E4400.
Po wejściu do Bios i zmianie napięć na 1.32500 i zapisaniu komputer się zresetował i włączył tak jak powinien , po ponownym wejściu do Bios i Ustawięniu
CPU Clock - 10x
CPU Host Clock Control - Enabled
System Memory Multiplier - 2.66
System Voltage Control - Manual
I zmianie CPU Host Frequency ( Mhz) z 200 na 210 ( najlepiej powoli ) zapisałem i komputer się zresetował po chwili się włączył i znowu się zresetował (2x) po wejściu do CPU-Z nic się nie zmieniło , a gdy wchodzę do Bios to napisane jest przy CPU Frequency 2.10 GHz .
Wiecie może o co chodzi , dlaczego się nie chce procek podkręcić ? napięcia są dobre bo się zapisały.
Proszę o pomoc.
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proc działa niestabilnie, chociaż powinno się tak dziać dopiero, kiedy skatujesz Cepa OCCT (program przykładowy, chyba najlepszy).
Więc zapewne kiepską sztukę masz. Spróbuj jeszcze podnieść napięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 10:03, S1G napisał:

> A dlaczego pudełko? Przecież to najlepsze miejsce na przechowywanie płyty.
Tylko jak jest czyste.


To akurat się martwić nie muszę, bo brudnych nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i chyba ten temat będzie najlepszy... no to w skrócie, wyleciałem do Islandii robiłem zdjęcia telefonem samsung avilla(tragedia ale niestety nie miałem niczego innego dostępnego w tym czasie) potem przeglądałem zdjęcia poprzez telefon podłączony przez USB do komputera(win 7) i coś mi się ścięło, to odłączyłem go i jak podłączyłem to zamiast "phonecard" miałem "dysk wymienny H" i wszystko z niego poznikało mam tylko trzy foldery "Images,Sounds,Videos" i pliki "SThumbDB.tdb" "Found.000"(go chyba nie widać na PC) "ReadyBoostPrefTest.tmp"(go chyba też na PC nie widać). Wszystko zajmuje nadal tyle samo miejsca. Z zdjęciami z innego aparatu też miałem problemy, bo by przerzucić z niego zdjęcia na pena musiałem go formatować w jakimś NTFS...
Jakby coś było niejasne albo czegoś ważnego nie napisałem, bądź dopuściłem się jakiś rażących błędów w pisowni bardzo przepraszam... ciężki dzień i przygotowywania do powrotu do Polski robią swoje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, a mianowicie komputer nie chce się włączyć. Podczas włączania pozostaje na czarnym ekranie z kreską w lewym górnym rogu. Próbowałem już odłączyć komputer od zasilania, ale dzieje się to samo. Ktoś wie, o co chodzi? Wcześniej jedynym problemem był napęd, a nowy komputer mam tylko kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 09:36, Pepego napisał:

Mam problem, a mianowicie komputer nie chce się włączyć. Podczas włączania pozostaje
na czarnym ekranie z kreską w lewym górnym rogu. Próbowałem już odłączyć komputer od
zasilania, ale dzieje się to samo. Ktoś wie, o co chodzi? Wcześniej jedynym problemem
był napęd, a nowy komputer mam tylko kilka miesięcy.

W którym momencie się tak kreska pokazuje? były komunikaty biosu? dźwiękowe sygnały błędu (sławne "piszczenie" przy uruchamianiu komputera)? Jeśli kreska jest dopiero gdy system się uruchamia próbowałeś uruchomić inny (np darmową dystrybucję Linuksa typu live) z CD lub USB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach
Już, po wszystkim, ale dzięki za pomoc. Wtedy kreska pojawiała się w momencie, w którym powinien pojawić się (zamiast kreski) napis "LOADING OPERATION SYSTEM" . były komunikaty biosu? Nie, jedynie raklama płyty głównej, co się zawsze pokazuje. Chyba komputer nie chciał (lub nie mógł) doczytać windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wczoraj skończyła mi się subskrypcja anvytirusa Norton.
Dzisiaj, przed godziną, ciesząc się że udało mi się cudem zainstalować Mass Effecta odkryłem pewien problem, polegający na braku dźwięku. Sprawdziłem czy odtwarza dźwięk w filmach itp. ale niestety, przy próbie otworzenia filmu pokazuje się komunikat że jest "jakiś" problem z kartą dźwiękową, bądź inny program korzysta z niej... dziwne, co?
Restart komputera nie pomógł, więc teraz proszę o pomoc forumowiczów.
Czy są to momentalne skutki braku antywirusa, czy karta dźwiękowa naprawdę padła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec licencji na antywirusa mógłby co prawda odciąć cię od i-netu ale raczej nie od dźwięku (bo wirusów muzycznych (jeszcze) niema). Spróbuj ją wyłączyć w managerze urządzeń i włączyć z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 17:24, S1G napisał:

Koniec licencji na antywirusa mógłby co prawda odciąć cię od i-netu ale raczej nie od
dźwięku (bo wirusów muzycznych (jeszcze) niema). Spróbuj ją wyłączyć w managerze urządzeń
i włączyć z powrotem.


Niestety nic to nie dało. Musimy kombinować dalej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się