PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Taak, tylko że wcześniej tego nie musiałem robić. Nie ważne, czy otwieram winampa, firefoxa, czy jakąś grę, ciągle mi wyskakuje otwórz za pomocą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hmm........
Domyślem się, że dodatkowe zasilanie mobo podpiąłeś? Jeśli tak, to faktycznie mkogła płyta paść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkręciłem co mogłem i widzę, że sam tego nie zrobię, popukałem podmuchałem jak będzie buczeć to zrobię jak zwykle- lekko uderzę lapcioka:)
Jak się poniszczy to wtedy oddam do serwisu, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo przekroczyles limit danych na dany miesiac?


Napisalbys chociaz co DOKLADNIE masz za oferte, a nie mamy zgadywac i sobie szukac po ich stronie co ty tam masz 6mb neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy laser z myszki jest szkodliwy? Całe życie używałem myszek kulkowych, teraz kupiłem jakąś zwykłą laserową 4tech za 20 zł (stara kulkowa miała momenty, że zaczynała ciąć z niewiadomej przyczyny). Tak się zastanawiam bo kijowo jest jakoś zrobiona i w miejscu gdzie jest pokrętło występuje sporo luzu i wydobywa się tamtędy kolor czerwony (m.in odbija się lekko na monitorze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się popsuło i dysk d: wygląda tak jak na screenie. ktoś miał może co takiego i wie jak odzyskać dane? (nie da się zmienić nazw folderów ani plików, nie da się też otworzyć folderów)

20120312233903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 22:49, Nightdew napisał:

Czy laser z myszki jest szkodliwy? Całe życie używałem myszek kulkowych, teraz kupiłem
jakąś zwykłą laserową 4tech za 20 zł (stara kulkowa miała momenty, że zaczynała ciąć
z niewiadomej przyczyny). Tak się zastanawiam bo kijowo jest jakoś zrobiona i w miejscu
gdzie jest pokrętło występuje sporo luzu i wydobywa się tamtędy kolor czerwony (m.in
odbija się lekko na monitorze).


not sure if srs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kumpel ma problem z kompem podczas powrotu z hibernacji czy uśpienia.
Zacznijmy od początku, komp chodzi bez problemów cały czas, słody zaczynają się gdy uśpimy komputer lub wprowadzimy go w hibernację. Podczas "wstawania" jest wszystko ok logujemy się na użytkownika i po 2 sekundach bum, bluescreen. Jakieś pomysły? Ja bym stawiał na jakąś aplikacje albo windows....
tutaj link do screena http://www.imagebanana.com/view/u19w70gx/2012031420.00.00.jpg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gimp (darmowy), Photoshop (drogi, bardzo drogi).
Jestem w stanie wytłumaczyć, tylko jak się to robi w Photoshopie, ale wnioskuje, że go nie ma, a teraz na pewno nie kupisz programu za kilkaset/-tysięcy złotych.

@Maverick07
Do folderu (domyślnie) C:\Windows\Minidump zapisuje mu się dump pamięci. W tym pliku znajduje się dokładny opis problemu. Otworzyć można go programem "windbg" i sobie poczytać.

@Wszyscy
Czy ktoś, kto ma działający program do odczytywania dumpów, mógłby sprawdzić o co chodzi w moich 3? Jak włączam gry to wywala mi system pomimo spełniania wymogów minimalnych podanych na opakowaniu :)
Oto one: http://www.mediafire.com/?ngie5fdl2wjnepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Nie wiedziałem czy robić osobny temat, ale zapytam tutaj.
Problem jest także związany z grąi. Albowiem postadam staruteńką gierkę: MIG-29 Fulcrum od NovaLogic.
Mam uruchomionego MIG''a na obu komputerach (laptop i stacjonarny).
Oba komputery są podłączone do domowej sieci bezprzewodowej. Gdy zakładam ja serwer LAN, na laptopie widać go na liście serwerów ale gdy chce się dołączyć gra "zawiesza się" na chwilę po czym wyskakuje komunikat "connection timeout or invalid password" (hasła nie ustawiałem dla serwera). Gdy zakładam serwer na laptopie, stacjonarny komputer wogóle go nie widzi.
Adresy Ip są przydzielane automatycznie, dyski udostępnione, firewalle i antywirusy wyłączone a gra w inne gry na LAN''ie nie robi problemów...
Jakieś pomysły w czym może leżeć problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wykryciem dysku zew. na moim komputerze.

Dysk zew. kolegi, nie wiem jakiego producenta jest ten dysk, wiem tylko, że ma tę obudowę:

http://tbk.pl/product_info.php?cPath=&products_id=1505404&osCsid=5f810ec67342b15f3eef27fa41169072

Windows 7 Professional 32 bit
Najnowsze sterowniki i aktualizacje Windows są zainstalowane. W czym może leżeć problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 18:17, Zbicku napisał:

... W czym może leżeć problem?


Czy podłączyłeś obie końcówki usb do komputera? Na jednej może nie działać bo nie będzie miał wystarczająco prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się