PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Chodzi o plik ntdll.dll

Coś nie mogę zmienić/podmienić cały czas wywala, że potrzebuję uprawnień a przecież jestem na koncie administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 15:11, Crew_900 napisał:

Chodzi o plik ntdll.dll

Coś nie mogę zmienić/podmienić cały czas wywala, że potrzebuję uprawnień a przecież jestem
na koncie administratora.

może w trybie awaryjnym się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, muszę wymienić zasilacz i mam wątpliwości co do kompatybilności starego z nowym. Czy tego: http://www.agito.pl/zasilacz-chieftec-gps-550ab-a-550w-221-43645.html zamienię spokojnie na ten: http://www.agito.pl/zasilacz-silentiumpc-deus-g1-80plus-bronze-600w-221-657095.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=657095 ? Głównie chodzi mi o ilość wtyczek i złączy, bo moc i tak jest większa o 50W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 22:20, zerohunter napisał:

Masz na mailu, zapisałem przez google Chrome i wygląda na to że całe.

mi wywala błąd przy otwarciu pliku

20130516222426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 20:46, Maurycy_69 napisał:

Potrzebuję zapisać ten pdf na dysku i kurde nie mogę sobie z tym poradzić..
http://students.mimuw.edu.pl/SR/prace-mgr/karczynski/akarczynski.pdf
jak zapisuję normalnie to po otwarciu wywala błąd, a jak drukuję wirtualną drukarką do
pdf to są same puste strony. ma ktoś pomysł?


Mi przy próbie otwarcia tego w przeglądarce wywala błąd. Może spróbuj innego programu np. Foxitreader.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję, pomocy (3tyg temu) robiłem formata, od 4 dni po włączeniu komputera bardzo jest spowolniony gdy włanczam internet jest cisza i po 4 minutach działa ale dalej się wiesi :/ po jakimś czasie działa sprawnie, czy jest jakiś programik darmowy który by sprawdził co mu dolega nie chce mi się co 3 tyg robić formata systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami / niezbyt często / po starcie kompa pojawia mi się przez chwilę czarny ekran z migającą, białą kreseczką - co to może być?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze taki problemik, że strony typu Interia, WP czy Filmweb długo mi się ładują - główne strony wchodzą ale gdy wchodzę w jakiś temat, np. na Interii to długo ładuje mi się nagłówek i boki z reklamami a nawet gdy się załaduje to kółeczko u góry wciąż się kręci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co jakiś czas, bez powodu monitor (IIYAMA PL B2475HDS ) gaśnie, żaden przycisk nie działa etc. Tak jakby go odłączyło z zasilania. Muszę wyłączyć kabel zasilający, poczekać z 5 minut i włączyć, wtedy wszystko powraca i jest ok. (Za jakiś czas problem powraca, z każdym następnym"kraszem" występuje coraz częściej). O co chodzi? Czasami przed kraszem ekran jest cały "fiołkowy" (kolor), dosłownie na 0.1 sekundy. Kompa mam od początku stycznia i nagle się to pojawiło z miesiąc temu. Nic w systemie nie zmieniałem. Mam najnowsze sterowniki do wszystkiego. Komp dobrze chodzi, nie grzeje się, nie ma z nim żadnych problemów (poza właśnie tym monitorem). Pełna specyfikacja kompa:

i5-3570K, 3.4GHz
Asus GTX670
2x8GB 1600MHz CL9 G.Skill Ripjaws X na profilu XMP 1.2
ASRock Z77 EXTREME4
SSD Samsung 128GB systemowy
Be Quiet! PUREPOWER L8 730W
Windows 7 Professional 64bit

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pilną sprawe - musze wiedzieć jak włączyć scenę filmowa od danej minuty i sekundy w programie ALL PLAYER. Proszę o szybką odpowiedź. Dziekuje zgóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam walnięty monitor. Spróbuj podłączyć go do innego komputera i zobacz czy bedzie podobny przypadek, jak tak to wal go na gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 18:20, Nufiko napisał:

Podejrzewam walnięty monitor. Spróbuj podłączyć go do innego komputera i zobacz czy bedzie
podobny przypadek, jak tak to wal go na gwarancję.


Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź od miesiąca (wczoraj tylko upnąłem).
Zmieniłem kabel na HDMI, ładniej wszystko wygląda ale nadal wywala po jakimś czasie. Kondensatory i cała płyta gł. zdrowe i zimne 30 stopni niezmiennie. Zaktualizowałem bios (UEFI), wczytałem wszystkie ustawienia domyślnie. A co z zasilaczem? Jestem zielony jeśli chodzi o wszystkie te napięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś takiego. Jak dzisiaj po raz pierwszy włączyłem kompa, to obraz był jakiś ciemny. Sprawdziłem ustawienia monitora - takie same jak wcześniej. Zwiększyłem jasność i kontrast i chciałem to tak zostawić, ale teraz kiedy komp się włącza, to logo Windowsa i ten początkowy ekran ładowania jest strasznie jasne, przyciemnienie obrazu jest widoczne, następuje po zalogowaniu.

Ostatnio przeinstalowałem sterowniki do karty graficznej na czysto - wywaliłem stare, użyłem tych driver sweeperów itd, zainstalowałem 314.22 WHQL. Może to ma jakiś wpływ, ale wątpię, w panelu sterowania Nvidii mam "other applications control color settings".


Monitor LG M227WDP
Karta graficzna Zotac GeForce GTX 275
Windows 7 64 bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 18:32, Wahgaroth napisał:

Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź od miesiąca (wczoraj tylko upnąłem).
Zmieniłem kabel na HDMI, ładniej wszystko wygląda ale nadal wywala po jakimś czasie.
Kondensatory i cała płyta gł. zdrowe i zimne 30 stopni niezmiennie. Zaktualizowałem bios
(UEFI), wczytałem wszystkie ustawienia domyślnie. A co z zasilaczem? Jestem zielony jeśli
chodzi o wszystkie te napięcia.


Jak pisałem sprawdź monitor na innym komputerze bo mi wygląda na problem z samym monitorem a nie komputerem, bo jak zrozumiałem to musisz wyciągnąć kabel zasilający monitora a nie komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 19:29, Nufiko napisał:

> Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź od miesiąca (wczoraj tylko upnąłem).
> Zmieniłem kabel na HDMI, ładniej wszystko wygląda ale nadal wywala po jakimś czasie.

> Kondensatory i cała płyta gł. zdrowe i zimne 30 stopni niezmiennie. Zaktualizowałem
bios
> (UEFI), wczytałem wszystkie ustawienia domyślnie. A co z zasilaczem? Jestem zielony
jeśli
> chodzi o wszystkie te napięcia.

Jak pisałem sprawdź monitor na innym komputerze bo mi wygląda na problem z samym monitorem
a nie komputerem, bo jak zrozumiałem to musisz wyciągnąć kabel zasilający monitora a
nie komputera.


Dobrze zrozumiałeś. Na drugim kompie to samo. Teraz to już tylko gwarancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 16:59, Wahgaroth napisał:

Dobrze zrozumiałeś. Na drugim kompie to samo. Teraz to już tylko gwarancja?


No chyba że chcesz sam grzebać w bebechach monitora i stracić gwarancję. Bo z tego co pisałeś na innym kablu jest to samo więc to nie problem kabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam dziwne problemy z internetem ...
występują one nieregularnie, np. Interia wczytuje się szybko ale gdy wchodzę na jakiś odnośnik / temat na portalu to wczytuje on się tak, ze przez długi czas nie ma nagłówka, bocznych reklam i logo Interii - podobnie jest, np. na stronie CD Action / temat wczytuje się bez bocznych reklam, które, podobnie jak na Interii, wczytują się dosyć długo / lub jedno z moich for wczytuje się nawet ok. minutę / ale to tylko dzisiaj /.
Myślałem, ze to jakiś wirus ale u siostry, która ma laptopa i ten sam internet / mamy routher / jest tak samo, a Ona raczej wirusów nie ma
czy to może być wina internetu / dostawcy internetu?
dodam jeszcze, że nie wszystkie strony mają takie problemy, tylko ich część - wiele innych działa poprawnie i ładuje się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że przy długim ładowaniu się strony u dołu pisze, np. " Oczekiwanie na emisja.adsearch.pl... " lub " Oczekiwanie na adsearch.adkontekst.pl... "
wyczytałem, że jest to problem z serwerem / serwerami? - to by tłumaczyło, że dotyczy to tylko wybranych stron i for, min. Interia, Onet, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się