PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

mam pytanko czy taki komputerek jak tu:
Zasilacz do obudowy Chieftec (GPS-450AA-101A) 450W bulk
2x Corsair Value Select DDR2 512MB 533MHz
Gigabyte GA-M51GM-S2G + AMD Athlon 64 3000 box
GeForce 7600 GS Galaxy 256MB HDTV & DVI (400/800 2.5ns) (PCI-E) Passive
Dysk twardy mam ze starego kompa bo niedawno kupowalem

czy taki komputerek jest dosc dobrze zbilansowany chodzi mi o to czy zasilacz nie za slaby i czy ktorys z komponentow nie jest za slaby w porownaniu do reszty i czy ten procesor ma odblokowane mnozniki bo o to mi glownie chodzi bo rozni sie od mocniejszych wersji tylko mnoznikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy rodzaj chlodzenia(radiator+wentylator) zalezy tez od zasilacza??
wzialem od kumpla jego coolera i wpialem pod swoj procek amd sempron 2.4ghz wejscie socketA na plycie to samo co u niego i probowalem porownac temperature ale nie chcial mi ruszyc system
po kilku sekundach od uruchomienia nastepuje samowylaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wentylator jest podłączony do tego samego gniazdka na płycie co twój? Jest zabezpieczenie, że jak wentylator procka nie pobiera prądu to się system nie włączy (naturalnie można je wyłączyć w biosie, np w przypadku gdy mamy chłodzenie wodne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej jest problem....

nastepujacy

coś sie pokickao z GG widze statusy innych widze co do mnie piszą ale jak sam do kogoś napisze czy odpiszena wiadomość to im nic nie pokazuje ze pisze... zainstalowałem 7.6 ale szybkoodinstalowałem bo sie wieszało . po za tym te radio jest taki badziew.. dobra.. wiec zaisnatlowałem 7.0 wsadziłem do innego folderu i to samo... czy ktoś moze mi powiedziec co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:22, Chester001 napisał:

coś sie pokickao z GG widze statusy innych widze co do mnie piszą ale jak sam do kogoś napisze
czy odpiszena wiadomość to im nic nie pokazuje ze pisze... zainstalowałem 7.6 ale szybkoodinstalowałem
bo sie wieszało . po za tym te radio jest taki badziew.. dobra.. wiec zaisnatlowałem 7.0 wsadziłem
do innego folderu i to samo... czy ktoś moze mi powiedziec co mam zrobic?


Nie bardzo wiem jak to rozwiązać, może całkiem usuń wszystkie wersje gg z kompa i zainstaluj na nowo. Może też masz coś połączeniem - może jest blokowane jakoś? A jak nie to radzę zainstalować Tlena. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2006 o 13:24, Galadin napisał:

Nie bardzo wiem jak to rozwiązać, może całkiem usuń wszystkie wersje gg z kompa i zainstaluj
na nowo. Może też masz coś połączeniem - może jest blokowane jakoś? A jak nie to radzę zainstalować
Tlena. ;)

całkowicie usunąć czyli jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:22, Chester001 napisał:

hej jest problem....



Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem: czy możesz wpisywać do okienka tekst? i tylko jak bierzesz "wyślij" to inni nie widzą co do nich piszesz?

Jeśli tak to napisz do administracji GG bo prawdopodobnie zablokowali Ci wiadomości wychodzące i pewnie uzasadniają to tym, że (w ich mniemaniu) rozsyłasz spam (mój kumpel tak miał...).

Całkowicie usunąć = odinstalować przez "dodaj-usuń" oraz wywalić folder GG z "Program files" i najlepiej pozbyć się wszystkich wpisów z rejestru.

BTW. tak jak mój przedmówca: jestem szczęśliwym userem tlena - i Tobie też to radzę :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:38, Bartuc napisał:

> hej jest problem....


Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem: czy możesz wpisywać do okienka tekst? i tylko jak bierzesz
"wyślij" to inni nie widzą co do nich piszesz?

Jeśli tak to napisz do administracji GG bo prawdopodobnie zablokowali Ci wiadomości wychodzące
i pewnie uzasadniają to tym, że (w ich mniemaniu) rozsyłasz spam (mój kumpel tak miał...).

Całkowicie usunąć = odinstalować przez "dodaj-usuń" oraz wywalić folder GG z "Program files"
i najlepiej pozbyć się wszystkich wpisów z rejestru.

BTW. tak jak mój przedmówca: jestem szczęśliwym userem tlena - i Tobie też to radzę :) Pozdrawiam
:)


no... zablokowali mnie.. bo niby klikalem w linki lub rozsyłałem www.... no wkurzyć sie można no.. przez te głupie dziewczyny one zawsze mi coś <CCCCCCCCCCCCCEENZURA> teraz musze czekac klika godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:38, Bartuc napisał:

Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem: czy możesz wpisywać do okienka tekst? i tylko jak bierzesz
"wyślij" to inni nie widzą co do nich piszesz?

Jeśli tak to napisz do administracji GG bo prawdopodobnie zablokowali Ci wiadomości wychodzące
i pewnie uzasadniają to tym, że (w ich mniemaniu) rozsyłasz spam (mój kumpel tak miał...).

BTW. tak jak mój przedmówca: jestem szczęśliwym userem tlena - i Tobie też to radzę :)


To nie jest w ich mniemaniu tylko wystarczyło że kliknął w link z kaczyńskim w adresie i otworzył w ie. teraz za pomocą gg sie wirus rozsyła w taki to śmieszny sposób i następnie do wszystkich znajomych z listy wysyłą znowu ten link a serwer gg blokuje bo niby sie spam rozsyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy dobrze działa założenie 3 modułów pamięci na płytę GA-K8NS, ajki jest procentowy skok jakości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro zasilacz sprawdzi profesjonalny fachowiec - ja po pomiarach miernikiem nie stwierdziłem spalania itp. - podczas podłączania kabla jest charakterystyczny syk - jakby przepięcie - możliwe że jednak coś na nim padło.
Jeśli tak się okaże będę musiał kupić nowy zasilacz - jaki polecacie poniżej 150 zł ?
Może coś takiego :
http://www.allegro.pl/item137601769_qtec_500w_big_fan_apfc_cichy_gwar_vat.html
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie seria feel ? stabilne napiecie :) zabezipeczenia i cicha praca :) modecom dobrze zrobil prace domowa :) i juz nie jest to taki badziew :) warto sie zastanowic nad 350 :) bo ma kable sata a tylko 1 wiatrak gdy 400 ma juz dwa wiatraki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 10:20, morthi napisał:

a dlaczego nie seria feel ? stabilne napiecie :) zabezipeczenia i cicha praca :) modecom dobrze
zrobil prace domowa :) i juz nie jest to taki badziew :) warto sie zastanowic nad 350 :) bo
ma kable sata a tylko 1 wiatrak gdy 400 ma juz dwa wiatraki...

Miałem 400W Tracera i się zjarał (chyba) więc mniejsza moc nie wchodzi w grę. Szukam czegoś dobrego, cichego, taniego, z PCF itp. (tak to tylko w Erze ;)
Mam podpięte 2 HDD (1sata), Grafikę 7600gs agp, tuner TV, soundblastera, Nagrywarkę i DVD (2 napędy), 2 x 512 Ram - więc trochę pobór mocy jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uhm :D przy takim konfigu to chieftec bedzie najtanszy i najlepszy :) - ja polecam tagany z serii easycon - moze sa troche drozsze :) ale na pewno sie na nich nie zawiedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się