PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2008 o 13:46, sig. napisał:

uuupsssss to może defragiem go? może jak sobie te pliki poukłada przestanie sektory gubić.......
pozatym można by też smart-a sprawdzić, np programem hdd smart everest też ma chyba taką
funkcję (jak dysk jest uszkodzony tutaj to wyjdzie)


Sprawdziłem jeszcze przy pomocy HDD Tune:

20081108172143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:30, MLODY2K6 napisał:

Jeszzce jedno. W jakiej rozdzielczosc chesz testy? FullHD czy tylko 1680x1050? tak zebys
nie byl poszkodowany...

Ale sie nakombinowalem....
Nie mam betoniarki :))) daj mi wynik przynajmniej na monitorze 22 cale a nie na telewizorze.


Lost planet: AA x 16 w sterownikch nvidi...AAx 16 Q + wszystko na max w Lost planet....

Pokaz swoje ?....

Ha...jak mnie przeskoczysz z AA x 16Q w sterownikach i AAx 16 m demku -> lost planet to pojde do kosciola....oczywiscie w niedziele :)).
Dawajh....

20081108172336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz juz mozesz w spokoju pujsc jutro do kosciola. AA Qx16 + AF16 + VSYNC i reszta max.
Sory Winetou ale Nvidia juz nie jest liderem na rynku kart graficznych. Szkoda ze to tylko 1680x1050 bo moja karta w FullHD jest jeszcze szybsza a Gtx260? hmm zostawie bez komenatzra... Milej Soboty i spaceru do kosciola.

20081108173604

20081108173640

20081108173740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu zrobiles prin screena w momencie w ktorym sie nic nie dzieje czyli na pcozatku testu. Prosze Cie nie szukaj sposobu zeby pobic mojego radka. kazdy se takie cos moze zrobic od razu zeby bylo jak najwiecej klatek. Moze chcesz Far Cry 2? Po za tym jest tak jak Ci pokazalem. W 3dmarku Cie bije ale neihc bedzie ze to testy syntetyczne chcesz gryprosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z moim blaszakiem. Mianowicie niektóre zapisywane ustawienia (np. hasła w przeglądarce) resetują się po ponownym włączeniu PC albo przeglądarki. Mam Mozillę Firefox 3.0.3. Podobnie jest w CS 1.6 - nie mogę dodać żadnego serwera do ulubionych, a ponadto dzisiaj wyczyściły mi się ustawienia i serwery, jakbym grę przeinstalował (wszedłem na serwer, chcę się ruszyć, męczę WSADa a tu nic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 18:31, MLODY2K6 napisał:

Czemu zrobiles prin screena w momencie w ktorym sie nic nie dzieje czyli na pcozatku
testu. Prosze Cie nie szukaj sposobu zeby pobic mojego radka. kazdy se takie cos moze
zrobic od razu zeby bylo jak najwiecej klatek. Moze chcesz Far Cry 2? Po za tym jest
tak jak Ci pokazalem. W 3dmarku Cie bije ale neihc bedzie ze to testy syntetyczne chcesz
gryprosze bardzo.


Taaa.....ja zrobilem caly test a nie tylko fotke.
Przeciez widac.

za ortografe se mozemy podac szlapy :)))

Leje radki......w kazdym tescie i grze :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 19:49, MLODY2K6 napisał:

Tak sobie wlasnie mozesz tlumaczyc, ale lepiej udawac glupiego i sie cieszyc niz siedziec
i byc smutnym. Lece do Kina narazie :D

>

Milego ogladania. :)

Do wtorku mam wolne....pokaz cos w czym ati jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytam w imieniu kumpla otóż kupił vga switch by przełączać się między komputerem a xboxem. Jego monitor ma rozdziałkę natywna 1920x1080 pikseli. Xbox ładnie to wykrył mimo switcha, a windows ze switchem ma problem, bo nie wykrywa tej rozdziałki są tylko w proporcjach 4:3 i 16:10, gdy podłączymy monitor bez switcha ładnie wykryje monitor benq i rozdzielczości jakie obsługuje. Istnieje jakiś sposób by na sztywno ustawić w xp rozdzielczość i by nie odpytywał sprzętu jaką rozdzielczość obsługuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem z kompem(nie wiem czy w dobrym temacie się udzielam):jak uruchamiam jakąś grę to czekam chwile,jest czarne tło i się komp resetuje.I mam pytanie czy to wina sterownika do karty graficznej czy z jakiegoś innego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 20:14, edeusz napisał:

Mam taki oto problem z kompem(nie wiem czy w dobrym temacie się udzielam):jak uruchamiam
jakąś grę to czekam chwile,jest czarne tło i się komp resetuje.I mam pytanie czy to wina
sterownika do karty graficznej czy z jakiegoś innego powodu?


podkręcałeś sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydować się czy w końcu chcesz formatować c czy d bo w tym samym poście najpierw piszesz że do formatu jest c, a potem pytasz jak sformatować d... jeśli wybierzesz d to nawet z poziomu windowsa można, jeśli zaś c będziesz musiał użyć innego systemu ew managera partycji z bootowalnej płycie (mogą być te z instalatorów Windowsa albo Linuksa). Na c masz najprawdopodobniej system operacyjny, a on przecież sam siebie usunąć nie może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo sie nie chce wlaczyc gra, albo raportowanie błędu i takie tam... Kiedyś pisałem któremuś z gramowiczów to powiedział że wina labo sterowników albo zasyfienia... Sterowniki sprawdziłem... Dziś się wkurzyłem bo mi gry nie chcą iść i programy (nie wszystkie ale te co mi trzeba było...) więc postanowiłem się jeszcze spytać i jeśli to wina zasyfienia to format...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 08:48, sig. napisał:

sterowniki? raczej nie. to raczej system z powodu dużej ilości "smieci" dokonuje już
żywota.....



Czyli format to jedyne wyjście... Taa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 08:57, sig. napisał:

> Czyli format to jedyne wyjście... Taa?
obawiam się że tak



W sumie przyda sie format gdyż przez trzy lata (chyba) nie był formatowany a było tylko wgrywane w niego coraz więcej rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się