PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 12:33, sig. napisał:

na począŧek trzeba wyłączyć ressety, sposób jak to zrobić znajdziesz tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38755&pid=10
potem przepisz komunikat /zrób zdjęcie rzeczowego niebieskiego ekranu, i daj tu (najważniejsze
są nazwy plików)

Więc tak. Podczas gry w GTA IV pojawił mi sie BS i napis:
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
Dodam, że BS ostatnio pokazuje mi się wyłącznie po jakimś pół godziny grania w tą grę. W Team Fortress 2 zdarza mi się to rzadko, a w Left 4 Dead nie zdarzyło mi się wcale.
Kiedyś na BS pokazywało mi się nv4_disp, ale przeinstalowanie sterów pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2009 o 16:20, line's napisał:

Więc tak. Podczas gry w GTA IV pojawił mi sie BS i napis:
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
Dodam, że BS ostatnio pokazuje mi się wyłącznie po jakimś pół godziny grania w tą grę.
W Team Fortress 2 zdarza mi się to rzadko, a w Left 4 Dead nie zdarzyło mi się wcale.
Kiedyś na BS pokazywało mi się nv4_disp, ale przeinstalowanie sterów pomogło.


http://www.grush.one.pl/blog.php?month=2005-07&id=119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Vistę i od dwóch dni wszystko na dysku strasznie wolno mi się usuwa i kopiuje (z prędkością nawet od 500kb do 20 mb). Żadnego nowego softu nie instalowałem, na dysku nie ma wirusów. Co to może być i jak to usunąć? ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 16:48, line's napisał:

> http://www.grush.one.pl/blog.php?month=2005-07&id=119
Dzięki wielkie. Teraz wiem co jest najpewniejszą przyczyną - wyłączyłem restrykcje dotyczące
textur. Na moim kompie raczej nie powinienen grać w medium, bo nie mam 256 MB ;]


Powiedz mi jak wyłączyłeś restrykcje? byłoby miło za wskazówkę ;p bo kolega ma problemy ma karte 512MB i też ma medium :/ i nie idzie dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu robisz sobie plik notatnika na pulpicie nazywając go commandline. Włączasz go, wpisujesz w nim -novblank -norestrictions. Zapisujesz, wycinasz i wklejasz do folderu z grą. I jest git.
------------------------------------------------------------------------------------- ----------------
Komputer nadal mi się resetuje. Nie wiem co jest, Nigdy co 15 minut podczas gry mi sie komputer nie resetował. Ja wiem, że jak kupiłem już pieca to mi się resił ale nie tak często!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich
Mam prośbę mógłby mi ktoś podesłać albo napisać schemat podłączenia czytnika kart pamięci i przedniego panelu z wejściem na słuchawki,z 2USB oraz wejściem na mikrofon bezpośrednio pod płytę główna na USB??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Pro Evolution Soccer 2009 taki jak na zdjeciu, w zasadzie z demem gry do3ączonym do p3yty z Clicka! Komputer mam taki:
Amd Sempron 2500+
1 Gb Ram
GeForce FX 5600
Windows Xp Service Pack 2

Grałem na tym sprzęcie w Fife 09, która ma większe wymagania, więc dziwi mnie ten błąd.

20090119201615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:17, heaton 1992 bdg napisał:

Mam problem z grą Pro Evolution Soccer 2009 taki jak na zdjeciu, w zasadzie z demem gry
do3ączonym do p3yty z Clicka! Komputer mam taki:
Amd Sempron 2500+
1 Gb Ram
GeForce FX 5600
Windows Xp Service Pack 2

Grałem na tym sprzęcie w Fife 09, która ma większe wymagania, więc dziwi mnie ten błąd.



Instalowałeś directx-a z płyty z grą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:20, lukin1906 napisał:

> Mam problem z grą Pro Evolution Soccer 2009 taki jak na zdjeciu, w zasadzie z demem
gry
> do3ączonym do p3yty z Clicka! Komputer mam taki:
> Amd Sempron 2500+
> 1 Gb Ram
> GeForce FX 5600
> Windows Xp Service Pack 2
>
> Grałem na tym sprzęcie w Fife 09, która ma większe wymagania, więc dziwi mnie ten
błąd.


Instalowałeś directx-a z płyty z grą??

Na tej płycie Clicka nie było Directa, jednakże po tym jak usunąłem demo PES 2009, zainstalowałem demo Fifa 09 i instalował się również z tym demem Directx, więc może teraz ten Pes będzie działał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:48, line's napisał:

Po prostu robisz sobie plik notatnika na pulpicie nazywając go commandline. Włączasz
go, wpisujesz w nim -novblank -norestrictions. Zapisujesz, wycinasz i wklejasz do folderu
z grą. I jest git.



dzięki Ci bardzo zaraz przetestujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty jesteś pewny, że to PES? Ja tu widzę screena z MoH Airborne...
a) ściągnij sam plik dx cośtam kropka cośtam z neta - są strony, na których pojedyncze takie pliki można ściągnąć i wrzuć do katalogu z DX-em zainstalowanym
b) ściągnij najnowszego DX-a z neta i zainstaluj (chyba listopad 08 jest najnowszy, jeśli chodzi o 9.0c)

c) jeśli to faktycznie MoH i jeśli na płycie jest DX, skopiuj zawartość płyty na dysk, wywal ze skopiowanego folderu katalog z DX-em i instaluj z dysku
d) lub spróbuj instalować z płyty, instalując jednocześnie DX-a dorzuconego do gry

Edit: O, sposób #1 to nawet linka masz w poście powyżej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:12, lukin1906 napisał:

Witam Wszystkich
Mam prośbę mógłby mi ktoś podesłać albo napisać schemat podłączenia czytnika kart pamięci
i przedniego panelu z wejściem na słuchawki,z 2USB oraz wejściem na mikrofon bezpośrednio
pod płytę główna na USB??

Sprawdź instrukcję obsługi swojej płyty głównej, tam wszystko masz napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:05, szypek26 napisał:

> Witam Wszystkich
> Mam prośbę mógłby mi ktoś podesłać albo napisać schemat podłączenia czytnika kart
pamięci
> i przedniego panelu z wejściem na słuchawki,z 2USB oraz wejściem na mikrofon bezpośrednio

> pod płytę główna na USB??
Sprawdź instrukcję obsługi swojej płyty głównej, tam wszystko masz napisane.


Coś tam jest ale i tak nie mam pojęcia jak to podłączyć.
Mam takie trzy kable
2 takie same: http://img89.imageshack.us/my.php?image=dsc00028tb8.jpg
i jeden taki: http://img89.imageshack.us/my.php?image=dsc00029dl3.jpg

A płyta główna to ASRock 4CoreDual-Sata2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchawki podłączasz do gniazdka oznaczonego w instrukcji do płyty jako line out, mikrofon do line in (ew mic) zaś usb jak sama nazwa wskazuje do usb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz piszę, bo nie miałem dostępu do tego komputera. Numer błędu:
Mam takie informacje po stop: 0x0000007E (0x0000005, 0xF7AB746D, 0xF9D04A54, 0xF9D04750)
i niżej jeszcze
portcls.sys address F7AB746D base at F7AB7006, datestamp 48025ccc

Będę dozgonnie wdzięczny za szybką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:17, sig. napisał:

słuchawki podłączasz do gniazdka oznaczonego w instrukcji do płyty jako line out, mikrofon
do line in (ew mic) zaś usb jak sama nazwa wskazuje do usb

To który z tych trzech kabli to słuchawki który czytnik a który USB???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem gdy usunę sterowniki z karty graficznej i zainstaluje nowe tracę łączę z Internetem musiałem wykonać przywracanie systemu i ciągnę dalej na starych sterownikach
Palit GeForce 9600GSO 386MB
Ram 2GB
AMD Athlon 5000+ 2x2.6Ghz
Windows XP HomeEdition SP3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:21, lukin1906 napisał:

To który z tych trzech kabli to słuchawki który czytnik a który USB???

usb to ten szeroki....... co zaś sie tyczy słuchawek i mikrofonu, to ich pomylenie nie niesie za sobą negatywnych konsekwencji. więc podpinasz i sprawdzasz czy np słuchawki działają na tych gniazdku co chcesz, jak na tym drugim to zamieniasz kabelki miejscami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się