PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Gdy wciskam [Shift] + [Alt] + [L] zostaje wylogowany - jak to wylaczyc? To strasznie irytujace, kiedy ma sie ksywke rozpoczynajaca na "ł" i chce sie nia napisac z duzej litery... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dupa . Zrobiłem te napędy i oba są widoczne , wszystko niby ok , wkładam płytki do tego nowego napędu i nic nie robi , nic nie widzi . Co jest ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 08:01, Crew 900 napisał:

Ale dupa . Zrobiłem te napędy i oba są widoczne , wszystko niby ok , wkładam płytki do
tego nowego napędu i nic nie robi , nic nie widzi . Co jest ? :(


Moze jest wylaczone autoodtwarzanie.
Wymus odtwarzanie z pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem z nie wiem czy z monitorem czy z czymś innym ale dzieje się tak tylko gdy np. widzę pulpit czy siedzę na necie, gdy gram nie ma problemów a mianowicie :

Jakoś u góry monitora widzę to co powinienem ale jest to takim przetłuszczonym i trochę zamazanym drukiem napisane, nie wiem czego to może być wina ale dzisiaj instalowałem FIFE 09 i się rozdzielczość jakoś dziwnie zmieniła ale tylko w grze i od tego czasu tak jest, rozdzielczość jest ustawiona tak jak zawsze czyli : 1440 na 900 pikseli
wcześniej przy tej rozdzielczości wszystko wyglądało normalnie i działało bez problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 09:13, Crew 900 napisał:

Ale nic się nie włącza jak wkładam każdą płytkę , zupełnie nic ...


No o tym pisze przeciez.
Wrzuc plytke do napedu i jak jusz tam pomiesza to w moj komputer kliknij naped ppm i zaznacz eksploruj. Powinna pokazac sie zawartosc plytki w napedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde

Ten co miałem cały czas działa po włożeniu tego nowego nie działającego
BIOS widzi dwa napędy
Wszystko system widzi , ten nowy normalnie otwiera się i zamyka , tylko płyt nie chce mi odtwarzać , nic nie robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podepniesz ten nowy tylko, to też nie działa ? Jak jest na gwarancji to idź oddaj bo może jest jakiś uszkodzony, albo spawdź go na innym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od swojego informatyka bo z nim załatwiam . Dałem mu stary bo coś z nagrywarą było nie tak , wysłał do reklamacji i w zamian dali ten : / Mówił mi że sprawdzał i działa : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 11:50, Crew 900 napisał:

Dostałem od swojego informatyka bo z nim załatwiam . Dałem mu stary bo coś z nagrywarą
było nie tak , wysłał do reklamacji i w zamian dali ten : / Mówił mi że sprawdzał i
działa : /


Miałem dokładnie to samo co ty, z tym wyjątkiem, że w kompie był tylko jeden, nowy napęd. Pomogła instalacja softu z płyty dołączonej do nagrywarki. Co dziwne, dopóki nie zainstalowałem Power DVD nie moglem w ogóle nagrywać nic...:) Do dzisiaj problem się już nie powtórzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:59, Mateox86 napisał:

Wygląda na to, że monitor traci sygnał z karty graficznej, więc może jest jakaś zjechana...
jaki masz sprzęt?

We wrześniu kupiłem radeona HD 2600 PRO. Monitor kupiłem ~2 miesiące temu na allegro CRT DELL P1133 21" Trinitron. Cały czas było ok ale ostatnio coś się wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2009 o 00:48, Misquamaqus napisał:

No widzisz...masz pasywniaka. Zaloz na ten radiator jakis coolerek o wiekosci powiedzmy
8cm, 9cm i napisz czy wszystko jest OK.
Mozesz go na czas proby przypiac np. gumka do wlosow od siostry :)).
Coolerek podepniesz do obojetnie jakiego gniazdka na plycie glownej dla coolerkow. Kazde
ma 12 volt.


Nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale problem jest w tym , że napęd żadnej płyty nie odtwarza , nawet nie próbuje , po prostu wkładam płytkę do napędu i nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:19, Crew 900 napisał:

Ale problem jest w tym , że napęd żadnej płyty nie odtwarza , nawet nie próbuje , po
prostu wkładam płytkę do napędu i nic się nie dzieje


Przecież masz drugi...:) Znika Ci problem pożyczania na chwilę dodatkowego napędu, żeby zainstalować soft do tego, który nie działa.
To, że nie mogłem nic nagrać do czasu instalacji Power DVD dorzuciłem tylko jako ciekawostkę, poza tym mój napęd też nic nie robił po włożeniu płyty, dopiero szybki rajd do znajomego(zakończony wykręceniem jego DVD z kompa) i instalacja softu z jego nagrywarki pomogła. Może u Ciebie też coś takiego pomoże.
A, koniecznie zaktualizuj firmware do napędu, również może pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo nagrywarek. Mam trzyletnią wysłużoną LG, która ja do tej pory świetnie mi służyła lecz od pewnego czasu ma antypatię w stosunku do płytek dvd Verbatima. Dodam, że wcześniej nie miał z tym problemów a odkąd pamiętam używam Verbatimków tego samego sortu. Wszystkie inne np. TDK czy najtańszy szajs mi nagrywa elegancko. Ba nawet RW Verbatima mi nagrywa. Co mam z tym robić? Zmienić płyty czy nagrywarkę? Może już powoli zaczyna siadać laser tym bardziej, że jak mówiłem ma swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się