PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

jeśli zły temat to przepraszam. Nakrecilem film z wakacji lustrzanka canon 500d . Obraz niby hd wszystko super ale chcialem go teraz poskladac. Zaden program mi go nie widzial. Zaczalem wiec szukac co jest przyczyna. Otoz rozszerzenie pliku. Jest to plik .mov Wiec eksportowalem go quick timem do avi (bo konwertery te ktore mam nie widza go rowniez) ale wtedy (mimo najlepszej jakosci eksportu) jakosc jest beznadziejna...pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows 7

Podczas gdy chce coś ściągnać z neta np program na dobreprogramy.pl klikam w pobierz
przez 1 sek nic się nie dzieje a potem wyskakuje mi nie odnaleziono serwera, przełanczam się na IE i wszystko tam działa ...

co zrobić ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 08:40, Chester001 napisał:

Windows 7

Podczas gdy chce coś ściągnać z neta np program na dobreprogramy.pl klikam w pobierz

przez 1 sek nic się nie dzieje a potem wyskakuje mi nie odnaleziono serwera, przełanczam
się na IE i wszystko tam działa ...

co zrobić ? :/


Przeinstaluj lub zmien przegladarke.
Od lipca jestem na win 7 i nigdy nie mialem takiego czegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym, że przy włączeniu komputera wyświetla mi się taki tekst:

Scanning BIOS Image in Hard Disk...
AUTO BIOS RECOVERING

Po czym komputer wyłącza się i sam włącza i tak w kółko
Ma ktoś jakiś pomysł?(piszę z innego kompa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić mam tv z aster i zainstalowawszy na kompie pvr 2 i gdy go włączam wyskakuje ''''fails to bild graph'''' a jak dostroić żeby działał ładnie dźwięk bo jak miałem zwykła kablówkę to były zakłócenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę podłączyć do prądu pewne urządzenie, ale nie wiem jak to zrobić, żeby nie zrobić zwarcia. Na tym urządzeniu jest napisane tylko "N" i "L". Ktoś mi może przetłumaczyć co oznaczają te symbole? Bo nie wiem do czego podłączyć plus, a do czego minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 19:00, MadDogg napisał:

Muszę podłączyć do prądu pewne urządzenie, ale nie wiem jak to zrobić, żeby nie zrobić
zwarcia. Na tym urządzeniu jest napisane tylko "N" i "L". Ktoś mi może przetłumaczyć
co oznaczają te symbole? Bo nie wiem do czego podłączyć plus, a do czego minus.


N- Niebieski kolor w przewodach. Jest uwazany jako "neutralny"
L- Brazowy kolor w przewodach "Jest uwazany jako "faza".

Razem sa naszym zasilaniem w gniazdkach 230 V.

To sądwa przewody..,.

Zolto-zielony jest najwazniejszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 16:06, GIGABYTE_PL napisał:

Padł bios. Jedyne co możesz zrobić to skopiować na dyskietkę lub dysk plik z biosem i
poczekać - możliwe że bios zostanie odzyskany.


A jeśli bios nie zostanie odzyskany? Skąd mogę wziąć biosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strony producenta płyty głównej, ew zanieś do serwisu tam ci za stosowną opłatą przełorzą kość do programatora (na szczęście kości z biosem nie są przylutowane do płyty tylko umieszczone w podstawce, na wypadek takiej awarii) i wgrają. To ostatnia deska ratunku, na wypadek gdyby nie udało się go odzyskać sposobami "domowymi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 11:30, S1G napisał:

Ze strony producenta płyty głównej, ew zanieś do serwisu tam ci za stosowną opłatą przełorzą
kość do programatora (na szczęście kości z biosem nie są przylutowane do płyty tylko
umieszczone w podstawce, na wypadek takiej awarii) i wgrają. To ostatnia deska ratunku,
na wypadek gdyby nie udało się go odzyskać sposobami "domowymi".

Kompa mam na gwarancji, więc powinno pójść bez opłat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 11:34, zBiK93ck napisał:

Kompa mam na gwarancji, więc powinno pójść bez opłat?

Nie wiem czy gwarancja akurat to obejmuje, ale spróbować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić mam tv z aster i zainstalowawszy na kompie pvr 2 i gdy go włączam wyskakuje ''''fails to bild graph'''' a jak dostroić żeby działał ładnie dźwienk bo jak miałem zwykła kablówkę to były zakłucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kompem... Niedawno kupiony.
Więc tak: wczoraj jak nigdy nic normalnie bylo korzystane z komputera do grania (wczoraj akurat FEAR online) oraz do netu. Po skónczonej pracy wyłączyłem komputer. Po późniejszym ponownym uruchomieniu komputera przeeszedł on w inny tryb i przy ładowaniu ekranu nie pojawialy się ikony. Więc wskoczyłem przez tryb awaryjny i utworzyłem nowe konto. Ładowało się ono normalnie ikony i wszystko. Dopiero po chwili zasypała mnie informacja a zapisie plików z info o zabezpieczeniach. No to jedną sztukę zapisalem, z 10 zamknąłem. Zadowolony wchodze na neta, a z tu ku moim oczom na komputerze blue screen (lub reset). Próbowałem dzisiaj zreinstalować kompa (u mnie pomogło na innym kompie przy podobnym problemie) lecz przy ładowaniu partycji blue screen. Nie mam pojęcia z czym rpoblem więc pisze i prosze o rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak wyłączyć to coś co pomaga utrzymać idealnie pionowe i poziome ruchy myszki? Mam teraz taką nową bo stara się rozwaliła jakaś Geniusa za 20 zł tak na razie, i strasznie mnie to wkurza bo ciężko robi się nią kółka w edytorach grafiki itp ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 16:18, Maciej2194 napisał:

Powiedzcie mi...jak zmniejszyć ping w grze? Co musze zrobić abym miał mały ping...dzięki
;p


Z tego co się orientuję, to Ty nie możesz zrobić nic. Wartość ping zależy pośrednio od łącza, którym dysponujesz, a bezpośrednio od serwerów przez które łączysz się z serwerem gry.
Chyba, że jest coś o czym nie wiem - wówczas niech ktoś mnie poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się