PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Może i nie jest to problem z komputerem, ale...

Zna ktoś jakiś dobry program służący do zapisywania haseł w jednym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mam zgadywać to używana przez ciebie czcionka takowej nie posiada? Albo skrót klawiaturowy alt + (shift?) + a podpięty pod coś innego? Bez bardziej dokładnych informacji (W czym nie możesz te litery napisać? Jaki system?) nikt ci raczej nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czcionka jest systemowa, nie wiem jaka to jest. W żadnej nie działa.

Mam system Windows Vista, a skrót raczej nie jest pod nic podpięty. Ja przynajmniej go nie podpinałem.

Litery natomiast nie mogę wpisać w Google Chrome, nazwie pliku, Notatniku, WordPadzie. Nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 21:55, Sigu napisał:

Czcionka jest systemowa, nie wiem jaka to jest. W żadnej nie działa.

Mam system Windows Vista, a skrót raczej nie jest pod nic podpięty. Ja przynajmniej go
nie podpinałem.

Litery natomiast nie mogę wpisać w Google Chrome, nazwie pliku, Notatniku, WordPadzie.
Nigdzie.

Hm możesz duże Ą? a jak tak to możesz nadal gdy zamiast (prawego) alt-a + shift + a dajesz alt + a przy włączonym caps-locku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Już wiem co było nie tak. Program "KeePass 2" blokuje alt-a.
Po wyłączenie wszystko działa jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim czasy laptop mi się przegrzewa, za czym idzie obcinanie zegarów tak, że w grze gdzie miałem +30kl/s mam <5... Pogrzebałem trochę i pozbyłem się z systemu Acer Power Management (mój sprzęt to acer 5750g) <- pomogło kiedyś.... . Ostatnio na przykładzie grywam trochę w Dayz pierwsze 2 minuty jest świetnie potem zaczyna mi się pokaz slajdów. Dlatego wziąłem dzisiaj rozkręciłem przeczyściłem i wymieniłem pastę termo przewodzącą (nie obyło się bez faila ofkorz, ale działa xD). Dla porównania temperatura GPU w stanie spoczynku teraz ~40C, wcześniej ~55C. Zaraz zapuszczę kilka razy pod rząd 3dmarka06, żeby się przekonać czy faktycznie coś pomogło.
No, ale wracając to pytania które chciałem zadać, jest jeszcze coś co powinienem wywalić z systemu, żeby mi nie zmniejszało wydajności?

edit. jeszcze mnie naszło pytanko o osławioną technologie Optimus ;p. Jak to jest podczas odtwarzania filmów? Z której karty korzysta, bo w aplecie nic z tym związanego się nie da odszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 10:38, Misquamaqus napisał:

>
> Ale ja mam klucz do win 7 home premium potrzebuje tylko czystego systemu bez programów

> od producentów. Napisałem tak w pierwszym poście.
>

Nie doczytałem początku, ale to nic...
Spróbuj ściągnąć tą wersję systemu, jako obraz ISO:

http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/w7itproinstall/thread/c0e78d7a-883d-4caa-a8c0-1e127a14612a


Czy w instalce będę mógł wybrać polski język ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer nie wysyła obrazu do monitora (sprawdzałem wejście analogowe i DVI). Monitor działa na 100%, wyświetla obraz z PS3. Po podłączeniu kabli monitor wyświetla czarny obraz a światełko zasilania mruga. Komputer nowy, przyjechał 3 godziny temu. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas problem stwarza mi pewien proces , ktory zżera połowę zasobów CPU. Nie wiem czy jest on związany z używanym przeze mnie Microsoft Essentials ale mogę go swobodnie wyłączyć.
Chciałbym jednak wiedzieć czym jest ten proces.

20120826113409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 11:34, Smileyer napisał:

Co jakiś czas problem stwarza mi pewien proces , ktory zżera połowę zasobów CPU. Nie
wiem czy jest on związany z używanym przeze mnie Microsoft Essentials ale mogę go swobodnie
wyłączyć.
Chciałbym jednak wiedzieć czym jest ten proces.


Podaj lokalizację tego pliku/procesu svchost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się