PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Sry za 3 posta ale mam wielki problem i nierozwiazany, szumi mi strasznie po 20 minutach grania dzwiek w grach, raz nawet przez to poszly save z homm5 a bylem daleko! co moge zrobic zeby sei tak nie dzialo prosze o pomoc! Ale on tak harczy strasznie glosno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 01:59, SD4HJ napisał:

Sry za 3 posta ale mam wielki problem i nierozwiazany, szumi mi strasznie po 20 minutach grania
dzwiek w grach, raz nawet przez to poszly save z homm5 a bylem daleko! co moge zrobic zeby
sei tak nie dzialo prosze o pomoc! Ale on tak harczy strasznie glosno


@ rozwiazanie problemu softwareu problemu hardwareu :D jesli to pierwsze to upgrade sterowników karty dzwiekowej jesli to drugie to wymiana karty dźwiekowej( mało prawdopoodbne by to głośniki ale tez sprawdź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 01:59, SD4HJ napisał:

Sry za 3 posta ale mam wielki problem i nierozwiazany, szumi mi strasznie po 20 minutach grania
dzwiek w grach, raz nawet przez to poszly save z homm5 a bylem daleko! co moge zrobic zeby
sei tak nie dzialo prosze o pomoc! Ale on tak harczy strasznie glosno


? a jaka masz karte muz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 09:17, gmx napisał:

> Sry za 3 posta ale mam wielki problem i nierozwiazany, szumi mi strasznie po 20 minutach
grania
> dzwiek w grach, raz nawet przez to poszly save z homm5 a bylem daleko! co moge zrobic
zeby
> sei tak nie dzialo prosze o pomoc! Ale on tak harczy strasznie glosno

? a jaka masz karte muz?


Niemam pojecia, ale przed wymiana procka na nowy i przeinstalacja systemu wszystko dziallao, pewnie musze nowe stery dac do karty muzycznej tylko jak sprawdzic jaka mam karte i skad wziasc stery, ja mma chyba karte na plycie glownej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 12:55, SD4HJ napisał:

Niemam pojecia, ale przed wymiana procka na nowy i przeinstalacja systemu wszystko dziallao,
pewnie musze nowe stery dac do karty muzycznej tylko jak sprawdzic jaka mam karte i skad wziasc
stery, ja mma chyba karte na plycie glownej

Jak masz zintegrowaną to szukaj na płycie ze sterami do pł. gł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 13:03, hans olo napisał:

> Niemam pojecia, ale przed wymiana procka na nowy i przeinstalacja systemu wszystko dziallao,

> pewnie musze nowe stery dac do karty muzycznej tylko jak sprawdzic jaka mam karte i skad
wziasc
> stery, ja mma chyba karte na plycie glownej
Jak masz zintegrowaną to szukaj na płycie ze sterami do pł. gł.


niewiem czy taka mam gdzie to moge sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 13:03, hans olo napisał:

> Niemam pojecia, ale przed wymiana procka na nowy i przeinstalacja systemu wszystko dziallao,

> pewnie musze nowe stery dac do karty muzycznej tylko jak sprawdzic jaka mam karte i skad
wziasc
> stery, ja mma chyba karte na plycie glownej
Jak masz zintegrowaną to szukaj na płycie ze sterami do pł. gł.


aha i jak sprawdzic jaka mam zeby wiedzie jakie stery wziasc? cos pisze na pudelku software audi ale niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 13:07, SD4HJ napisał:

aha i jak sprawdzic jaka mam zeby wiedzie jakie stery wziasc? cos pisze na pudelku software
audi ale niewiem

Skoro masz pudełko to powinna być też insrukcja. Wystarczy odrobina wytrwałośći. Jeśli jest to nowsza płyta to pewnie jakis układ nForce z dźwiękiem przestrzennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 14:55, KrzysztofMarek napisał:

Wiecie co, naszła mnie "złota myśl" á propos tytułu wątku:
"Nie ma problemów z kompem. Są tylko problemy z brakiem pieniędzy na zakup nowego kompa"


Święte słowa, niestety. Skąd ja to znam? Niestety. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam plyte Asus x series k8v-x SE no to neiwiem czy mam czy niemam i jakei stery zaisntalwoac do karty dzwiekowej jesli ta jest bo najprawdopodbniej mam cos ze sterami do dzwieku no nbie? ale czemu po doperi ok 30 minutach gry tak harczy i wgole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram, gram i znow po 5 minutahc HARCZY jak niewiem co, przed wymaina procka byla all w prozadku ale wieciei co? chyba wiem juz patrzcie na screen to mozliwe? bo ggram, sie zacielo reset i to mi wyskcozylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM za 4 posta ale PORSZE BARDZO o pomoc! bo jutro wyjezdzam a chce se pograc a niewiem co ejst grane !! i sie penkam czy mam za zasilacz nowy wyzucic 150 zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 19:50, Łuk4s2 napisał:

do do problemow z zasilaniem karty - to upewnij sie czy podlaczyles dodadkowe zasilanie do
portu PCI-E


mam plyte agp. podlonczylem jeden kabelek do karty, tam gdzie jest na dodatkowe zsilanie i juz! niewiem czy problem z harczeniem wynika z tego wlasnie zasilania i jiewiem czy amm kupic nowy zsilacz POWIE WKONCU MI KTOS!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:42, morthi napisał:

a co to jest za firma iBox ?
zainwestuj w tagana albo chiefteca - bedziesz na pewno zadowolony :)


Ale szkodam i procka bo co ja z nim zrobie? 400 w w nim to niemalo chyba ale jaki jest powod ze tak harczy czy to mowlize ze wlasnie wina slabego zsilacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:39, SD4HJ napisał:

mam plyte agp. podlonczylem jeden kabelek do karty, tam gdzie jest na dodatkowe zsilanie i
juz! niewiem czy problem z harczeniem wynika z tego wlasnie zasilania i jiewiem czy amm kupic
nowy zsilacz POWIE WKONCU MI KTOS!?


Ściagnij everesta sprawdz w nim jaką masz karte, znajdź i zainstaluj sterowniki jeśli to nie pomoże popodłaczaj jeszcze raz kable zasilające, sprawdź wahania napięć programem np. "speedfan" (nie powinny być duże) możesz zrobić format, ostatecznie kup zasilacz albo udaj sie z kompem do serwisu! To tyle co moge ci poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się