PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

A jestes pewny ze to wina Twojego kompa? Bo ja dzisiaj mialem podobne problemy i wiekszosc z nich jak sie sama pojawila, tak sama zniknela. Moze dostawca neta cos kombinuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 13:30, TigerXP napisał:

A jestes pewny ze to wina Twojego kompa? Bo ja dzisiaj mialem podobne problemy i wiekszosc
z nich jak sie sama pojawila, tak sama zniknela. Moze dostawca neta cos kombinuje?


Już jest ciut lepiej, jeden filmik z YT zadziałał ale dopiero po odświeżeniu strony, reszta nadal nie chodzi, mam nadzieję, że do wieczora się to uspokoi (konferencja CDP RED).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki może być powód tego, że "ekran" szaleje, czasami robi się ciemno i wyskakuje informajca, że "sterownik xxx przestał działać, ale odzyskał sprawność"? Czy to może być spowodowane przegrzewaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 13:41, Budep napisał:

Jaki może być powód tego, że "ekran" szaleje, czasami robi się ciemno i wyskakuje informajca,
że "sterownik xxx przestał działać, ale odzyskał sprawność"? Czy to może być spowodowane
przegrzewaniem?


Może być spowodowane wieloma rzeczami, m. in. przegrzewaniem, ale także zbyt małą wydajnością PSU, zimnymi lutami i po prostu starością samej karty graficznej.
Podaj nam tutaj pełną specyfikację komputera (włącznie z dokładnym modelem zasilacza).

Ściągnij program OCCT i uruchom test graficzny. Zrób zrzut ekranu bezpośrednio PRZED rozpoczęciem testu jak i po pierwszych 3 minutach (chyba, że wcześniej wywali error, wtedy musisz zapamiętać temperaturę karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złapałem jakiegoś syfa omiga plus... Nie da się tego dziadostwa usunąć. Zmienia mi samo stronę startową. Zmieniałem w ustawieniach stronę startową i nic, czyściłem cookies, cache i nic. W rozszerzeniach też usunąłem to coś i nic. W panelu sterowania nic nie mam co by dotyczyło tego.

Aa i mam Google chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę zmienić przeglądarkę :)
sam miałem to samo jak nie chcesz zmieniać przeglądarki to przeskanuj na dobrym antywirusie , poszperaj w plikach i w ustawieniach przeglądarki i będzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 19:33, Sericulum napisał:

Złapałem jakiegoś syfa omiga plus... Nie da się tego dziadostwa usunąć. Zmienia mi samo
stronę startową. Zmieniałem w ustawieniach stronę startową i nic, czyściłem cookies,
cache i nic. W rozszerzeniach też usunąłem to coś i nic. W panelu sterowania nic nie
mam co by dotyczyło tego.

Aa i mam Google chrome.


Milerv13 w ogóle nie słuchaj.
Ściągnij program ADWCLEANER. Opdal go, nacviśnij button szukaj, potem usuń a po restarcie odpal program i kliknij button odinstaluj (to go usunie razem z wszystkimi logami). Wrzuć tutaj log (na pastebin.com) i napisz czy pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu przerywają mi się materiały filmowe w trakcie oglądania - bez względu na serwis i jakość. Wszystko idzie ładnie i nagle w pewnym momencie - czasem po kilkudziesięciu sekundach, czasem po wielu minutach - bach, zatrzymuje się, trwa buforowanie, które można zostawić na 2 godziny i nic nie ruszy. Jedynym sposobem jest przeładowanie strony. Jakieś pomysły, co mogło się stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 21:40, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Klasyczny problem z brakiem pamięci podręcznej zapewne.

Czyli oczyścić i przydzielić przegladarce więcej? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz. W panelu nvidia ustawienia battlefielda 3 ustawia mi bardzo wysoko, ale jak gram to gra jest jakby spowolniona i ogólnie zlagowana, więc zmieniam na poziom średni. Nie wiem w czym problem. Parametry mojego komputera: Procesor I7-4770 3,40 ghz, 8 gb ramu, karta graficzna geforce 760 gtx, windows 8.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 21:52, Eff3ctiv3 napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz. W panelu nvidia ustawienia battlefielda 3 ustawia mi bardzo
wysoko, ale jak gram to gra jest jakby spowolniona i ogólnie zlagowana, więc zmieniam
na poziom średni. Nie wiem w czym problem. Parametry mojego komputera: Procesor I7-4770
3,40 ghz, 8 gb ramu, karta graficzna geforce 760 gtx, windows 8.1

Z takim kompem wszystko powinno hulać na ultra. A może to wina wolnego neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 10:05, EylembertTigg napisał:

Z takim kompem wszystko powinno hulać na ultra. A może to wina wolnego neta?

Gram kampanie, więc to nie w tym chyba problem, zresztą w innych grach mam podobny problem. Brakuje płynności w grze. Może jakoś mocno nie klatkuje, ale wszystkie postacie poruszają się wolniej, jakby w spowolnionym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już edytować, a mam duży problem. Wpadłem na jakiś głupi pomysł i w menadżerze urządzeń wyłączyłem kartę graficzną intel hd graphics. Teraz mam tylko czarny ekran, a czerwona kropka od monitora miga. Nie wiem co mam teraz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 19:01, S1G napisał:

Uruchom system w trybie awaryjnym, dzięki temu powinieneś móc "włączyć" kartę.

Czytałem w internecie, że po jakimś dłuższym czasie karta się resetuje i wszystko wraca do normy.
Poza tym ciężko mi będzie włączyć tryb awaryjny, kiedy nic nie widzę na monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze masz dwa "wejscia/wyjscia" grafiki w obudowie i trzeba przelozyc kabel od monitora?
A jak ponownie uruchomisz komputer to nie widzisz "podstawowej planszy" biosu? Jak nie widzisz to sprobuj zresetowac plyte glowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 19:24, Sarinew napisał:

Moze masz dwa "wejscia/wyjscia" grafiki w obudowie i trzeba przelozyc kabel od monitora?
A jak ponownie uruchomisz komputer to nie widzisz "podstawowej planszy" biosu? Jak nie
widzisz to sprobuj zresetowac plyte glowna.

Jak się resetuje płytę główną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się